Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
20.4.2017 (16:31) Odpovědět # X
Tom

Sabina + Vláďa reaguje:

24.4.2017 (12:32)X

Problém je, že drtivá většina mužů do klubu chodí právě za ženami - a s tím klub tak nějak předem počítá :-)

Možná by se dala jednou za čas udělat nějaká opravdu "gay friendly" párty, na které by pár mužů měl stejné vstupné jako pár muž+žena. Ostatně - jak se dá občas dočíst na fóru - jsou i holky, které se rády dívají na sexuální hrátky dvou mužů, a existují taky muži (jak sólisté tak i chodící v páru - a není jich až tka málo), kteří si touží sexuální život sem tam zpestřit nějakou tou hrátkou s jiným mužem, takže by o takovouto párty byl asi zájem.

Myslíme si, že hlavní problém, proč nemůžou mít páry dvou gayů stejně nízké vstupné jako hetero páry na každou párty nebo aspoň hodně často (třeba 1-2x týdně), bude v tom, že jsme holt v Čechcáh, kde jsou lidi pěkně vyčůraní, takže by se domlouvali chlapíci, kteří by spolu chodili do klubu, jako že jsou gay pár, aby měli levnější vstupné, ale ve skutečnosti by tam chodili za ženskými. Už tak existuje poměrně dost mužů, kteří se snaží přijít kvůli levnějšímu vstupnému se ženou jako "vtupenkou" - hodně takovýchto vychcánků dává na seznamku inzeráty, jak chtějí dámský doprovod na středu. Takže mít v klubu ještě i pro pár dvou gayů vstupné stejné jako pro hetero pár, tak podobných vychcánků bude do klubu chodit minimálně 3x tolik, než jich tam chodí už teď. Tím spíš samozřejmě nejde, aby muž někde u vstupu deklaroval, že je gay, a měl kvůli tomu nižší vstupné. Jak by se to asi tak kontrolovalo, jestli je nebo není gay? ;-)

Personál klubu opravdu nemůže chodit zkoumat, s kým kdo souloží, jestli se ženami nebo s muži. Navíc si myslíme, že by ani nebylo lidem příjemné, kdyby věděli, že je personál klubýu sleduje, co s kým kde sexuálně provozují - tyto "kontroly" dělá jiný pražský klub a proto do něj už několik let nechodíme.

"Gay friendly" akce se stejným vstupným pro pár dvou mužů jako mají hetero páry jednou za měsíc klub nezruinuje, ale častěji to opravdu dělat nemůžou. Je to něco podobného, jako že na většině akcí museli zrušit all inclusive pro páry i sólo muže, protože holt čecháčci měli pocit, že když je to "zadarmo", musejí do sebe lít tvrdý alkohol po půllitrech, takže se zchlastali jako carští oficíři během dvou hodin a pak dělali problémy :-(

Zatím můžeme poradit chodit na akce, kde to mají muži hodně levné - třeba v neděli je vstupné pro muže jenom 300 Kč a pro trojici dva muži plus žena 500 Kč (takže kdyby se gay pár domluvil s nějakou kamarádkou, mají vstupné prakticky stejné jako hetero pár v pátek či v sobotu), případně na čtvrteční naturistické (pětistovku vstupného si propije) a úterní hned na otvíračku (taky je tam možnost propití vstupného).

Zude reaguje:

6.4.2018 (01:38)X

Jak poznat že jsou páni gayové? No přece jim řeknete ať si u vchodu strčí jazyky do krku. Neznám žádného vychcánka který by tohle byl schopný, pro pár, ušetřených' korun, udělat. :)

Odpovídáte X

Zpět do knihy