Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
16.5.2018 (18:41) Odpovědět # X
Jiri E-mail

Autor reaguje E-mail:

18.5.2018 (13:45)X

Dobrý den, bezproblémové soužití straky s jinými zvířaty zaručit nelze. Straky mám rád, ale zároveň musím uznat, že umí být pěkné "potvory". Stává se, že si vyberou nějaký objekt šikany a to je pak zle.

Ale v případě slepic bych tak velké obavy neměl. Maximálně může docházet k nějakému obtěžování, ale slepice ohroženy nebudou. Straka, až bude schopná poletovat, tak bude také zcela v bezpečí.

Vždy je potřeba jít na vše postupně a sledovat, jak se vše vyvíjí.

Hodně zdaru přeje Ondřej Černý

Jiri reaguje E-mail:

23.5.2018 (23:52)X

Zdravím , tak zkušenost chovu straky se slepky nějak nedopadla. Stavím volieru. Chci se optat jaky mám udělat strace příbytek v zajeti? Něco jako budka či hnízdo? ?? Diky.

Johana reaguje:

25.5.2018 (15:18)X

To bude celý život ve voliéře? To se pro tak inteligentního ptáka rovná rozsudku doživotního vězení. Potřebuje spousty prostoru, vyžití a podnětů.

Jiri reaguje E-mail:

26.5.2018 (05:52)X

To ne :-) bude tam jen část dne mám ji doma ve voliére bude na zahradě. Ale nějaký svuj koutek by tam mohla mit misto hnízda sem myslel. Jaky mate zkusenosti se zastižení křídel je to v hodne??

Johana reaguje:

26.5.2018 (09:03)X

Můj Ódin přistřižená křídla má, ale jen z důvodů jeho vlastní bezpečnosti, je totiž slepý a když se vynervuje nebo něčeho lekne, má tendenci vyletět a bourat do nábytku nebo stěn. U zdravé straky k tomu ale nevidím žádný důvod Proč ji připravovat o možnost proletu? Je to její přirozený způsob pohybu. Jinak držet straku ve voliérách jak v interiéru, tak venku mi přijde docela šílené, pokud na Vás není navázaná a bojíte se, že Vám uletí, mějte ji na volno aspoň doma. Potřebuje pohyb, akci, zábavu - zavřít jí do stále stejného malého prostoru je pro takového ptáka vyloženě týrání...

Jiri reaguje E-mail:

26.5.2018 (12:11)X

Díky za názor, ještě nevím jak to dopadne s výchovou no za každou cenu bych ji je nestrihal. Doma je pustena tam neletí pravda, na zahradě má pěknou velkou volieru možná zkusím porit Křepelku jako společníka.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz