Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Mise 15 - Crapaudi
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 11, celkem 75 příspěvků  Další → RSS
1.11.2017 (10:39) Odpovědět # X
Vypravec

Vypravec reaguje:

1.11.2017 (10:52)X

KOCOUR

+6 boj s chladnymi zbranemi

+1 k rychlosti

Veci k rozebrani. Berte si s rozumem, plati pravidlo "kdo driv prijde, ten driv mele":

MAT 39

FAMAS G1

YILDIZ

Manhurin PK 2020 9mm (3ks)

Armadni dyky (5ks)

Leky, ale ty pujdou na osetrovnu

Mnoho a mnoho kartónu cigaret a alkoholu

Mnoho vojenskeho obleceni

Mnoho gay hader a dalsich blbin z hotelu, vsak si vzpomente, co vsechno tam bylo.

Agatha Jefferson reaguje:

1.11.2017 (10:57)X

Když už jsou všichni v pohodě a moje macetu je zpátky v mých rukou, je čas na rozebrání zásob. Já si nacpu kapsy cigaretami a najdu si i nějaké oblečení které by mi mohlo padnout. Nějaké hygienické potřeby jako šampóny, mýdla, a podobně věci a nakonec i jednu tu zbraň (Manhurin).

Ma'iq Lhář reaguje:

1.11.2017 (11:19)X

Konečně byl klid, takže jsem si mohl odpočinout. Co jsem si z nabízených věcí vzal, tak to byli dva armádní nože, 'komplet' armádní oblečení (kalhoty, triko, bundu, boty, rukavice). Po chvíli rozmyšlení si vezmu i jednu láhev alkoholu.

Ma'iq Lhář reaguje:

1.11.2017 (11:20)X

A štíty z mrtvých mutantů, zanechané v hotelu.

Maya Allayí reaguje:

1.11.2017 (12:37)X

Behem cesty jsem prekecela svoji oblibenou cernovlasou ucitelku, aby me naucila ridit auto. Vzdycky jsem si prala umet ridit auto a hrozne me to bavilo. Tasky jsem ai narvala akorat cigaretami, jegrem, nejakymi vojenskymi hadry pro spiridona a vzala jsem si nuz. Chtela jsem jeste cosik s Lori vyriešit, zacala jsem ji mit vazne rada, zvlast po tom boji, ale najednou jsem na nadvori videla stat spiridona, takze jsem vystrelila z auta, div jsem se nenatahla a skocila mu do naruce jak mala holka.}}horni nadvori

Simon Rakoczy reaguje:

1.11.2017 (13:14)X

Nakonec se Crapaudi pobili mezi sebou, tlaże my měli po starostech. Jen jsme pomohli zraněné Lori, aby se mohla regenerovat. Když došlo na dělení toho, co jsme získali, vzal jsem si cigarety a alkohol, famas g1, nůž, armádní oblečení a pár drobností z hotelu.

Randal Clark reaguje:

1.11.2017 (13:16)X

Zobral som si plnú vojenskú výstroj od všetkého 2x okrem ruksaku, ten samozrejme len raz(ak zostane), a pár tričiek a spodné prádlo. Zo zbraní som zobral tak akurát Famas, nikto iný nevyzeral že by sa ponom chcel nejak siapať, neni to sice ideál a bullpupy fakt nemusím, ale z výberu najlepšie čo bolo. Keď tak to v pevnosti predam a zoberiem niečo s čím som naučený pracovať lepšie. Potom už len základ. Cigarety, lieh zo strojovne hotela.

Lori Vert reaguje:

1.11.2017 (13:28)X

Když se po dvou dnech proberu z deliria, zda se, že to byl snad všechno jen zlý sen. Tělo mám skoro zahojené, až na ty nohy, jizvy jsou stažené a celá moje skupinka vypadá odpočaté a spokojeně. Jsem ráda, že to takhle dopadlo, i když únava způsobena rychlou regeneraci mě jen tak neopouští.

Na první pohled se zamiluju do ILDIZu, a proto neváhal ani chvilku a přivlastním si ho. Vezmu si i jeden armádní nůž, pro strýčka příhodu. Nějaké vojenské oblečení, které by mi mohlo být - dvě košile, kalhoty, bundu, rukavice a i boty v mojí velikosti, pokud se mi je podaří najít. Z hotelu, který potkáme cestou, si zabavím krásný načechraný župan a nějaké mýdla a šampony, ať si užiju taky trochu luxusu po návratu do pevnosti. Přibalím i nějaké láhve alkoholu, ty se neztratí nikdy.

Než odjedeme, vezmu si stranou crapsuda v riflovém oblečení. Zeptám se na jeho jméno a poděkuju mu za podporu a pomoc při závěrečném boji, mojí společníci mi popsali, jak to probíhalo poté co jsem omdlela. Zároveň ho jmenuju svým zástupcem a domluvím se s ním na způsobu pravidelně komunikace mezi jejich základnou a naší pevností. Ke zbylým crapaudům pronesu krátkou řeč, kde jim taktéž poděkuju a slíbím jim podporu podporu Barbosy, kdykoliv jo budou potřebovat. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že budu velet kmeni mutantů... Ale jsou vlastně docela fajn. Rozloučím se s nimi a vydám se spolu s ostatními na cestu domů. Jsem unavená, ale pocit z mise mám dobrý. Nakonec vše skončilo vlastně skvěle...

Agatha Jefferson reaguje:

1.11.2017 (13:29)X

K tomu si vezmu ještě jeden vojenský ruksak ať to mám všechno kam nacpat. Takže teď mám dva ruksaky, svoje staré oblečení a zbraně, k tomu pár flasek chlastu, milion balíčků cigaret, drobné jídlo z hotelu, hygienické potřeby a nové oblečení. Jsem s touhle misi spokojená, skoro nic se mi nestalo a všichni zijou. Teda skoro všichni...

Dillon Hayes reaguje:

1.11.2017 (13:57)X

Když je konečně po všem, v první řadě mám radost, že jsme tu misi vůbec přežili. Bohužel ne všichni... Vezmu si hygienické potřeby, které jsme našli v hotelu a nějaký alkohol, o cigarety nemám zájem. Taky jsem pořádně prohrabal armádní oblečení, potřeboval jsem na sebe alespoň dvoje kalhoty a bundy, protože mám už všechno v otřesném stavu a rozhodně nějaké kvalitní boty a ruksak. Ze zbraní si vezmu Marhuin a dvě armádní dýky plus sekáček co jsem ukořistil v kuchyni.

Bahati Massocolo reaguje:

1.11.2017 (14:05)X

Lori mi vytřela zrak, je jedna z těch ženských, které uznávám, protože si umí poradit. Asi se z ní stal momentálně trochu můj vzor. Vezmu si mat 39, armadni dyku, pokusim se najit nějaké armádní oblečení v mé velikosti, jelikož mi bude příjemnější než to buzíkovo a hlavně potřebuju dobré boty. Rozhodně hygienické potřeby a nějaký batoh by se hodil. Taky si naberu pár lahví alkoholu.

Nataniel Sanchez reaguje:

1.11.2017 (14:35)X

Vezmu si Manhurin, protože z chladných zbraní na mě možná při troše štěstí zbude jeden nůž, možná ani to ne. Naberu cigarety a alkohol, protože toho jsem našli dost a možná nějaké pochutiny z hotelu, pokusím se vyhrabat alespoň dvě sady oblečení, kalhoty, trika, bundy, boty a rukavice. Podíval bych se i po nějakém trochu normálním oblečení, ale nevím, jestli něco takového mezi hardy toho gaye najdu.

Odpovídáte X

26.10.2017 (08:30) Odpovědět # X
Vypravec

Lori Vert reaguje:

26.10.2017 (10:19)X

Ztěžka oddychuju a čekám na vhodnou příležitost. Celé tělo mě bolí, nohy pořád necítím a sil mám v sobě asi tak akorát na tu jednu poslední ránu. Počkám na okamžik, kdy má ten hajzl hlavu co nejblíž, vyškrábu veškeré poslední zbytky hulk módu, do kterého jsem přepnula, a levačkou ho praštím zezhora do hlavy, jako bych mu chtěla lebku rozdrtit kladivem. Jen namísto kladiva použiju svoji sevřenou pěst.

Vypravec reaguje:

26.10.2017 (11:11)X

Dron se prestal valet a byl na místě mrtvý. Oni se celkoce spatne zije, když vase hlava připomíná meloun, ktery vypadl z osmeho patra. Hned na to Lori vysilenim a vycerpanim omdlela. Takze uz si ani nepamatovala silne křeče, ktere jeji telo zasahlo. Crapaudi mlčeli a potom kdosi zařval "dorazime tu devku! Zbavili jsme se Drona a vladnout muze nekdo z nas!" Hned na to se crapaudi zacali mydlit mezi sebou. Nekdo se Lori zastaval, jiní ji chteli zabit, qby se pak mohli ujmout vedení a dalsi z pomsty a vernosti k byvalemu veliteli. Nekteri chteli vtrhnout do klece, aby Lori zabili, další se a nimi zacali prat. Riflovy crapaud a jeho banda byli mezi prvnimi, co se k ni snazili zatarasit cestu. Zajatcu si nikdo nevsimal.

Dillon Hayes reaguje:

26.10.2017 (11:20)X

Jakmile se Lori podařilo toho bastarda dostat, zpozorněl jsem. Mezi ostatními mutanty začala celkem mela a my měli volnou ruku. Ten který nás sem přivedl a jeho přátelé - dali-li se tak nazvat, se snažili zabránit zmasakrování Lori, která se teprve zotavovala. Hned jak byla příležitost, pokusil jsem se dostat k ní do klece, abych jí pomohl. Měla jediné štěstí, že se regenerovala, protože jinak by tenhle souboj pro nás všechny nejspíš dopadl příšerně.

Ug reaguje:

26.10.2017 (17:26)X

Ug ležet když všichni ne bumbum bumbum Ug a koukat na bumbum. nakonec ona bumbum hopzáda. ona dobrá bumbum.. Ug muset někdy s ona zjistit, jak ona moc síla. Pak další koelm bumbum. Ug koukat a snažit přemýšlet, kde bumbum,ale pak vidět hopzáda blabla s další hopzáda proti hopzáda a vidět, kde dobré a kde bumbum. Ug vyskočit "Ug Ug " Zaradoval se jako malé děcko, které dostalo sladkost. zuhnul železné tyčky od klece a šel bumbum další hopzáda, která jít na hopzáda a ona. Blažený výraz na tváři hrál všemi barvami.

Vypravec reaguje:

26.10.2017 (23:50)X

Kdyby situace nebyla vážná, připomínala by tam mela klacikou bitku na plese ožralých hasičů, kde se mydlí všichni se všema. Ugovi se nepodařilo zohnout ani minimálně kovové mříže klece, protože na to neměl ani on ve svém hulk modu, ale celkem obstojně bránil svou velitelku i její crapaudí pomocníky. Crapaudi si jasně uvědomovali jeho velikost a sílu a ani na něj moc neútočili. Spíš se ho snažili obejít. Dillon zabíral příliš mnoho místa, než aby se jen tak prosmýkl davem bojujících mutantů, kteří po sobě různě skákali a trhali si navzájem kusy masa. Kdosik do něj žduchnul, spíš asi omylem a zlámal mu žebro. Někteří crapaudi vyloženě z místnosti odešli, protože s bojem nechtěli mít nic společného a očividně se oportunisticky hodlali přidat na stranu, která vyhraje. Dva crapaudi hlídali Lori a klečeli u ní téměř v posvátné úctě, další společně s Ugem bojovali mimo klec a jeden crapaud, který vlastně vůbec nebyl ze skupinky Rifláka, stál nad zohavenou mrtvolou Drona bez nohy a hlavy a močil na něj, ale jinak se do boje nezapojoval.

Maya Allayí reaguje:

26.10.2017 (23:58)X

Byl to bordel. Ani jsem nevěděla, jeslti se vůbec chci zapojovat. Teda jako chtěla jsem, ale nevěděla jsem jak. V tom zmatku by nás ještě zranili jako chudáka Dillona. Otočila jsem se na zbytek skupinky, tohle jsem nechtěla rozhodnout sama.

Ma'iq Lhář reaguje:

27.10.2017 (09:33)X

Povyk kolem mě donutil otevřít oči a kouknout se kolem. Všude byli bojující mutanti. A obří mutant v kleci ležel bez nohy a hlavy. Ve tváři se mi objeví ůdiv, jak to mohla Lori dokázat. Radši jsem se tím nezabýval a snažil se k ní dostat.

Randal Clark reaguje:

27.10.2017 (17:52)X

"A je to tu" poviem akoby v kľude zapálim si cigaretu. Pomaly vstaňem a pokiaľ možno tak aby si ma mutanti moc nevšimali vyrazím k ubikáciam po svoju pušku. Hneď ako budem mimo najväčšiu melu tak sa rozbehnem.

Maya Allayí reaguje:

27.10.2017 (19:43)X

"Hej, počkej, já jdu s tebou, co tu budu dělat..." doběhla jsem k Randalovi. Regulérně mi začínal chybět Spiridon. Nejen jako chlap, ale taky někdo, kdo by mi pomohl organizvoat mé vlastní kroky. I když jsem byla vůdčí typ a všechno a neměa jsem problém s tím se srát do rozhodnutí ostatích lidí, podvědomě jsem inklinovala k tomu být vedena a když jsem nevěděla, co jako je správné, jako třeba teďka ve věčné otázce zapojit či nezapojit se do boje, kterému vlastně ani moc nerozumím, raději jsem byla, když to za mě rozhodl někdo druhý, ideálně nějaký důstojně vypadající muž, kterému bych se mohla přizpůsobit. Společně jsme vyšli na chodbu a za námi se ozývaly zvuky boje. Na jednu stranu jsem si připadala jako děsný sráč, který utíká z bitvi, na druhou stranu jsem neuměla rozeznat jednoho crapauda od druhého, takže by mé zapojení možná bylo bezpředmětné. Zapálila jsem si stejně jako Randal a spokojeně vedle něj cupitala, šťastná, že někdo převzal iniciativu.

Odpovídáte X

24.10.2017 (17:59) Odpovědět # X
Lori Vert

Vypravec reaguje:

24.10.2017 (18:28)X

Dron zaskučel bolestí, ale ihned se vzpamatoval. I když měl probodnutou plíci, stejně vyhrával. "Kurvo zasraná!" zařval na ni a znova ji praštil do břicha, tentokráte už vážně silně a zblízka. Lori znova narazila do mříží a všichni slyšeli, jak něco křuplo. Potom se sesunula na zem, protože ji přestaly poslouchat nohy. Zpřeražená páteř dělá svoje. Zároveň cítila, jak by se jí při nárazu do břicha něco vevnitř pohlo. Cítila bolest tak ukrutnou, jak ještě nezažila. Ležela na zemi a z pusy jí šlo hodně krve. Nohy měla odumřelé, levou ruku zlámanou a vnitřně krvácela.

"Ale do psí prdele, to jsem vážně nechtěl, teď mi tu chcípneš dřív, než jsem chtěl..." řekl až téměř zklamaně Dron, když ji viděl na zemi skučící bolestí. Co na tom, jestli se jí regenerovaly ve srovnání s ostatními zraněními drobné ranky na hrudi. Tělo se jí samovolně pustilo do hojení a Lori se jen silou vůle musela držet, aby bolestí i vysílením neomdlela.

Maya Allayí reaguje:

24.10.2017 (18:31)X

Tak u tohodle jsem si byla jistá, že to Lori fakt nehraje. Umírala. A my jsme všichni v piči. "Lori, no tak, ženská, neser mě, to zmákneš, opovaž se natáhnout bačkory, jinak tě nechám pohřbít vedle Hira! Slyšíš, kurva?!" začala jsem na ní z posledních¨sil řvát. Vysloužila jsem si za to pravým hákem od nejbližsího crapauda.

Agatha Jefferson reaguje:

24.10.2017 (18:40)X

Jsem vyděšená když vidím jak Lori umírá. Mám husí kůži a klepu se a brečím. Když ale vidím, jak ji začne Maya povzbuzovat, tak se k ní přidám, I když vím že mi jednu vlepi. "Lori pojď, kurva to zvládneš, seber se a bojuj z plných sil, vedle Hira nechce být pohrbeny nikdo do pice,makej." zarvu a už očekávám ránu zleva a zprava.

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (18:49)X

Necítím nohy, doprdele, necítím nohy... Tohle je to jedině, co mi běhá hlavou. Příšerná bolest otupuje moje smysly, ale ty nohy, dohajzlu, moje nohy... Únavou a vyčerpáním se mi začnou zavírat oči, když uslyším Mayin hlas. Nemůžu tady teď chcípnout, ne bez toho, abych vzala toho hajzla s sebou. Pozabíjeli by je všechny. Střelím pohledem po skupince z Barbosy a akorát vidím, jak jeden z crapaudů složil Mayu ukázkovou ránou pěstí. Nevím ani proč, ale tenhle pohled mi pomůže udržet se při smyslech. Jsem sice čím dál unavenější, ale mám pocit, že se mi do nohou pomalu, pomaličku vrací cit. Nemůžu s nima zatím hýbat, ale vypadá to, že moje regenerace by si mohla poradit i s tímhle. Uleví se mi a najednou začínám zase vidět jasně, tedy, když si odmyslím tu příšernou bolest. Přestanu se ovládat. Otevřu vrátka ve své mysli, přesně ta, která jsem za celý svůj život otevřela jen párkrát. Neumím ten pocit popsat lépe, než že se najednou cítím jako Hulk, i když po fyzické stránce se na mě nezměnilo vůbec nic. Zdravou rukou se pomocí mříží o kousek povytáhnu alespoň do sedu, pohlédnu na crapauda a vší silou, znásobenou svojí neovyklou schopností, ho udeřím do žeber na zraněné straně.

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (20:26)X

* ne do žeber ale do kolene

Simon Rakoczy reaguje:

24.10.2017 (21:28)X

"To tady budeme jako všichni stát a necháme jí tam umřít?!" Podíval jsem se po ostatních, když jsem viděl, jak někteří jen zírají, jiní prostě řvou, aby to nevzdávala, vždyť se nemohla ani postavit. Bylo mi hodně proti srsti nechat tma tu ženskou chcípnout a dívat se na to. Řekli, ať si zbraně dobře schováme, teď ale byla správná chvíle je použít. "Musíme jí pomoct, Nate!" Otočil jsem se na kluka, který z nás jediný uměl dobře házet sečné zbraně a mohl jí pomoct. Podal jsem mu nenápadně nůž, který jsem si nechal u sebe. Většina crapaudů se zabývala soubojem a na nás nekoukali. "Hoď to po něm, dělej, cokoliv co máš u sebe po něm prostě hoď!" Udělal bych to sám, ale on měl větší šanci. Jestli nebude reagovat, udělám to sám. Bylo mi úplně jedno, jak moc se do toho nemáme plést, jestli prohraje, stejně nás zmasakrujou.

Maya Allayi reaguje:

24.10.2017 (22:21)X

"Ne!" Sykla jsem na Bahati. "Všechno tím poserete! Zautocite a jsme mrtví a ona taky! Zničíte tím jedinou šancí na to to udělat tak, jak se to udělat má." Snazila jsem se to vysvětlit. Měla jsem ó Lori hrozný strach, větší než někdo jiný, ale zároveň jsem si uvědomovala celý koncept tohodle boje.

Maya Allayi reaguje:

24.10.2017 (22:22)X

* na Simona

Simon Rakoczy reaguje:

24.10.2017 (22:25)X

"A jakou má podle tebe šanci teď?" Zněl jsem asi dost rozhořčeně, ale jestli budeme hrát fér, jsme dávno mrtví všichni. Když Ug začal mlátit do klece, pomohlo to. "Prostě tu máme stát a koukat se, jak ji masakruje?" Každou chvíli se ozvalo praskání kostí, bylo mi špatně z toho, jak tu jen všichni zíráme. Jasně, boj měl svá pravidla, ale ta byla dost nefér a Lori šla spíš na popravu než do ringu.

Vypravěč reaguje:

24.10.2017 (22:28)X

Lori se neregenerovala to tak rychle. Jen na ni šla malátnost. Hulk mód ji vlastně zachránil před tím, aby neomdlela. Jedním slehnutím mu doslova rozdrtila a urvala nohu od kolena dolů. Všichni ztichli. Všichni až na Drona, který nelidsky řval, držel se za pahýl, že kterého krvácel a válel se v klubíčku na zemi přímo vedle Lori a brečel jako malé dítě. "Ty svině zkurvená!" Hykal, ale chyběla tomu předchozí bojovnost. Znělo to zoufale.

Maya Allayi reaguje:

24.10.2017 (22:32)X

Zírala jsem na to, co se stálo. "Jak...?" Zašeptala jsem téměř až vyděšeně. Když měla tolik síly, proč to nepoužila rovnou? "No do piče..." Řekla jsem udiveně a podívala se na Simona. Nemyslela jsem tím nic ve smyku jako já ti to říkala. Na to jsem až moc nechápala, co se děje.

Simon Rakoczy reaguje:

24.10.2017 (22:45)X

Naše hádka okamžitě přestala, zíral jsem totiž podobně jako Maya, asi ani jeden z nás neviděl v životě něco podobného. Nebylo nám jasné, jak to Lori dokázala, ale konec konců, to teď nebylo důležité. Dron byl vážně zraněný a já doufal, že ona toho využije, dokud může. "Zab ho Lori, dělej zab ho!" Nekřičel jsem, vlastně jsem spíš napůl šeptal, jak jsem nevycházel z údivu.

Lori Vert reaguje:

25.10.2017 (16:05)X

Všechno ve mně kříčí Doraž ho, kurva! ale zároveň si uvědomuju, že bych měla být pokud možno v klidu, alespoň chvíli, než se mi v rámci možnost porovnají vnitřnosti a tak. Netroufám si ani odhadnout, jakou paseku ve mě ty jeho šílené rány nadělaly. Pořád doufám, že to moje regenerace zvládne, i když pocit, že cítím své vlastní nohy, už zase zmizel. Možná to bylo jen moje vytoužené přání. Pevně věřím, že ne... V duchu se snažím svoje regenerační schopnosti zaměřit na ta nejhorší zranění, ta uvnitř. S nemalou mírou zadostiučinění sleduju, jak se válí a řve, a čekám, jestli se ještě o něco pokusí. Pokud ano, dostane pěstí jako předtím. Musím ale počkat, až ke mě přijde sám... Fakt se nemůžu hýbat.

Odpovídáte X

24.10.2017 (14:17) Odpovědět # X
Vypravěč

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (14:58)X

Konečně se mi povedlo ho zasáhnout proudem. Skácí se na zem, ale já ještě zdaleka nemám vyhráno. Nespokojené výkřiky crapaudů kolem vůbec nevnímám. Nohou odkopnu dozadu tu jeho nechutnou hnátu a vší silou mu zarazím stále bzučící mačetu do podpaží, do místa, kde jejich štíty bývají nejslabší.

Bahati Massocolo reaguje:

24.10.2017 (15:23)X

Bylo to šílený, nikdo z nás nemohl nic pořádně dělat, jen sledovat, jak Lori ničí. Nemohla jsem jen tak stát a přihlížet, nebyla jsem na to zvyklá, jenže tady nebyl způsob, jak jí pomoct. Když crapaudi na zásah elektřinou začali řvát, že podvádí, vyvedlo mě to z míry. Ti šílenci přece musí vidět, v jak veliké nevýhodě proti němu i tak je. Čekala jsem, že mu bude chtít podříznout krk, ale ona mu mačetu ze všech sil zabodla do podpaží. Netušila jsem, jak dobrá to je mačeta, ale tahle rána ho určitě nesloží.

Vypravěč reaguje:

24.10.2017 (16:32)X

Podařilo se jí zabodnout mačetu opravdu hluboko. Potíž byla ta, že tímto zásekem se mačeta úplně vybila. Drona bolestivá rána trochu probrala. Nedokázal ještě pořádně ovládat své končetiny, takže jeho proti útok nebyl přesný, ale svou paží nabral Lori do břicha. Ta odletěla a narazila tvrdě do mříží a pozvracela se. "To jedna píčo blbá, ty na mě takhle?" Zaprskal na ni a pomalu se začal zvedat. Mačetu si vytahnul těla a odhodil ji mimo klec. Pomalu došel k ní a sipave chrchlal. Z rány mu tekla krev. Vypadal že dostal nepijemny zásah do plíce. "Mohla jsi mít výhodu, mohla jsi proti mně použít nějakou chladnou zbraň ty na me s elektřinou?" S těmito slovy ji znova dupnul na zlomenou ruku.

Odpovídáte X

24.10.2017 (09:01) Odpovědět # X
Vypravěč

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (12:23)X

Už se v duchu připravuju na nejhorší, když Ug začne lomcovat s celou klecí a crapaud se otočí jeho směrem. Asi dostane hrozný bití za to, že se mi snažil pomoct. Ale nemůžu se tím teď zabývat. Vím co mají pod kůží, nemá cenu, abych do něj kopala nebo ho zkoušela mlátit. Prostě se odvalím bokem a co nejrychleji se rozběhnu pro mačetu, kterou mi předtím ten hajzl vyrazil z ruky. Dochází mi, že budu muset změnit taktiku. Zaseknout do něj mačetu a pustit proud v tomto pořadí prostě nestíhám, na to je moc rychlej. Jediné, co mě napadne je pustit proud rovnou a doufat, že když se s tím mutanta dotknu, tak to bude mít alespoň nějaký efekt. Škoda že si nemůžu vybavit, jak tu zbraň používala Agatha...

Vypravěč reaguje:

24.10.2017 (12:27)X

Crapaud si všiml, že mu zdrhl zákusek a jednim skokem byl u Lori. Povalil ji na zem a pak ji dupnutím zlomil pravou ruku v předloktí.

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (12:55)X

Zasyknu bolestí. Ten zasranej zmrd. Vymotám se z pod něj a silně ho přitom kopnu do kolene. Nevím jestli to bude mít nějaký efekt, ale potřebuju se od něj dostat co nejdál. Díky kopanci se posunu zase o kousek blíž k mačetě, snažím se nevnímat bolest a plazím se po zádech směrem k ní. Zdravou rukou šátrám za sebou, doufám, že každou chvíli ucítím její chladnou ocel v dlani. Čelem jsem stále otočená k tomu zasranýmu negrovi, abych se v případě potřeby mohla odkulit na jedno nebo na druhou stranu.

Vypravěč reaguje:

24.10.2017 (13:01)X

"ty špinavá kurvo!" Zařval na ni Dron když ho kopla do nohy. Trochu se mu noha podlomila, ale natolik, aby spadnul na zem. Na oplátku ji crapaud v jejím válením sudu zastavil a zarazil ji jeden prst s dlouhým drápem do hrudi. Přesně do prostoru mezi ramenem a plíci. Záměrně se timto bodnutím vyhnul nějakému životně dlezitemu orgánů. Mačeta od ní byla asi 70 centimetrů, ale teďka měla jiné starosti.

Maya Allayi reaguje:

24.10.2017 (13:09)X

Lori dostávala pořádnou nakládačku. Ale na můj vkus se chovala příliš hrdě. Riflak říkal, že si tenhle negr potrpí na divadlo. A Lori se místo toho snažila zachovat si tvář. Kdyby mě někdo zlomil ruku a to krupnuti bylo slyšet až na nový Zéland jako teď, asi bych řvala bolesti na celé kolo. Hold byla to prostě frajerka, zatímco já byla pořád naprostý bojový zelenáč. Uga mezitím prestali mlátit. "Doufám, že má nějaký plán, zatím to spíš vypadá, že dostává pěkně na prdel..." Zašeptala jsem těm, co jsem měla nejblíže, tedy Agi a Randalovi.

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (13:20)X

Tentokrát už bolestí nezasyknu, ale vykřiknu. Oběma rukama chytím jeho nestvůrnou tlapu a tlačím ji od sebe ve snaze si jeho dráp z těla vytáhnout.

Vypravěč reaguje:

24.10.2017 (13:27)X

Crapaudovi ruka se ani nehla. Měl víc síly než ona v normálním stádiu boje. "Konečně, už jsem si myslel, že budeš ledová královna pořád." Zasmál se Dron a bodnul ji ještě do břicha. No levé straně zase mezi orgány. Ale ne tak hluboko, protože na levé ruce neměl tak dlouhé drápy. Krom ukazováčku, kde měl dráp asi 5cm, je měl normálně krátké. Takhle mu vysela hned na dvou ranách a bolelo to jako prase. Chvíli se vesele smál jejím pokusím se od ej dostát a nakonec s ní trhnul a hodil s ní hned vedle mačety.

Lori Vert reaguje:

24.10.2017 (13:55)X

Když vidím, jak se mi chechtá přímo do ksichtu zatímco já se zoufale snažím dostat zpod něj, pryč od těch jeho hnusných drápů, zuřím jako ještě nikdy. Je to potupný, tak strašně ponižující. Odhodil mě od sebe, jako bych nevážila vůbec nic. Jeho drápy už se mi sice nezarývaly do těla, ale ta bolest byla příšerná. Stačila by mi chvilka odpočinku abych si to nejhorší zregenerovala, ale byla bych potom tak zesláblá, že bych dál určitě neměla šanci. Bolest smíšená se vztekem mě pohání kupředu. Nahmatám rukojeť mačety, která je konečně vedle mě, a zmáčknu čudlík rovnou. Buď ho to sundá, a nebo je po mě, jiná možnost není. S mačetou v levé ruce se postavím. Zlomené zápěstím pravé ruky si tisknu ke krvácející ráně pod ramenem, abych alespoň trochu zmírnila krvácení, a ztěžka oddychuju. Mačetu držím nastartovanou v levé ruce. Naoko zavrávorám, ale cítím se tak zle, že to skoro ani nemusím hrát. Pak udělám rychlý výpad kupředu, který se vůbec neslučuje s mojí napůl předstíranou slabostí. Dám do něj všechno. Chci ho alespoň škrábnout, primárně mířím pod žebra, ale úspěch bude, pokud ho zasáhnu kamkoliv do těla.

Odpovídáte X

23.10.2017 (21:12) Odpovědět # X
Vypravěč

Lori Vert reaguje:

23.10.2017 (21:25)X

Do hajzlu. Skočí po mě tak rychle, že sotva stačím zareagovat. Ucítím řezavou bolest na hrudi a také to, jak moje oblečení povolilo a rozlétlo se do stran. Nemám ale čas se pozastavovat nad faktem, že všichni členové mojí skupinky, stejně jako všichni mutanti namačkaní okolo klece, si nyní můžou prohlédnout moje bujné vnady, které crapaud tak šlechetně osvobodil. Ve chvíli, kdy na mě skočí, se nachystám k protiútoku a jakmile je nade mnou, vší silou mu zaseknu mačetu do těla. Mířím do podpaží, ale ať sekne, kam sekne, jakmile ucítím na její čepeli odpor živého masa, zmáčknu čudlík a pustím mu do těla pár voltíků.

Vypravěč reaguje:

23.10.2017 (21:39)X

Lori se oblečení rozervalo, takže ji kozy vylétly ven. Ale vzhledem ke krvi, která ji řekla z ran na hrudi, to moc pěkný pohled nebyl. Ale crapaudu to očividně nevadilo, hlasitě pokřikovali jak banda pubertaku, co poprvé v životě vidí porno. Lori neměla šanci stihnout culík zmáčknout, mačeta crapauda jen odrela a Lori si za to vysloužila ránu pravym hákem.

Lori Vert reaguje:

23.10.2017 (21:49)X

Na okamžik se mi zatmí před očima a zavrávorám. Už jsem v životě pár ran pěstí dostala... Ale nikdy ne takovouhle. Znovu zavrávorám, tentokrát záměrně, přenesu váhu na levou nohu a udělám rychlý kotoul přes rameno na levou stranu, abych se dostala crapaudovi do boku. Pohmožděné rameno mě zabolí, ale díky adrenalinu to téměř ani nevnímám. Ještě stále v kotoulu švihnu mačetou a pokusím se mu ji zaseknout pod žebra a zmáčknout čudlík, ke kterému upínám téměř veškeré svoje naděje na přežití.

Ug reaguje:

23.10.2017 (21:52)X

Ug koukat. Ug vidět auau. Ug nerad hopzáda bumbum. hopzáda zlá. Ug nerad zlá. Ug když ne bumbum, tak pomoct holka bumbum. Čekat až velká hopzáda chystat na bumbum. Pak Ug svá plán. Zařvat a vrazit do klec. velká hluk pro hopzáda kukikuki po Ug a holka bumbum. Takhle holka slabá dostat bumbum.

Dillon Hayes reaguje:

23.10.2017 (22:15)X

Nemohli jsme Lori pomoct, dostávala zabrat, měl jsem o ni strach. Nemělo smysl přát jí štěstí, tady by jí stejně nejspíš nepomohlo. Crapaud po ní šel drsně hned od začátku a jejím útokům se jen vysmíval. Do toho ale začal Ug začal lomcovat s klecí a dělat bordel. V životě by mě nenapadlo, že někdo tupý jako on má nějaký plán, ale jestli bude moc vyvádět, crapaudi ho brzo zpacifikují. Jestli jsme něco pravdu nepotřebovali, tak aby ho zabili, pochyboval jsem, že ten Dron je tak hloupý, aby se nechal tímhle rozhodit, jinak bych se možná i přidal, protože to byl jediný způsob, jak jsme teď mohli Lori pomoct.

Odpovídáte X

23.10.2017 (19:27) Odpovědět # X
Lori Vert

Vypravěč reaguje:

23.10.2017 (19:38)X

Crapaudovi se očividně nelíbilo, že Lori neútočí. Zuřivě se na ni mračil a u toho ji sprostě nadával do všech možných i nemožných kurev minimálně v pěti jazycích. Zároveň kolem ní skákal jako na pérové pružině, občas zůstal jako netopýr viset z vrchu klece a hecovali ji, jaká je sračka a brzy chcípne. Párkrát se ó ni otřel a jednou ji dokonce zase pohladil po šíji, když byla k němu zády a nestihla se otočit. Potom zase stanul před ní. "Nestíháš co, ty malá děvko?" Zasmál se.

Ug reaguje:

23.10.2017 (20:06)X

Ug koukat. Divná boj. hopzáda ne hopzáda...divná hopzáda...ona skákat a kutululu. Zívnu to ne dobrá boj. Dobrá boj moc bumbum málo hophop. Ug být tam tak už hopzáda argh na stěna. Ug velká bumbum na malá hopzáda. hopzáda placka dobrá pro Ug.

Lori Vert reaguje:

23.10.2017 (20:08)X

"Jen se rozehřívám, fešáku," procedím mezi zuby. Je rychlej, tak kurevsky rychlej. S nikým takovým jsem ještě nikdy nebojovala. V tuhle chvíli už mě opustil veškerý strach. Vždycky se bojím věcí, které neznám. Toho hajzla jsem při jeho skákání a šaškování sledovala a odhadovala jeho schopnosti, i když je mi jasné, že se zatím jenom předvádí a až se do mě pustí doopravdy, bude to něco úplně jiného. Ale musím pracovat s tím, co mám.

Když na chvíli přeruší ty svoje opičárny a postaví se přede mě, změním postoj. Pravou nohou mírně zakročím, levou mám mírně pokrčenou vepředu. Mačetu svírám v pravé ruce pozvednutou v úrovni prsou. Lehce se pohupuju na špičkách, levou ruku mám pokrčenou a v úrovni pasu, dlaní kupředu. Chci ho vyprovokovat, aby zaútočil jako první, s těma dlouhýma drápama se mu nemám šanci dostat na tělo jinak než rychlým úhybem a následným protiútokem.

Odpovídáte X

Strana 1 / 11, celkem 75 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz