Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:

Návštěvní knihy končí svoji činnost k 1. 1. 2020. Více zde.

20.3.2011 (05:51) Odpovědět # X
Zdeněk

don pedro, žvýkačku v kapse mě reaguje:

21.3.2011 (03:20)X

nesmíte věřit všemu co se kde píše, tyhle informace se jen použíjí ve správnou chvíli aby udělaly dojem, války jsou běžné v podstatě tisíc let v historii naší civilizace, není století, kdy se neválčilo... samozřejmě není vyloučen světový konflikt, ale v době, kdy existuje NATO, OSN, EU, USA je zcela vyloučeno, že by měly arabské státy navrch... zmohly by se na minimální odpor a ani by nestačily vytáhnout chemické nebo jaderné zbraně, jelikož by je v cukuletu západ zastavil a zasadil zdrcující úder, libyjská válka je pouze jehla v kupce sena, bojuje proti sobě asi padesát tanků, což nic není... to stejné platí pro spojence ze západu, kteří tam vyslali svoje vojáky, jen aby se nenudili... ten konflikt skončí do dvou měsíců, a věřím, že evropa se vměšovat do libyjské politiky nebude, pouze odstraní kadáfího... což bude dobře a vše se vrátí do normálu

Roman reaguje:

22.3.2011 (18:39)X

K Don pedrovi bych ještě dodal, že arabský svět je sice nesmírně bohatý z ropy, ale bohatý bude jen pokud tu ropu může prodat zbytku světa. A proto nemají žádný zájem si ten zbytek světa na*rat. Peníze vždy až na prvním místě, i před Allahem.

dp72 reaguje E-mail:

2.1.2016 (14:03)X

Dobrý den, hlavy dubové. Reaguji na Vaše komentáře pode mnou z roku 2011

Stále si myslíte, že války se vedou jen tradičními zbraněmi. Stále si myslíte, že NATO? OSN? EU? USA? jsou spásou? Jak je dnes vidět, buď na tom nějak profitují nebo jsou naprosto bezzubí a situaci milionů migrantů do Evropy nechtějí řešit. Válka začala. Sekla se jen om pár let.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz