Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
2.10.2017 (19:13) Odpovědět # X
Jirka E-mail

Autor reaguje:

7.10.2017 (19:15)X

Dobrý den, straky trpí obdobnými parazity, jako ostatní ptáci, mě zase straka zemřela po napadení motolicí. Je to nečekané a nelze se proti tomu úplně bránit. Škoda.

Ondřej Černý

Jirka reaguje E-mail:

7.10.2017 (23:00)X

Dobrý den, děkuji za odpověď. Nepomohla by například návštěva nějakého veterináře?

Autor reaguje:

11.10.2017 (22:12)X

Veterináři toho moc nesvedou, diagnoza je složitá, já jsem pro svou straku u veterináře dostal nějaké odčervovací tablety pro drůbež, které se zdálo že pomáhali, ale dlouho to nevydrželo.

Johana reaguje:

20.10.2017 (17:53)X

Dobrý den, doporučuji MVDr. Lubicu Nečasovou (veterina Na Hrádku, Praha 2), specializuje se na léčbu ptactva a je to taková kapacita, že za ní jezdí lidi z celé republiky i ze zahraničí. Už přes dva roky k ní chodím s Ódinem (slepá straka s deformitou zobáčku, velmi slabou imunitou a poruchami trávení) a nikomu jinému bych ho nesvěřila. Na začátku, kdy každý házel flintu do žita, mu zvládla vyoperovat zbytky očních bulv a nervů, ze kterých hrozil bezprostřední přenos zánětu do mozku, x-krát vyléčila těžký zánět trávicího traktu i pulpitidu (zánět péřových lůžek) a od majitelů papoušků zase vím, že dokázala vyléčit i nemoc, která se obvykle považuje za nevyléčitelnou (bohužel si nevzpomenu, jak se jmenuje). Předpokládám, že si poradí i s parazity, provádí na počkání rozbor trusu a do dvou dnů cytologii nebo složitější testování, takže konkrétního parazita určitě zjistí a nasadí vhodnou léčbu.

Johana reaguje:

20.10.2017 (17:57)X

Jinak Vaší ztráty je mi velice líto a soucítím

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz