Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Návštěvní kniha
Vítejte na našich stránkách, budeme rádi, když zanecháte vzkaz :)
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
 
  Opište:
← Předchozí Strana 2 / 5, celkem 29 příspěvků  Další → RSS
5.6.2014 (13:58) Odpovědět # X
Lucka

Katka reaguje:

5.6.2014 (14:07)X

Jeeee. Konečně to sem někdo napsal. Lucí ač tě neznám, musím s tebou souhlasit. KLáro ty Lalinku neskutečně brzdíš. Přesně není to poprvé co jsem viděla jak ti vběhne na rovince do tunelu popř. na skočku místo toho aby točila, a ty tam pak děláš zbytečné otočky místo abys volala,.. Nechápu jak jí nemůžeš věřit, děláš špatné pohyby, proto skáče špatně, když jí špatně (tělem) ukážeš, pak se nediv. Na některých videích to de pěkně vidět. Nezlob se, ale tak to vidím já. Je to jen můj názor.

Klára reaguje:

6.6.2014 (20:22)X

Ahoj holky, děkuji, že jste mi to takhle upřímně napsaly a nepomlouvaly za zády. Opravdu si toho cením Vím, že Lali brzdím a že kdyby běhala s někým jiným, tak by na tom byla mnohem lépe, ale bohužel má mě Moje vedení je příšerné a snažím se ho nějak zlepšit, proto chodím na tréninky s trenéry a snažím se sledovat co dělám s rameny a tak. Ale přece jen. Proč to dělám? Já to klidně vysvětlím. Agility je o vztahu psa a člověka. Už malá štěňátka se učí vnímat páníčka na parkuru a to já jsem nějak zanedbala. Učila jsem Lali překážky a bohužel ně soustředění na mě. Doteď jsme běhali na náhodu. Neuměla se přiblížit ke mě a místo toho si hledala překážky aby se sama pochválila. Nechci jí nějak shazovat. Lalinka je skvělá fena! Tohle jsou moje blbosti. Já jsem přece měla borderku a ta musela hned běhat ne? Chybama se člověk učí a mě tohle poučilo. Ale není to tak, že by teď měla zákaz na překážky. Doma trénujeme normálně. Skočky a slalom a prkno. Jen se učí soustředit se na mě. A nemyslím si, že i kdyby měla 3 měsíční zákaz překážek, že by jí to nějak uškodilo. Agility není všechno. Chodíme spolu běhat, zvedáme kondici A ještě k tomu, že bych na ní měla volat. Já volám, jen to ve videu není slyšet, když je tam hudba nejsem ten typ člověka co na psa šeptá (ráda bych byla). Jestli ještě něco, tak ráda zodpovím. Ještě jednou díky :)

Lucka reaguje:

7.6.2014 (19:38)X

Kláry, moc ti děkuji, že jsi to tak pěkně vysvětlila :). Myslela jsem, že se budeš zlobit, když ti to sem napíšu, ale chtěla jsem abys to věděla, jelikož také běhám agi s borderou. A měla bych se ti i omluvit, nebyl to zrovna nejlepší přístup :(. Tak ať se ti s Lálou daří a ať vám to klape. Hodně štěstí :)

Lucka reaguje:

10.6.2014 (14:37)X

JO a ještě k tomu 3 měsíčnímu necvičení. Vím, že agility není všechno, mám též borderku a věnujeme se i mnoho jiným sportům, chodíme na procházky,.. :)Nevím, jak Lála, ale to moje stvoření by tak dlouhou pauzu nevydrželo,... :) stačí týden oddechu a už je tak rozbrnkaná, že si dělá co chce, chce jít na každou překážku, kterou má před nosem, ale naštěstí vnímá takže jí stíhám zavolat, :)Tak ještě jednou hodně štěstí. Já už sem psát nebudu, neboť už je tu i tak hodně komentů.

Klára reaguje:

30.6.2014 (12:10)X

Já jsem ráda, že se někdo ozval :) Jinak se vůbec nezlobím. A k té pauze. Lali taky nemá ráda pauzu :D ale už jsme naštěstí na překážkách a vše se už rýsuje, tak jsem za to ráda :)

Odpovídáte X

24.3.2014 (19:47) Odpovědět # X
tess&tessi

Odpovídáte X

5.1.2014 (20:17) Odpovědět # X
šílená tess & ještě šíleně

tess&tessie reaguje:

5.1.2014 (20:19)X

by the way.. do jména se nevešlo "šílená tess & ještě šílenější tessi" :// :DD

Odpovídáte X

30.11.2013 (11:45) Odpovědět # X
šílená tess & ještě šíleně

Odpovídáte X

14.8.2013 (15:56) Odpovědět # X
Míša a Baček

Odpovídáte X

21.7.2013 (18:25) Odpovědět # X
Míša a Baček

Odpovídáte X

21.7.2013 (13:26) Odpovědět # X
Barča a Sky

Odpovídáte X

← Předchozí Strana 2 / 5, celkem 29 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz