Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
27.2.2010 (21:02) Odpovědět # X
Marie Pešková

Vena Lískovec reaguje:

1.3.2010 (01:12)X

Vážená ing. Pešková,

Jsem rád, že se zajímáte o dění v naší obci Pivkovice a konkrétně o informace ohledně opravy komunikací v osadě Chrást. Pravděpodobně Vás nejvíce zajímá, které komunikace se budou opravovat v blízkosti Vaší nemovitosti. Proto Vám mohu sdělit, že zastupitelstvo obce Pivkovice schválilo a pověřilo společnost STRABAG a.s. opravami těchto komunikací:

1.) Parcelní číslo 547 - spojnice mezi Chrástem a Bílskem, od křižovatky na Netonice až po hranice katastru obce

2.) Parcelní číslo 529/1 – část komunikace v centru obce Pivkovice, před č.p. 6 u „Zdychynců“ a před č.p. 12 u „Turků“

3.) Parcelním číslem 538/1 a 538/2 – komunikace od č.p. 15 až po nemovitost č.p. 16 u „Stárků“ bude rozšířena (zde mají problém bezpečně projet vozidla, které odvážejí komunální odpad, popřípadě by měli problém projet i vozy integrovaného záchranného systému)

4.) Parcelní číslo 528/1 - zapsaná na katastrálním úřadě jako ostatní komunikace (část tohoto pozemku je mimo jiné i travnatá část před nemovitostmi č.p. 9 a č.p. 10 v osadě Chrást).

Jedná se konkrétně o opravu:

a) komunikace od veřejného osvětlení pod nemovitosti u „Klímů“ až k nemovitosti č.p. 6

u „Vojtů“

b) od „Vojtů“ až po značku konec osady Chrást ve směru na Pivkovice

c) vjezd k č.p. 1 „Peškům“

d) odbočka z hlavní komunikace nad kapličkou, po stávající cestě (směrem k Brnoušskému rybníku), podél nemovitosti č.p. 1 (v délce cca 50 metrů a šířkou cca 3 metry), s odbočkou k p.Marouškové (komunikace v délce cca 14 metrů). Všechny komunikace budou ve výši terénu a samozřejmě bez obrubníků...). K Vaší nemovitosti č.p. 10 obec neplánovala a ani neplánuje vybudovat či opravovat příjezdovou komunikaci, a to i s ohledem na Vaše přání, o kterém jsme samozřejmě byli zprostředkovaně informováni.

Rád Vám osobně zodpovím podrobně veškeré Vaše dotazy, popřípadě Vás srdečně uvítám na některém našem veřejném zasedání obecního zastupitelstva. Všechny usnesení z obecního zastupitelstva jsou následně uveřejněny na naších webových stránkách.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz