Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Yukiho dům
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 1, celkem 3 příspěvků RSS
26.12.2017 (12:39) Odpovědět # X
Mat

Naomi Yukimaru reaguje:

26.12.2017 (15:58)X

"S prostorem nemám problém, jestli se mi povede vyrobit lék na mutaci, postavím si časem vilu," je to žert, ale sám se mu nezasměju. "Co se týče toho jedu, ani ne, jen nedělej po vpíchnutí té látky žádné nezvyklé věci, myslí sbírání květin na které bys mohl mít alergii, jezení jídla co běžně nejíš a věci, co by ti mohly působit zdravotní obtíže, musíme mít jistotu, že to co tvé tělo udělá je reakce na tu látku, takže ve vlastním zájmu nedělej nic nezvyklého, abychom ti případně mohli pomoct a zarazit to. Nicméně nemělo by to být nebezpečné," ujistím ho ještě jednou. "Teď ti to píchnu a pak zůstaň chvíli sedět, uvidíme jak ti bude, když bude všechno v pořádku, můžeš normálně jít a najdeš si mě jen, kdybys měl pocit, že se něco děje." Odejdu zatím do zásuvky pro stříkačku, abych mu tekutinu mohl vpravit do těla. "Pokud máš jakékoli dotazy, klidně se ptej."

Mat reaguje:

27.12.2017 (11:36)X

"Otázky ? ani ne" klidně sedím a čekám až mi to píchne "nemůžu zaručit co budu jíst co naservírují to mi dají, ale neměl by to být problém, proože jsem zvyklí jíst všechno." u vpichu ani neceknu, 'Lék na mutaci ? co je nanich špatného, mnohým pomohly' "půjdu ještě za šerifovou ségrou, chci vzít práci v elekrárně, a u Drobka můžu skládat věci z elektroniky, ale nemám zatím nářadí, nevíš kde bych nějaké sehnal ?" snažím se vznímat jestli po vpíchnutí cítím nějakou změnu. " kdy mám přijít na kontrolu pane doktore ?" pořádně se zasměju nad tou ironií.

Naomi Yukimaru reaguje:

27.12.2017 (13:01)X

Dám mu injekci, není nijak neobvykle bolestivá, jako běžné očkování. "Tak v tom případě je to s jídlem v pořádku, kdyby si věděl, že dělají něco, po čem ti nebývá dobře, zajdi radši do kuchyně, aby to vyměnili, není to problém." Když začne mluvit o práci, zamyslím se. "Normálně bych ti řekl, že u obchodníka, ale ten už nepřijel pár měsíců, mě taky slíbil nějaké látky, takže spíš se poptej Viktora, jestli by ti zatím něco nepůjčil, ten určitě má nářadí." Jeho otázka mě pobaví, takže se zatvářím víc přátelsky, ale nesměju se. "Když se nebude nic dít, tak ani chodit nemusíš, kdyby cokoliv, tak dej hned vědět."

Mat reaguje:

27.12.2017 (15:14)X

"Děkuju, když půjde všechno jak má, za 5 dní se ozvu že je všechno ok, napadlo mě, kdy jste viděli toho obchodníka ?" 'Všichni říkají že zmizel, to je hodně divné' " Co kdybych se po něm chtěl mrknou, přidal by jsi se ? aspoň zjistíš co je s chemikáliemi." 'Musím zajít za šerifem nebo jeho sestrou teď' podávám mu ruku a čekám na poslední odpověď než odejdu.

Naomi Yukimaru reaguje:

27.12.2017 (15:23)X

"To bude ideální, díky," má dokonce zájem dát mi vědět, že je v pořádku, že by konečně někdo rozumný a inteligentní? Možná... "Ano zmizel, nebo spíš rozhodl se, že už s námi nebude spolupracovat a od té doby se tu neukázal," nemůžu nikomu cizímu povídat proč, zvlášť ne teď, když je šerif mrtev. "Nemá asi smysl ho hledat, má auto a jezdí po pevnostech po celé zemi." 'A nedrží slovo!' Také mu podám ruku. "Díky za pomoc, jsi laskavý," poděkuju mu s nepředstíranou vděčností, ještě než se rozloučíme.

Mat reaguje:

27.12.2017 (19:46)X

"Když se tak rozhodl, zatím mu to brát nebudu " 'Zatím he he ' pokynu hlavou a vydávám se k domu šerifa.

>> Šerifův dům

Odpovídáte X

23.12.2017 (19:30) Odpovědět # X
Mat

Naomi Yukimaru reaguje:

26.12.2017 (12:27)X

Překvapí mě, že Mat se tu objeví tak brzo. Čekal jsem popravdě, že ani nepřijde. "Hned jsem u dveří," zavolám, sklidím ještě všechno co tu zbylo a jdu otevřít, aby dlouho nečekal. "Ahoj, nečekal jsem tě tak brzo, pojď dál," patřičně ho uvítám a dovedu posadit ke stolu, kde už stojí sklenka s vodou. "Prosím, nabídni si, pokud chceš."

Odpovídáte X

21.12.2017 (17:15) Odpovědět # X
Simon Rakoczy

Naomi Yukimaru reaguje:

21.12.2017 (17:15)X

Hned jak se ozvalo klepání, bylo mi jasné, že to s největší pravděpodobností bude on. Uklidil jsem zbylé stříkačky do stolku a nechal na něm ležet jen tu jednu, kterou budeme potřebovat. Kocour zatím vypadal v pořádku, zkoušel tu látku jako první, takže se zdálo, že to žádné šílené následky nemá. To je dobře. „Pojď dál,“ otevřel jsem dveře a rovnou ho pozval dovnitř.

Simon Rakoczy reaguje:

21.12.2017 (17:16)X

Vešel jsem, bylo to tu celkem útulný a až moc civilizovaný na dnešní dobu. No co, vyrostl jsem v lese. „Jdu ohledně té záležitosti. Budeš mě chtít nějak pozorovat, nebo jde jen o to, abych si to vzal?“ Ani jsem netušil, jestli jsou to vlastně tablety, nebo co mi dá. Tak jako tak jsem ale chtěl mít informace dopředu.

Naomi Yukimaru reaguje:

21.12.2017 (17:22)X

„Posaď se,“ vyzval jsem Simona a donesl mu sklenici vody. „Věc se má tak, píchnu ti injekci a držet tě nikde nebudu, můžeš klidně odejít, ale nemluv o tom zatím a kdyby se cokoli dělo, bylo by ti špatně nebo něco, přijď s tím hned za mnou.“ Je to celkem jednoduché, zatím to žádné katastrofální účinky nemělo. Sice by se mi hodilo mít zdravotní karty lidí, než jim něco píchnu, ale to bude muset jít stranou.

Simon Rakoczy reaguje:

21.12.2017 (17:23)X

„Dík,“ napil jsem se, něco mě na tom trochu znervózňovalo, ale když to potřebuje, proč ne. „Fajn tak teda ať to mám za sebou, jestli jde jen o píchnutí.“ Mávl jsem rukou. Bylo zcela jasné, že úplně bezpečné to není, jinak by to nemusel testovat, ale nedělal jsem si větší starost s tím, co mi to způsobí, Yukimaru ví, co dělá.

Naomi Yukimaru reaguje:

21.12.2017 (17:23)X

Vypadal, že nemá žádné další otázky a já to chtěl mít z krku co nejdřív. Doufal jsem, že to pomůže, byla moje povinnost Lailu ochránit a tohle jediné jí mohlo pomoct. Mlčky jsme došel pro stříkačku a připravil si jeho ruku, než jsem mu to píchnul. „Chvíli pak zůstaň sedět, aby se ti neudělalo špatně, i když pochybuju, že ti vadí jehly,“ prohodil jsem, zatím co jsem tekutinu vpravoval do jeho těla. Vůbec jsem nebyl nadšený, že tohle dělám, chtěl jsem to mít už konečně za sebou a věnovat se třeba výrobě léku na mutaci.

Simon Rakoczy reaguje:

22.12.2017 (21:25)X

Píchl mi onu injekci, nijak výrazně se to nelišilo od toho, jak jsem si pamatoval očkování. Po té co to udělal jsem chvíli nehnutě seděl, jako bych čekal, že se hned něco stane, třeba že mi zmodrá ruka, ale nic. Takhle to bohužel asi pořád funguje jen ve filmech. „Tak jo, to je celé? Mám jít?“ Musel jsem se ujistit, asi jsem si to představovat trochu složitější, než že dostanu včelu a půjdu, když mluvil o své práci.

Naomi Yukimaru reaguje:

22.12.2017 (21:26)X

Krátce jsem přikývl. „Ovšem, ale v rámci vyloučení rizik nedělej nic neobvyklého v následujících dnech. Tím myslím, nechoď sbírat kytky, na které bys mohl mít alergii, nesnaž se vydržet přehnaně dlouho vzhůru, nejez nic, co obvykle nejíš. Kdyby se objevily nějaké vedlejší účinky, abychom věděli jistě, z čeho to je.“ Nebylo mi to moc po chuti, neměl jsem radost, že tohle dělám, testuju tady náhodou látku na živých lidech, na osobách co ani pořádně neznám, ale nabídli se k tomu dobrovolně… Takže si to nemusím tolik vyčítat.

Simon Rakoczy reaguje:

22.12.2017 (21:26)X

„Fajn, tak teda kdyby něco, vyhledam tě,“ ujistil jsem ho a došel ke dveřím, abych se vydal zase pěkně po svých. „Snad jsem trochu pomohl, ne že bych měl sen o zachraňování lidských životů, ale...“ Pokrčil jsem se smíchem rameny, než jsem se definitivně rozloučil, ještě mě čekala práce.

>>Pryč

Naomi Yukimaru reaguje:

22.12.2017 (21:26)X

‚No minimálně jeden zachraňuješ určitě,‘ pomyslel jsem si s povzdechem. „Jasně, díky, kdyby cokoliv, dej mi vědět, jsem tvůj dlužník. Opravdu,“ mluvil jsem naprosto upřímně, ulevilo se mi, když jsem sehnal Simona, jestli mi pomůže i ten nováček, tak jsem vlastně úspěšnější, než jsem čekal. „Hodně štěstí, zatím,“ rozloučil jsem se a vrátil se zpět dovnitř vše uklidit, stříkačku jsem vyhodil a lehl si na postel, abych si trochu odpočinul.

Odpovídáte X

Strana 1 / 1, celkem 3 příspěvků RSS
Kniha od BlueBoard.cz