Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
4.9.2018 (10:35) Odpovědět # X
Jarda F.

Žábra reaguje:

4.9.2018 (16:02)X

Majitel serveru www.prazske-veze.cz nakonfiguroval své webové stránky nesprávně. Abychom chránili vaše informace před odcizením, Firefox se k této webové stránce nepřipojil.

Tohle mi Mozila píše.

Vlasta reaguje:

4.9.2018 (19:00)X

9.9. od 18 hod. tradiční registrace v restauraci v Podskalí, zde dostanete mapu, úkoly, startovní průkaz, jenž slouží jako vstupenka na věže, budete si moci vybrat jednu z věží Malostranská/Staroměstská mostecká/Prašná brána a druhý den můžete vyrazit rovnou z domova. Do Botanické zahrady budete moci zavítat také během následujících 4 dnů až do pátku.

10.9. registrace na Novoměstské radnici pro ostatní od 16.30 hod.

17.30 start hry

22. 00 konec hry na Novoměstské radnici pro všechny účastníky, hrajeme o zlatou či zelenou kostičku a turistickou AV vizitku.

Vlasta reaguje:

4.9.2018 (19:01)X

Kam půjdete? Novoměstská radnice včetně věže, na nově zrekonstruovanou Letenskou vodárnu, vyberete si jednu z věží Staroměstská nebo Malostranská mostecká věž či Prašná brána, navštívíte věže Emauzů, chrám Panny Marie Sněžné, budete hledat zbořenou věž v hostinci založeném panem Pinkasem, navštívíte nově rekonstruovanou Werichovu vilu na Kampě, na Starém Městě se podíváte do jednoho historického domu s nádherným stropem, v Muzeu alchymistů na Malé Straně pošlapete na věž po starobylých dřevěných schodech, podíváte se do baziliky na Vyšehradě, po dobu celého týdne pak můžete navštívit venkovní zahrady a vinice Botanické zahrady v Troji.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz