Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:

Návštěvní knihy končí svoji činnost k 1. 1. 2020. Více zde.

28.5.2019 (21:03) Odpovědět # X
Filip

Johnny reaguje:

29.5.2019 (14:40)X

To sis teda dal práci, to chválím Ale když už se tam dá importovat gpx, tak to není nutný klikat.

Nicméně, kontroloval jsem to a několik odchylek tam je:

Body 2 a 37 jsou teď mimo cestu. Úsek kolem bodů 15 a 20 jsou ty pěšiny, co nejsou v mapě. Tak doufám, že to tam někdo nepůjde po silnici.

Ještě je tam odchylka, kde se přes vrchol Nad Vojankou 449, taky tam ten úsek není v mapě, přitom je tam normální vozová cesta (určitě cestovější než žlutá dolů k príglu :) )

V úseku Rh+ je těch odchylek víc, správně je jen Baba a Lipáč. Ze Zadních Hádů se klesá pěšinou rovnou ke Spálenisku, Zavírák tam tu odbočku nemá viditelnou a po Blomu je cesta do Lelekovic kolem (a přes) PP Březina. Podle tohoto bych nedoporučoval chodit. Radši sem to ještě hodím dle gpx. Úsek Rh++ je správně.

Filip reaguje:

29.5.2019 (18:57)X

Jak jsem psal, některé úseky tam nelze napampovat, jelikož Mapy.cz k tomu nemají podklad (ty co jsi vypsal). Tedy tam kde vede trasa není na mapě cesta, tím pádem se tam ani nedá naplánovat. Takto se dá alespoň zapnout hlasové navigování a není pak nutné sledovat trasu, to při importu gpx nelze. Naklikal jsem to právě kvůli těm lidem, co využijí navigaci. Těch pár odchilek se dá pohlídat.

Johnny reaguje:

30.5.2019 (01:00)X

Tak to by mě nenapadlo, že se někdo bude na pochodu řídit hlasovou navigací :-D

Divočák Honzík reaguje:

30.5.2019 (14:14)X

Hlasová navigace je na stovku super, zvlášť když běží člověk v noci sám v neznámém terénu. Jen pozor na to, že mapy.cz nedají hlasový pokyn pro otočku, když člověk blbě odbočí. Takže furt hlásí, že za nějakou vzdálenost máš odbočit a ta vzdálenost se pořád prodlužuje. Bohužel několikrát experimentálně ověřeno na letošním dni cesty :)

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz