Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
25.3.2008 (22:49) Odpovědět # X
GelF

GelF reaguje:

25.3.2008 (22:50)X

Ten článek se jmenuje:"Nezávazný sex všude kam se podíváme" omlouvám se za překlepy....:-)

G4ndy reaguje:

10.6.2008 (22:43)X

Ahojky, Buh s tebou. To by bylo na dlouhou debatu, krom toho jen vysvetleni nestaci, je to vec individualniho postoje, do kteryho se promita hodne veci. Ja sem rad, ze te to misty pobourilo. Je to clanek k zamysleni. Mozna se v nem dopoustim stejne generalizace jako ty, kdyz rikas, ze kazdy clovek je verici. No a sem osobne presvedcen ze clovek neni tvor zvireci rise.

GelF reaguje:

19.6.2008 (22:55)X

No, dobrá, pokud pomineme věci subjektivního charakteru, jako právě chápání míry sexuality, stejně v tom článku není řečeno, kdo kdy a kde dokázal, že člověk není zvíře. Víš, slovo důkaz má určité nesubjektivní parametry, které nejsou-li dodrženy, dělají z původní myšlenky důkazu pouhý názor. Doopravdy by mě zajímalo, zda existuje důkaz o tom, že člověk není zvíře. Pokud ano, rád si ho nastuduji, pokud ne, rád přijmu tento názor jako tvůj a velkého množství dalších.

Jinak, mám ještě jednu otázku. Odpovídal jsi mi tu ve smyslu generalizace nás obou. Což je určitě možné a velmi pravděpodobné, vlastně je i velice těžké toto posuzovat "zevnitř". Proto by mě zajímalo, v čem vidíš generalizaci u mého dotazu.

A jinak, máš pravdu, velmi mě ten článek pobouřil a neberu pobouření jako záporný efekt, spíš naopak, proto také píši. Je pravda, že si těchto věcí více všímám, ale problém vidím trošičku v něčem jiném. Možná zase bude můj pohled odlišný vlivem generalizace, což podle mě nesmí být důvod ke generativním rozchodům, ale naopak k diskuzím.

Těším se na další pokračování diskuze.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz