Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
2.9.2011 (15:00) Odpovědět # X
Martin Beseda E-mail

Martin Beseda reaguje E-mail:

21.9.2011 (11:12)X

Milý příteli, nejdříve se omluvím, že reaguji na dotaz tak pozdě. Je to moje nedbalost, které jsem „nechal vzniknout" tak, že jsem do návštěvní knihy nechodil. Rok tam nic nebylo - tak jsem ji neotevíral. á vím: Je to omluva/neomluva. Ale teď k dotazu: Rozpoznat záběr na mokrou mušku je tak někdy věc intuice, v lepším případě výsledek sledování krátkého potažení místa spojení šňůry a na ni navazujícího návazce. Ale to Vy poz pochyby víte. Nyni k těm parmám. Já sám těch zkušeností mnoho nemám, jen ty, které jsem nasbíral na mimopstruhové Bečvě v úseku mezi Špičkami a Černotínem. Je to krásný úsek řeky (mezi zástavbou) s proudnými úseky, hloubkou kolem 50 cm. Parmy jsem tam převážně lovil na dvě mušky. Přívěsnou byl dosti silně zatížený oranžový blešivec , koncovou nezatížená, to podtrhuji, March Brown Spider na 8 - 10 háčku. Úspěšné byly i koncové mušky s tenkým béžovým nebo světle olivovým tělíčkem, ale vždy s černým „límečkem" goldheady. Já vím, to není vyčerpávající odpověď - ale já, bohužel, víc nevím. A tak nebudu „machrovat". Opravdu poučenou odpověď Vám dá můj přítel Ing. Milan Steuer, který publikuje na stránkách Muškařského klubu Karlovy Vary. http://www.mkkv.org/index.php

Ale můžete se na něho obrátit i přímo. Zde je kontakt na Milana: milansteuer@seznam.cz. Přeji Vám Petrův zdar - a ozvěte se! Teď už se na návštěvní knihu častěji podívám - a co hlavně: Otevřu ji!

Martin Beseda reaguje E-mail:

26.9.2011 (13:56)X

Moc děkuji, i tohle je pro mě velký krok kupředu :-D

Zkusím Vámi popisovanou sestavu a snad se mi zadaří nějakou parmu ulovit ještě letos. Jinak velmi děkuji i za kontakt na p. Steuera, kontaktuji ho taky.

Dále by mě zajímalo, jestli máte nějaké zkušenosti z revíru Bečva Rožnovská 1 chyť a pusť - sám tam někdy zajdu jen tak se splávkem a parmy tam jsou také, i když jsem tam žádnou nad 50 ještě nechytil... Slyšel jsem ale, že tam jsou pěkné nejen parmy, ale i pstruzi, jaký na to máte názor vy?

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz