Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:

Na této tabuli jsou zveřejněny výsledky soutěží, výsledky zápasů a po každém dni průběžné pořadí.

Do této knihy mohou přispívat jen vybraná jména s heslem
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 1, celkem 6 příspěvků RSS
14.4.2014 (19:47) Odpovědět # X
Toshido

Odpovídáte X

7.2.2014 (18:47) Odpovědět # X
Toshido

Odpovídáte X

6.2.2014 (15:30) Odpovědět # X
Toshido

Odpovídáte X

5.2.2014 (17:38) Odpovědět # X
Toshido

Toshido reaguje:

7.2.2014 (18:51)X

Jak Stella porazila všechny příšery a dobyla peklo?

Příšery na mně začaly utočit. Soustředila jsem energii a použila Rairyuu no arashi. Tak asi polovina jich byla zničena. Zbytek se pozbíral z otřesu a znovu se na mně vrhly. Použila jsem Rairyuu no ken a Celou jednu řadu zničila. Pohledem se přejela zbytek příšer. Bylo jich tak něco kolem 30, možná víc. Na vou ochranu jem použila Rairyuu no yoroi a zautočila na ně Rairyuu no kagitsune. Opět jich většina zmizela a ty co ještě přežila jsem použila bleskový meč.

Toshido reaguje:

7.2.2014 (19:03)X

A zde máte, jak Amaya porazila 80 příšer!

Vstoupila pomalu do hradu pekelných služebníků. Rozhlédla se. "Vyzývám 80 služebníků pekla!" zvolala, když byla v hlavním sále.

Už přicházeli. "Kanso! Tenrin no yoroi!" zvolala a přezbrojila se do Andělského brnění. "Blumenblatt!" zvolá a kolem ní se objeví meče, které se vrhnou na příšery. Pozorně je pozoruje. Poté se pousměje a nejslabší rovnou rozseká meči. "Kanso!" vyřkne, "Fire Empress Armor!" přezbrojí se do brnění Ohnivé císařovny a konkuruje ohni silnějších příšer. Pomocí meče jim oheň vrátí zpět. Za ní se objeví B příšera. "Lightning Empress Armor!" přezbrojí se a některé příšera sejme proudem blesků. Poté jí jedna ze čtyř A příšer odhodí na zem. Vyhrkne, když dopadne, ale zvedne se. Změní si brnění na Hishou no yoroi, aneb Letící zbroj. Použije ostnatou palici z brnění Očistce a vezme sebou zbytek B příšer. "Kanso! Giant's Armor!" vezme si modro-žluté mamutí brnění, které zajišťuje dobré hody. K tomu si však vezme štít z Diamantového brnění. Ubrání se tak útokům A příšer a dvě vyřídí kopím, které hodí. Nakonec si vezme výbavu plné síly se dvěma meči a postará se i to zbývající A příšery. Nicméně má smůlu a narazí na S příšeru. /Sakra, už nemám tolik magické energie..,/ pomyslí si a skousne si ret. Je tu ještě jedno silné brnění, které však tak dobře neovládá. /Není nazbyt,/ pomyslí si a je od ní záplava žlutého světa. "Myoujou no yoroi!" zvolá a má brnění Ranní hvězdy. Drží dva meče a těmi zlikviduje jednu nohu příšery. Ta jí odhodí. Vykřikne, ale spadne na nohy.

"Myojou: Photon Slicer!" křikne a z jejích mečů začnou tryskat žluté blesky a záplava světla. Meče se prodlouží a usekne tak obě ruce. Příšera se však nevzdává. /Blíž už se nedostanu..počkat, co když..,/ napadne ji a nechá rozpřáhne se. Meč odhodí a trefí se přesně do oka ve středu příšery. Vyhraje nad příšerou. Zvedne zbývající meč na znamení vítězství. Udýchaně se usměje.

Odpovídáte X

4.2.2014 (16:05) Odpovědět # X
Toshido

Odpovídáte X

3.2.2014 (14:46) Odpovědět # X
Toshido

Odpovídáte X

Strana 1 / 1, celkem 6 příspěvků RSS
Kniha od BlueBoard.cz