Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
3.11.2018 (09:07) Odpovědět # X
Marek Sípos Heřmánkovice 273 u

Blanka reaguje:

3.11.2018 (10:33)X

Dobry den,jedine co pro Vas jsem mohla udelat je to, ze jsem zvyraznila jmeno. Stranky budou stale funkcni,/ jsou placeny zase na dalsi rok/ a to proto,aby lidi si dali pozor na hajzliky, jako je Vas bratr a dokonce i pan Novak,.Jsem duchodkyne,/kde pro me kazda koruna je prinos/a i zde pan Novak napsal, ze me prida na tu reklamaci, mel na tom take vinu a velkou,ale zustalo u slibu. 29.10.2017 chtel pan Novak poslat cislo uctu, ze me tam ty penize posle a do dnesniho dne neposlal. Pan Novak je presne to co Vas bratr.

Stejne si myslime , ze pan Novak je spatna firma, jelikoz ten byt co delal Sipos,je desnej. Ta holcina co tam bydli, a rekne slovo je cele slovo slyset u me nahore i dokonce pres den, coz by nemelo byt !! a o noci uz nemluvim,rany bouchani proste vse je slyset. Coz by po rekonstrukci nemelo byt.

Ale co uz ,bozi mlyny melou pomalu,ale jiste.

Eva reaguje:

3.11.2018 (22:36)X

Vážený pane Síposi, myslím, že ze stránek je poměrně slušně patrné, o jakou osobu se jedná, viz foto, adresa atd. Je mi líto, že vám bratr dělá ostudu a špatné jméno. Nicméně považuji za důležité, aby se okruh lidí, kteří mu potenciálně v budoucnu ještě naletí, co nejvíce zúžil. To je cílem těchto stránek a proto tady jsou a budou. Váš bratr měl ze začátku alespoň snahu něco splácet a opravdu dohromady asi 4 000 Kč, než zmizel, splatil. Pokud by se váš bratr, nebo někdo jiný z rodiny ozval a chtěl dluhy po částech řešit, není to problém a o těchto stránkách se můžeme pobavit. Zatím však zůstanou tam, kde jsou. Přeji vám hodně štěstí v poctivém podnikání. Eva A.

Odpovídáte X

Zpět do knihy