Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Návštěvní kniha
Přidat vzkaz »
Strana 1 / 1, celkem 6 příspěvků RSS
25.3.2016 (15:33) Odpovědět # X
Eduard Cabák

Odpovídáte X

3.6.2013 (17:44) Odpovědět # X
Ivana Weissová

Milena Poláková odpovídá:

4.12.2013 (02:26)X

Zdravím Vás milá paní Weissová. Na otázku je jednoduchá odpověď. Pokud se Vám moje "myšlenky", sama jste dala toto slůvko do úvozovek, nelíbí, nebo jinak nezdají, nemusíte je se mnou sdílet a dále se jimi zabývat. Co se týká slohopisu, mohu vidět nějaký Váš? Ráda jej také zhodnotím... Pokud ne, tak vězte, že právě proto píši já a ne Vy.

Odpovídáte X

11.6.2012 (07:41) Odpovědět # X
Autor

Milena Poláková odpovídá:

11.6.2012 (16:04)X

Hm, a já koukám, že se tu někdo chová stupidně a neurvale.

Doufám, že jste pane Autore tak zabedněný, že vidíte svět dost černobíle a lidi dělíte na voliče komárů a ty ostatní.

Ovšem sám jste zřejmě soběstačný a dokonalý frajer, kdekoho pourážíte a ani se neumíte představit pod svým vlastním jménem...typický produkt dnešní doby... Přirovnám vás ale, vzhledem nabubřelosti vám vlastní k těm rádoby podnikatelům z devadesátých let, co nosili stejná fialová saka, řetězy kolem krku a bílé ponožky ...

Jiří Król odpovídá E-mail:

17.8.2012 (15:59)X

Dobrý den.

Na demonstracích se nic nevyřeší, je to pouze ztráta času.

Je třeba, aby se nelhostejní lidé přidali a začali tvořit nový demokratický systém.

Musí si ale uvědomit že nežijí v demokracii.

Zastupitelská demokracie není demokracie!

Přidejte se do přípravného výboru SDOS .

Kritizovat umí každý, ale navrhnou lepší systémové a objektivní řešení …

Podívejte se na stránky a máte-li skutečně zájem, můžete se připojit.

S pozdravem Jiří Król

Odpovídáte X

3.12.2011 (12:53) Odpovědět # X
Lukáš Krystl E-mail

Milena Poláková odpovídá:

5.12.2011 (15:23)X

Vážený pane Krystle.

To, co píše, si jistě myslí hodně lidí, zda jich je nadpoloviční většina nevím, ale podle průzkumů kde se hovoří např. jen o průměrné mzdě, na ni nedosahují dvě třetiny obyvatel. Zda je to nadpoloviční většina, není to podstatné. Podstatné je, zda bude nakonec dost jedinců, kteří budou chtít společnost jako takovou, v širokém kontextu, změnit k lepšímu.

Není moc profesí, které by prosperovaly TÍM LÉPE, ČÍM HŮŘE na tom bude společnost, ale také to pro naši věc není podstatné.

Mnoho lidí nechápe, že když někoho obviňují ze závisti, nebo lenosti a hovoří o nich, jako o sockách, že spíše oni jsou, nebo mohou být politováníhodní, protože sami nechápou věci v životě v širším kontextu. Mnoho vzájemných vztahů a informací a i souvislostí, je jim uzavřeno, prostě ještě "neprozřeli", nebo se starají jen sami o sebe, na budoucnost vnuků a pravnuků nemyslí ...

V životě se může stát, že přijde nemoc, nebo úraz, nebudou zakázky, cokoliv, nebyla bych si tak jistá a nedovolila bych si být tak sebestředná, protože to jsou jedny z těch kontextů, které Vy asi nepochopíte.

Potěšilo mě, že i když nikam jinak nepíšete, moje popisování reality, Vás k tomu přinutilo.Možná to bylo něco jiného, nevím, ... Jsem ráda, že jste sem přispěl svým názorem pane Krystle a zdravím Vás.

Milena P.

František Kratina odpovídá:

6.12.2011 (11:16)X

nenechte se rozhodit, paní Mileno. Pan Krystl pravděpodobně podniká v pohřebnictví, nebo spíš asi vyrábí rakve. To potom není divu, že čím hůře, tím se mu daří lépe

Smutné je, že zatímco takovým, jako je on stačí, aby se měli dobře oni sami a na ostatních jim nezáleží

zatímco jiní (zejména příznivci SES) touží po tom, aby se dařilo všem, i p. Krystlovi.

V tom je mezi námi rozdíl.

A co se týká mladé generace - oni to pochopí, až budou muset opustit máminu kuchyni a tátova šrajtofle je přestane dotovat V (Dráb/k/ově) oranžové vestě budou mít dost času přemýšlet o své budoucnosti.

Lukáš Krystl odpovídá E-mail:

10.12.2011 (08:52)X

Hmm. Paní Mileno, Vaše forma odpovědi je slušná, ale bohužel je pro mne neuspokojivá pro svůj ideologický náboj.

Víte, zažil jsem komunisty, zažil jsem divoká devadesátá léta, několikrát jsem byl na hranici bankrotu, povětšinou díky druhotné platební neschopnosti, několikrát jsem se potýkal se zdravotními problémy, které mi neumožnily na mnoho měsíců pracovat a vydělávat, díky čemuž byla moje rodina s tehdy malými dětmi v přímém ohrožení.

Nic z toho jsem do svého příspěvku nepsal, protože to prostě považuji za běžnou součást života, jak se zpívá "...jednou jsi dole, jednou nahoře". O věcech, které jsou samozřejmostí, nemá příliš smyslu psát. A vy se téhle absence v mém příspěvku ihned chytnete a má slova překroutíte tak, aby se hodila k obrazu vašich hypotéz. Například jsem nikdy nikoho nenazval sockou, přesto to bezostyšně ve své odpovědi zmiňujete. Ve Vašem zaslepeném ideologickém směřování Vás ani pana Kratinu (:-)) , když napíši, že zákazníků mám tív víc, čím hlubší je krize nenapadne nic jiného, než že podnikám v pohřebnictví. Přitom je to jednoduché: svými výrobky poskytuji lidem možnost tvořivého využití volného času, kdy mohou při seberealizaci doslova za pár korun zapomenout na svoje denní trable.. ti lidé to chápou a jsou jich desítky tisíc po celé Evropě.

Já jsem se snažil ve svém příspěvku vysvětlit, proč na demonstrace u nás nechodí lidi jako v Egyptě, jak jste se ráčila vyjádřit. Nejen, že jste nepochopila nic z toho, co jsem napsal, ale odpověděla jste nic neříkající politicko-demagogickou agitkou tak, jak jsem ji znával z pracoviště před rokem 1989. Vy nepřímo a pan Kratina přímo jste napadli mou osobu, jako bych za svůj názor musel být vláčen blátem a špínou.

Dobře si prostudujte moji odpověď a odpovědi vás dvou. V mé nenajdete náznak osobní zášti, osobní invektivy. Vaše odpovědi jsou naopak cíleny přímo na mě, zcela v duchu komunistického " kdo nejde s námi, jde proti nám!". A to je špatně. To není diskuse. To je propaganda.

Proto lituji času, který jsem strávil psaním zde, vám dvěma a jistě nejen vám nejde ani zdaleka o budoucnost dalších generací, spíše to vidím jako zoufalé volání zhrzených neúspěšných lidí, kteří svoji vlastní (umně skryto pod pláštíkem hlásání dobra pro všechny) neschopnost povyšují na hlásání revoluce. Jenže jste na to už sami. Není žádný Sovětský svaz, není žádné RVHP, ve svém převratu, budete-li úspěšní, zůstanete osamocení. celý svět už pochopil, že zlem nejsou politici, korupčníci, zloději, ale jen a jen banky, které svojí úrokovou politikou způsobily ten marast, který vy neokomunisté (opět) mylně popisujete.

Není vám pomoci. Máte svoji pravdu a diskuse s fundamentalisty nemá žádný smysl.

Na závěr si dovolím citaci, která v sobě nese ryzí filozofické poslání.

"Kdyby se na světě každý staral jen sám o sebe, bylo by postaráno o všechny lidi na Zemi."

Tak se mějte, revolucionáři

Lukáš Krystl odpovídá E-mail:

10.12.2011 (09:05)X

Nedá mi to a trošku vám ukáži, jak demagogicky myslíte:

Citace z vašeho příspěvku v diskusi k ER:

"Kdy jindy, když ne dnes?

Lidi už teď padají na hubu a vědí, že to po dpháčku bude zas ještě mnohem horší. " konec citace

oproti tomu dnešní článek z Novinek:

"Češi před Vánocemi nakupují, jakoby ani nebyla krize

Každým dnem zvětšující se hrozba příchodu nové krize předvánoční prodeje v Česku nijak nepoznamenala. Podle obchodníků lidé na dárcích nešetří. Tržby prodejců jsou dokonce ještě o něco vyšší než loni." viz odkaz http://www.novinky.cz/vanoce/253153-cesi-pred-vanocemi-nakupuji-jakoby-ani-nebyla-krize.html

Je to jen malý příklad. Lidi se u nás mají, například ve srovnání s Afrikou, konkrétně s Egyptem, který je vaším oblíbeným co se počtu demonstrantů týče, dobře. Dokonce i ti, kteří si myslí, že ne. Otázka na vás, paní Mileno: kolik zemí třetího světa jste za svůj život navštívila a prošla se mimo turistická letoviska, abyste mohla zodpovědně posoudit, proč tam se jich na demonstraci sejde deset tisíc a u nás tři stovky?

Já měl tu čest být jen v Maroku, Egyptě a Indii. Ale mohu vás ubezpečit, že kdybych se měl tak, jako většina lidí na okraji Dilí, nebo Káhiry, byl bych na náměstí první a klidně bych tam spal. Ono je totiž jedno, zda spíte na náměstí, nebo v plechové boudě na zemi...

Ale to se vám, blahobytně vypadající paní, soudě dle fotek, s čerstvým účesem za devět stovek asi nevysvětlí, že?

Odpovídáte X

5.10.2011 (07:14) Odpovědět # X
Mirek Grof E-mail

Milena Poláková odpovídá:

7.10.2011 (18:59)X

Ano, Mirku. To, že se repríza nekoná, si dost lidí neuvědomuje, proto se chovají mnohdy tak, jak se chovají..Svět strádá, jsou ale první vlaštovky, že se lidé bouří proti systému a mamonu.

O to víc mě překvapuje, že to je i v Americe, kde se dá říci, že až do nedávna žili konzumem, kdy mají vymyté mozky z reklam na věci, které jsou zbytné. Tak to mě překvapilo mile, že si tam konečně uvědomují, že firmy a banky jsou nenažrané a ničí tak díky mamonu životy lidí!!

Díky moc za milý příspěvek, Sinatra je nezapomenutelný, a jsem vděčná, že zde se repríza může konat prostřednictvím jeho písní na záznamech médií

Milena odpovídá:

6.12.2011 (20:26)X

Františku, děkuji za milá slova . já bych tu mladou generaci vůbec nezavrhovala, pan Krystl hovořil o opravdu těch mlaďoučkých nevyzrálých, kteří jsou ještě u rodičů. Já osobně mám zkušenost s mnoha mladými lidmi, kteří vystudovali vysokou školu, či se vyučili a když se konečně chtějí postavit na vlastní nohy, zjišťují, že to prostě nejde..Proč, víme všichni, co máme oči otevřné. Spousta mladých pak dělají různé brigády v řetězcích, mezi kterými si je ony posílají, jako horký brambor, dávají jim smlouvy na tři a méně měsíců...O "pracech"mladých nabízečů hloupých a mnohdy podvodných produktů jsem již psala.To je to smutné, ŽE ZDE NEEXISTUJE BUDOUCNOST. Proto SES musí konečně přijít ke slovu. SES je totiž nastolení lidského systému a poražení nemorálky a zla. Ale to Vy jistě víte

Děkuji a těším se opět při debatách na fóru. Milena P.

http://ekonomickareforma.ning.com/forum/topics/gener-ln-st-vka?commentId=4572367%3AComment%3A35918&xg_source=msg_com_forum

Milena Poláková odpovídá:

10.12.2011 (12:38)X

Pane Krystle, především Vás zdravím,

pokud jste zažil i bídu, jak sám popisujete, či vlastně běžný běh života, že

"jednou jsme dole jednou nahoře", pak jste hodně rychle zapomněl!

Přečtěte si závěr svého prvního příspěvku a věřte, že jsem se v odpovědi Vám

hodně mírnila...Nevím, co se tu oháníte nějakou ideologií, mám své názory,

mám svůj náhled na to, jak to v ČR vypadá, mluvím s lidmi, mladými i těmi

staršími, vím, jak žijí mladé rodiny, vím, jak žije osamocený důchodce, který má

jeden nízký důchod a po zaplacení povinného, mu nezbyde na jídlo. Vím, jak u

nás žijí invalidní spoluobčané, kterým bylo vzato pod záminkou tzv reformy 20%

příjmu a pomoci. Dětem v nouzi, má stát také skrouhnout dotaci...atd. atd.

Toť vše. Soudný člověk se jistě přikloní k tomu, že ČR, PROSTĚ NEVZKVÉTÁ, ALE

HODNĚ HLUBOKO UPADÁ. Upadá, protože Čech okrádá Čecha a hlavně ti, co si

tvoří zákony pro sebe a troufnu si říci ti, co zradili vlastní stát a zaprodali jej...

To, že jste schopný vymyslet a vyrobit kvalitní a prospěšnou věc, která navíc lidi

zaujme možností využití volného času, tvořivým způsobem, je velmi

chválihodné. . . ."Kdy mohou při seberealizaci doslova za pár korun zapomenout

na svoje denní trable".. Pane Krystle, zde připouštíte i to , že lidé mohou mít

trable, to je malý krůček k tomu, že nemyslíte jen sám na sebe, že se jen sám o

sebe nestaráte, jak citujete dole ten hloupý citát. Pokud si myslíte, že ten citát v

sobě nese ryzí filozofické poslání, pak jste člověk bez empatií a je mi Vás líto.

Ale na druhé straně rád něco děláte pro lidi, "aby zapomněli na trable"...Tady si

v tom případě protiřečíte a odporujete si..

Dále lidé, jako Vy, pokud nemají jiné argumenty, jen výpady, a není těch

narážek málo, již Váš první příspěvek stojí za to, tak nakonec je nic jiného

nenapadne, než "nepřátele" zařadit mezi revolucionáře, a pod tímto slovem se

skrývá ještě hodně jiných synonym:-)) ty si jistě umíte sám doplnit...

Za svoje názory se nestydím, chytl jste se Egypta, který jsem jmenovala ke své

škodě jako jediný . Pane Krystle, ale on to není jen Egypt, je to i Španělsko, je to

Británie, Rusko, Francie jsou to lidé z USA. Na nohou je celý svět, celý svět se

brání proti systému, kde lidé jsou zotročeni a obíráni a to ti nejchudší, ve

prospěch několika nenažraných chamtivých jedinců, kteří dosud drží opratě

tohoto hrozného systému. Ty opratě se jim naštěstí začínají trhat, jen pár nitek

zbývá k tomu, aby se tento spuchřelý provaz přetrhl. Nejsem tak domýšlivá, že mi

celý svět tím dává za pravdu, že tu je cosi hodně páchnoucího a shnilého, ale

posuďte sám.

S tím souvisí i odkaz na novinky.cz. Víte, on když se systém hroutí, tak je dobrá

každá propaganda i ta lživá. Když už na ten článek poukazujete, mrkněte se na

to, kolik lidí s ním souhlasí a kolik má nohy na zemi a nenechá si nic namlouvat,

ale přemýšlí :-)) Vy nevíte, že novinář je v této naší hyrarchii, tím lepším otrokem,

je lépe zaplacen? A uvažujte prosím proč tomu tak je.

Co to máte pane Krystle stále s jakousi osobní záští? Kdo Vám řekl, že já, nebo

pan Kratina k Vám chováme jakousi zášť. Jste dost vztahovačný, překroutíte vše

k obrazu svému, jak se Vám to hodí. Naopak, lidí, kteří se umí sami o sebe

postarat i v této mafiánské džungli, pokud to dělají poctivě, si já osobně

nesmírně vážím. Je to o nápadu, dřině a sebeodříkání a ovoce se dostaví. Proto,

ale v pozici tohoto úspěšného člověka nebudu ostatní vinit ze zášti. Asi Vás nikdo

dost nechválí a chybí Vám to. Co dodat. Většinou jsou takoví lidé skromní a o

svých úspěších nemluví...

Za jakou cenu ten úspěch mají, to ti skutečně závistiví nevidí.

Takže pane Krystle, já naopak jsem velice ráda, že jste si dal tu práci a napsal

jste mi, jak první příspěvek, tak i ty poslední. Je to pro mě zkušenost, v něčem

Vás i poslechnu, budu se mírnit ve výrocích, abych náhodou nevypadala jako

revolucionářka, s načančaným účesem za 900Kč :-)) vypadám dokonce

blahobytně a s čerstvým účesem na hlavě:-)) Ani nevím, co to znamená, vypadat

"blahobytně", věřte, že zdání mnohdy klame i pod oděvem žebráka se mnohdy

skrývá "blahobyt", ale ten, co mám já na mysli, ten Vy asi nepochopíte. Ta

fotografie je z Blatné, kde jsem byla na trhu a prodávala tam svoje zboží :-))

foukal vítr, foto je z mobilu, kdy mě bez mého vědomí nafotila dcera:-))

Naposledy jsem byla u holiče, jako mlaďoučká holka a to u své sestry, která je

kadeřnicí, nyní žije v Utahu. Od té doby se stříhám sama (vyčešu si všechny vlasy

dopředu nad čelo, dám do gumičky a rovně ustřihnu pár zničených cm konečků)

Mám totiž to štěstí, pane Krystle, že moje vlasy jsou od přírody samá vlna. Občas

si je vyhladím do rovna, rovné vlasy mám raději, každý totižvětšinou chce to, co

nemá, a to byste pak viděl účes ne za 900, ale minimálně za 1500 :-)))))

Stejně, jako já mám štěstí s vlasy, Vy máte to štěstí, že jste takový, jaký jste a že

Vám to tak stačí a vyhovuje. Žijte si ve své ulitě dál, pro Vás je to dobré, co

jiného mohu na to říct. Jsou však lidé a k těm patřím i já, že mě nestačí a

nevyhovuje to, že se mám momentálně dobře, že se mám, jak se mám, ale

pokud se nebude mít dobře celá naše Zem, je to špatně a to, že se budu mít

pouze já dobře, mě nemůže a nesmí uspokojovat!!! Vám budoucnost národa a

našich dětí nic neříká, mě a panu Kratinovi a celé ER, té skutečné ER v podobě

SES, NAŠE, záměrně píši velkými písmeny, NAŠE budoucnost lhostejná být

nemůže.

Zdravím Vás a přeji vše dobré Vám a Vaší rodině.

Milena Poláková

odkazy: http://www.youtube.com/embed/YBIwCdvhgX4?rel=0 zde je srdce velké

a čisté, až to mrazí :-))

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3274601&path=83

563 zde klikněte na polštářek a poslouchejte i hezkou hudbu :-))

Odpovídáte X

17.9.2011 (23:06) Odpovědět # X
Milena E-mail

Marco odpovídá E-mail:

8.6.2013 (16:29)X

Krásný den přeji:o)

Pro mne krásný je, protože jsem si přečetl Vaše stránky a zjistil, že nejsem takový blázen jak jsem si původně myslel. Poznal jsem, že i jiní dokáží vykouknout z davu a začít myslet, mám velmi ale opravdu velmi podobné pocity a dávám Vám za pravdu. Nejsem sice tak stár ale bohužel, možná i bohudík mne vychovala babička a vštípila mi sice zastaralé ale poctivé životní hodnoty,kterých se snažím držet dodnes. Ano, naše budoucnost je nejistá, lidi se asi zbláznili, přestali ctít jakékoliv hodnoty, to raději probírají co kde nakoupit nebo jaký byl nejnovější díl ordinace, všichni začali žít životem jiných,který nám tak pracně cpou od rána do noci. Já ale nechci žít jako herec, model či fotbalista,kolem kterých se celý svět točí i když nic nového světu nedali a nikdy nedají. Každý nadává na komunisty ale přitom naše české cítění bylo v té době velmi podporováno, podporovali i naše koníčky, výrobek který byl poruchový se musel vylepšit tak aby vydržel desetiletí(mám dopisy s ministerstvem průmyslu ze 70tých let na tyto témata,můj děd byl konstruktér) atd atd. Pokud někdo nadává na komunisty,musí si projít dějiny a přece si položit otázku...proč se dostali k moci? Takových stávek a demonstrací,kde umírali další a další dělníci, do kterých se bezhlavě střílelo z řad kapitalistů nebo spíš jejich sluhů, neodvolatelní politici,kteří se vysmívají svému národu, bída a hlad, to vše byli důvody proč kapitalismus v této zemi tehdy skončil, takže to určitě nebylo o dobrém kapitalistovi,který chudák o majetek přišel aniž by k tomu dal jakoukoliv příčinu. Lidem došla trpělivost a tak tito pánové skončili jak skončili, ani je nelituji, naše rodina pozbyla v té době nemalý statek, polnosti i zvířata a stejně jsme nikdo na komunisty nezanevřel, protože jim spravedlivě musíme přiznat, ano měli jsme se dobře a děkujeme Vám. A to jsem ani nemluvil o chování mezi lidmi. Mě konkrétně za pouhých 10let vykradli 7krát, dokonce mne i přepadli a okradli. Tento systém vyhovuje jen parazitům,kteří soustavně vyvolávají ve společnosti zmatek aby mohli žít z práce druhých:o(

Milena odpovídá:

4.12.2013 (02:29)X

Děkuji Vám za Váš názor, pane Marco, je v něm mnoho pravdy. Přeji Vám vše dobré. Milena

Odpovídáte X

Strana 1 / 1, celkem 6 příspěvků RSS
Kniha od BlueBoard.cz