Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Jméno
Heslo (?)
Vzkaz
[ ? ]
 
  Opište:

Návštěvní knihy končí svoji činnost k 1. 1. 2020. Více zde.

Strana 1 / 29, celkem 286 příspěvků  Další → RSS
8.11.2019 (18:58) Odpovědět # X
kk33

Adikia reaguje:

8.11.2019 (20:19)X

Nóóó, tak to je fakt pecka!

A já přidám jednu perličku. Ten komunistickej zmetek Ondráček v 89 řezal lidi (i ženy) pendrekem a po revoluci dělal diplomovou práci na téma násilí v rodině.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2971607-komunista-ondracek-ve-sve-disertacni-praci-opisoval-potvrdila-univerzita-palackeho

Komouš zasranej v diplomce opisoval od nějakých feministek. To také vysvětluje, proč tak horoval za zabavování řidičáků neplatičům výživného i v případě, že se už jedná o zletilé děti. Mezi chlapama se vždy najde nějaká svině, která si podává ruku s šílenými ultrafeministkami a jde proti chlapům. Pověsit takovou svini za koule do průvanu.

Omlouvám se za sprostá slova, ale tohle mě opravdu neskutečně vytáčí.

A teď si musím sám sobě dát tvrdý ban, protože jsem porušil pravidla této diskuze.

Timo reaguje:

9.11.2019 (22:46)X

Těm pár normálním ženám děkuju. Bohužel většina chlapů netuší s čím žijou doma. Já to také nevěděl.

Nejhorší jsou, ale ti kolaboranti.

K té agresivitě, ta moje mne obvinila z facky, ona mi jich dala hromadu. Já jen lituju toho, že jsem ji tu facku opravdu nedal!

Jsme opravdu zženštili. Bohužel. Chtělo by to všem zainteresovaných dát přes...

Hlavně já nevidím cestu na konci tunelu, jelikož by kazdej ten sluníčka, socan a komunista musel prostě odejít do pryč.

Takže politici, soudci, právníci, fízlové.

Co takhle s klíči 17.11. Po 30 letech by bylo už na čase.

Odpovídáte X

6.11.2019 (13:57) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

6.11.2019 (14:29)X

Doporučuji nejdříve prostudovat stránky Adikia, ať nevytváříte něco, co bylo již dávno vytvořeno. S tím kontaktem opatrně!!! Rozhodně sem nedávejte číslo telefonu nebo osobní emailovou adresu.

Lucka reaguje:

6.11.2019 (14:57)X

Děkuji za upozornění, ale opravdu mám pocit z těch vyjádření od Vás, jako bych měla dělat něco protiprávního.

To je to opravdu jako za války, či komunistů? My to teda zažili už už známého, ale stále jsme mysleli, že přehánět.

??? reaguje:

6.11.2019 (15:18)X

Jen drobná oprava: Doklad o uhrazení výživného vás před problémy nezachrání, protože výživné lze zvýšit až za období 3 roky zpět před podáním návrhu k soudu. Vzorným placením spolehlivě povzbudíte vaši ex k opakovanému podávání takových návrhů.

Adikia reaguje:

6.11.2019 (18:21)X

Ne, neděláte nic protiprávního, ale veřejně deklarujete, že chcete zaútočit na léta budovaný zločinecký systém, do kterého jsou zapojeni advokáti, soudní stolice, pomáhači a chrániči, politici, ....... a za to se tvrdě trestá.

Odpovídáte X

6.11.2019 (08:49) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

6.11.2019 (10:50)X

Zahraniční právník by ale mohl "zapracovat" např. v Evropském parlamentu či u jejich vlády, že jsou v České republice porušována základní lidská práva a navrhnout proti ČR tvrdé sankce. O něco podobného jsem se s kolegou již snažil viz. ZDE

https://www.adikia.cz/news/prohlaseni-charty-prav-vyzivou-povinnych-rodicu/,

ale nikam jsme zatím nepokročili. Problém je především jazyková bariéra.

Odpovídáte X

6.11.2019 (08:31) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

6.11.2019 (10:43)X

Každá iniciativa je žádoucí. Neziskovku určitě můžete založit. Budu se opakovat, ale bohužel teď nemám čas se tomu věnovat. Jsem však schopen to technicky podpořit (znalostí problému či prostorem na webu). S tím sponzorským darem opatrně. Internet není anonymní, jak si mnoho lidí myslí. S tatínky je složitá práce. Mnozí by jistě spolupracovali, ale většinou mají sevřený zadek, že se jim to pak vymstí, což je bohužel také pravda.

Odpovídáte X

5.11.2019 (21:29) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

5.11.2019 (22:36)X

Není podstatné, jak probíhal život. Podstatné je, co je napsáno v rozsudku a pokud nedojde ke změně rozsudku, platí stále ten předchozí, ať se děje, co se děje.

??? reaguje:

6.11.2019 (08:50)X

Pozor na tuhle fintu: ex tě na pár let vezme zpět a nechá se od tebe živit. Když začneš o tom, že rozhodnutí o výživném by se mělo zrušit, udělá ti doma peklo. Doklady ti samozřejmě všechny zlikviduje a snadno zařídí, aby ti nechodily dopisy od soudu a exekutora. Nakonec tě stejně vyhodí a dlužíš výživné za všechny ty roky zpět plus náklady, a hlavně jsi pachatelem závažného trestného činu - zanedbání povinné výživy. Důkazní břemeno neseš ty a můžeš se spolehnout, že všechny baby budou proti tobě.

Odpovídáte X

5.11.2019 (21:18) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

5.11.2019 (22:33)X

Není kam se registrovat. Spíše se jedná o skupinku lidí, kteří se tím zabývají. Bohužel pouze tehdy, až když si na ně došlápne exekutor apod. Já se tomu věnuji dlouhodobě, ale aktuálně na to nemám čas. Změnu lze udělat ze dne na den. To by ovšem museli otcové zvednout zadnice a "došlápnout" si na vládu, jako třeba teď učitelé. Žalobu lze podat na cokoliv. Na soudní stolice je to zbytečné, protože vrána vráně oči nevyklove. Na stát můžete také podat žalobu, ale můžete tak maximálně vysoudit pár tisícovek, ale spíše nic. Za právníkem? Proč? To je rovněž slepá ulička. Ten nikdy nepůjde proti systému.

Odpovídáte X

5.11.2019 (14:30) Odpovědět # X
Lucka

Adikia reaguje:

5.11.2019 (17:45)X

1. To asi máte pravdu, že se to špatně hledá, ale pokud v tom má váš přítel bordel, je to jeho blbost, za kterou se může dostat do exekuce, do kriminálu nebo to zaplatí dvakrát. Zde není rady ani pomoci.

2. Peníze od prarodičů se nepočítají. Pokud prarodiče něco za partnera platili, je to opět jen jeho blbost, že si nevzal peníze od rodičů a nezaplatil to pak ze svého účtu. Nebo by musel existovat doklad, kde je přímo uvedeno, že se jedná o výživné pro to a to dítě a za jaké období.

3. Pro rozvedené otce presumpce neviny NEPLATÍ!!!!

4. Ano, bordeláři se trestají. Za každou chybu se tvrdě platí a to nemusí být jen výživné.

5. Otázka, zda umí vařit, je pochopitelně nepatřičná, leč pro odůvodnění omezení styku dítěte s otcem velmi oblíbená. Zda někdo z rodičů umí vařit, to by se mělo zjišťovat u každého páru ještě než "zasunou" (založí rodinu). Tohle zjišťovat až při rozvodu je tedy diskriminační. Dítě má právo na svého rodiče, ať kreten nebo inteligent, chudý nebo bohatý,.....

6. Zákon o rodině psali komunisti a před několika lety ho poslanci "vylepšili" a zakomponovali do nového občanského zákoníku.

7. Co na úřadech..... nejhorší jsou soudní stolice, které jedou ve starých vyjetých kolejích aneb dítě je majetek matky a otec je dobrý jen na placení nehorázného výživného.

8. Dva dny za 14 dnů jsou kurevsky málo, ale bohatě to stačí k tomu, aby matka u dítěte vypěstovala nenávist k otci. Pak už nemusíte řešit, že je to málo, protože dítě neuvidíte vůbec.

9. Ano, to je podpora rodiny v podání současné i minulých vlád.

10. Tabulkové výživné není proto, protože by nebylo potřeba poloviny soudních stolic, exekutorů, advokátů, pomáhačů a chráničů. A co by dělali? Šli k lopatě? A hlavně by nešlo šikanovat a vydírat rozvedené otce nehorázným výživným.

11. Viz. předchozí odpověď.

12. Budiž Vám útěchou, že v tom nejste sama.

A teď mám otázku zase já.

Co uděláte proto, aby se to změnilo? Budete jen "fňukat" na internetu nebo se zapojíte do nějaké práce, která by vedla ke kýženým změnám. A hlavně, co dělá Váš přítel??? Ten by se o to měl zajímat především!!!!

Odpovídáte X

1.11.2019 (12:37) Odpovědět # X
Roman

Odpovídáte X

9.10.2019 (09:25) Odpovědět # X
Roman

Adikia reaguje:

9.10.2019 (12:42)X

Tak to se těším

Odpovídáte X

6.10.2019 (06:43) Odpovědět # X
Petr Zdobinský

Odpovídáte X

Strana 1 / 29, celkem 286 příspěvků  Další → RSS