Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Návštěvní kniha fotbalového klubu FC Slovan Rosice
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
 
  Opište:
Strana 1 / 20, celkem 300 příspěvků  Další → RSS
13.12.2012 (08:28) Odpovědět # X
Aleš

Odpovídáte X

3.8.2012 (13:25) Odpovědět # X
Václav

Odpovídáte X

29.3.2012 (13:28) Odpovědět # X
Franta E-mail

Odpovídáte X

28.3.2012 (01:13) Odpovědět # X
Zdenek S.

Baty z Ostravy reaguje:

28.3.2012 (10:43)X

Tenhle příspěvek se mi líbí Chce to klid.Spousta zápasů je před námi. Vše se bude v průběhu jarní části zlepšovat. Zachráníme se. Hodně zdaru a štěstí v zápase s Olomoucí B!

Odpovídáte X

26.3.2012 (14:12) Odpovědět # X
petan

doktoj reaguje E-mail:

26.3.2012 (15:13)X

jenže nějaké zkušenosti, když vše kazí, nepomůžou.jestli se ti jeho hja líbila,tak potom nevím.jeho takzvané "zkušenosti" měli akoját za následek to,že všechny balony co měl stjatil a ostatní za něj museli makat zpátky.nepjihjál,neobešel hráče...no zkrjátka byl bjzda Josic pjoti Baníku.

Tady jakmile někdo jekne svůj názoj,tak je blb a nejozumí fotbalu,ale kde je napsáno,že ty mu jozumíš,když se ti líbila hja konkjétně Šustja.

doktoj reaguje E-mail:

26.3.2012 (15:18)X

joooo a já neřekl,že se mi nelíbila hra Slovanu.Ale promiň Šustr nemá v současné době ani na 1.A třídu. A Malata musí přidat na fyzičce.

E.V. reaguje:

26.3.2012 (16:36)X

To snad nemyslíte vážně? Do háje jděte si tam stoupnout vy, chytráčči! Obnovení návštěvní knihy byl podle mě špatný nápad! Když už máte kecy, tak se aspoň podepište, zajímalo by mě, kdo tohle píše, nemáte odvahu se pod to, co píšeme podepsat, nemám pravdu? S vašim jménem byste se už prezentovali jinak! Ubožáci!

Dan reaguje:

26.3.2012 (17:32)X

Ty se asi taky nejmenuješ E.V, že? . CO jsou to za řeči, jdětet si tam stoupnout vy. Jsout o fotbalisti, berou za to nějaké peníze? Tak musí unést nějakou kritiku. Nebo se musí říkat, jak to dělaj supr? Určitě jsi taky kritizoval repre, když hráli pod psa. Tak proč repre kritizujete, běžte si tam stoupnou vy.

E.V. reaguje:

26.3.2012 (18:58)X

Myslím, že tomu se snad ani peníze říkat nedá!!! A nejsou to žádné řeči, jen vy jste tady hrozní siláci, kdyby se tu mělo chodit jen na forum s registrací, tak nikdo ani necekne, nemám pravdu??

pepa reaguje:

26.3.2012 (20:31)X

Každy divák,který si zaplatí má taky nárok na kritizování hráčů a předvedenou hru,proto se nedivme,když divák kritizuje za špatný výkon hráče,jelikož na to má právo !!!

E.V. reaguje:

26.3.2012 (20:46)X

To nikomu neberu, ale pokud už někdo kritizuje a ještě takovým způsobem a neumí se podepsat, tak to asi o mnohém svědčí

Rudy reaguje:

26.3.2012 (23:13)X

Místo toho, abyste byli rádi, že malé tak město, jako Rosice, to vykopali do ligy, tak jen kritizujete a plivete na hráče. Já se byl na zápas taky podívat. Jsme v lize nováčci a to si musí mnozí uvědomit. Mě třeba mrzí, že nehrál od základu Pšikin... měl ovšem zdravotní problémy, co naděláme... a Šustr prostě neměl den. Ale když to tam rok zpátky sázel... tak jsme za něj všichni děkovali. A srovnávat naše Áčko s repre... no to je trochu silné kafe. Repre je přecejen výběr těch nejkvalitnějších hráčů... Je snad naše áčko tvořeno výběrem těch nejlepších z širého okolí? Není... tak po nich nechtějte takové výkony.

Rudy reaguje:

26.3.2012 (23:13)X

tak malé*

Franta reaguje E-mail:

27.3.2012 (06:50)X

... nejlepší ze všeho, co sem v tomto vláknu bylo napsáno je, že "Každy divák,který si zaplatí má taky nárok na kritizování hráčů a předvedenou hru". To mě pobavilo. Za peníze všechno...

Jinak hru kritizovat nebudu, protože jsme odehráli slušné utkání, pokud vezmeme v úvahu, že proti našim nastupují ryzí profesonálové s jinou treninkovou zátěží.

doktoj reaguje E-mail:

27.3.2012 (08:18)X

at se tu někteří vztekají jak chcou,ale zkrátka Šustr na to nemá.Vždycky něco začíná a jednoou něco končí.

a tady si myslím(u tohoto hráče),že již končí.zápas jsem viděl,nemusel by toho třeba tolik naběhat,ale nezlobte se na mě,hráč se zkušenostmi by měl aspoň umět přihrát přesně na pět metrů,nebo se nepouštět do soubojů,když nestíhám a ztratím pak balon,navíc když má vedle sebe spoluhráče volného.čertěte se tu fandové jak chcete, ale ten hráč už je po!

Miroslav Blažek, Ivančice reaguje:

27.3.2012 (11:31)X

Nedá mi to ale musím se k této rozsáhle diskuzi taky vyjádřit. Za 1) E.V. kritizuješ tady ostatní že se nepodepisují a to samé děláš i ty? Takže tvůj intelekt je asi taky někde na oběžné dráze, prvně si zame´t před svým prahem a pak hazej kameny na ostatní jo?? Co se týče utkaní s Baníkem B, kde jsem byl rovnež přítomen- vysledek 0:0 spokojenost, nebýt brankáře Lengála 3,4 branky tam padnout měli, předvedená hra? KATASTROFA, byl jsem i na 3 připravných utkaní a to byla také bída, i když je začatek jara takže to chce zřejmě čas na rozjezd ale pozor stačí prohrat jeden, dva zapasi a jsme dole Lišeň a Kroměříž se rozjely, dále ŠUSTR- opravdu byl katastrofální, myslím si že nějakej mladej by zahral mnohem líp, soloval, kazil, nevracel se, jen všechny buzeroval jako trenér opravdu na MSFL už dávno nemá, divize možna ješte jo ale 3 liga fakt ne, jinak malatovu fyzičku bych nekomentoval ono je těžke když jste v předu sám a nikdo vám nepomuže navíc soupeři o vas vědí a hrají na vas myslím si že Pecovi se to prostě nepovedlo ale Šustr už prostě lepší nebude

E.V. reaguje:

27.3.2012 (12:06)X

Ano, já jsem se sice nepodepsal, ale nekritizuji hráče jako ti ostatní, v tom je trošku rozdíl, nemyslíš? Kdybych už někoho kritizoval takových způsebem jako tady ti chytráci, tak se alespoň podepíšu!!

doktoj reaguje E-mail:

27.3.2012 (12:34)X

vážený E.V. Co ale mám dělat,když to tak opravdu bylo.Pokud hráč předvede bídu,tak jej nemůžu chválit.Je to takzvaná kritika za předvedený výkon.Tak nevím co mám dělat.Ty to nazýváš,že kritizujeme my chytráci,ale ono to tak je.Slovo kritika je od toho,že se něco kritizuje,něco záporně hodnotí.Dobře,tak jsem jej záporně hodnotil.Ale opravdu,to co předvedl vzápase proti Baníku, skutečně nemá podle tohoto zápasu na MSFL.A věř mi,že proti tomuto hráči nic nemám,není tam nějaká závist ani zášť.Jen jsem napsal,co jsem viděl.Myslím si ale,že to dvojté střídání mužstvu Rosic nepomohlo.Látal tam měl zůstat,aby oběhal Malatovi míče a ten střední záložník měl jít ven jiný.Dvojice Šmahaj a Šustr tomu pak vůbec nepomohli,ALE VŮBEC!!!!!!

Miroslav Blažek, Ivančice reaguje:

27.3.2012 (13:00)X

E.V. já nevím kde žiješ kritizuje se všude jinde na světe jak v Chelsea, Interu, Bayernu ale i Zbýšovu na Zastávce a i v Ivančicích, přijde mi že si ted spadl s hrušky nebo co?? Myslím si že každý návštevník má právo na svůj nazor ať je sebe míň hloupej, všichni rozum nepobrali, si nemysli že když tu dva, tři lidi bude kolem sebe kopat že nějak kluky zachráníte od kritiky to tu bylo vždy když se nedařilo nadávalo se a když se výtězilo tak se hned chtěli stavět ZLATÉ SOCHY NA NÁMESTÍ, ŽE? prostě všichni byli přes zimu na hrušce a teď z ní spadli ja nevím co jste čekali že porazí Ostravu 3:0?? Říkam tady je hlavní ten bod i když si ho Rosice za vykon nezasloužili a víc bych neřešil, ale to že pavel Šustr už na MSFL nemá, tak za tím si stojím i kdyby hovna padaly, říkam divizi si celkem dával ale v téhle třídě už težce nestíha, myslím si že by byl velice prospěšný Bečku tam by mu to fakt sedlo a dovolím si říct že by zahrál i lepší fotbal , občas jsem zavítal na rosické béčko a klobouk dolů ale samozřejmě je to rozdíl několika soutěží ale i tak Bečko se mě líbí víc !!! Takže Pavle bež do Béčka, aspoň to zkus, vratit se mužeš vždycky a myslím si že by jsi těm mladým hodně pomohl

pro Pana Miroslava Blažka reaguje:

27.3.2012 (14:08)X

A myslíte si že když byli všichni přes zimu na hrušce že se i přes zimu začalo ve slově vítězit psát tvrdé y? já myslím že ne :)

a tak si chodte na Béčko když hrají lepší fotbal :D

E.V. reaguje:

27.3.2012 (19:40)X

Z hrušky jsi spadl akorát ty, chytráku Nevím, co od těch kluků čekáte! Myslím, že za poslední dva roky toho dokázali dost,nikdo nečekal, že budou tak vysoko! Akorát to tady ti lidi kolem nechápou, chcete, aby hráli 1.ligu nebo co? A příště si zkontroluj, co píšeš, už se ti z toho všeho motají písmenka :-)

Fanda 2 reaguje:

28.3.2012 (10:02)X

:-D :-D jééé detičky si rozkopaly bábovičky na písečku, tak až za rok dostanete občanské průkazy tak si je na vzájem rozrhejte :-D E.V. koukám že fotbalu perfektně rozumíš jde to vidět že jsi parkrát kopnul balonem o zeď tady nidko nechce aby hrali první ligu nebo nedej bože o postup ale nechápu co dělal v základní sestavě navratilec p. Šustr, který evidentně po 10 minutách stratil plíce, pak zbytečně soloval , utápěl se v kličkách, kazil nahrávky, nevracel se, nechával beka ve štychu a jen kolem sebe všechny komandoval a rozhazoval rukama jak nasranej Řepka. A celkově výkon celého mužstva nebyl dobrý působil odevzdaně až na pár jednotlivců, nebýt brankáře tak dostali aspoň 3 kousky, vyborně zahrál Živný a Látal a dále tzv E.V. čtu jak tu všechny buzeruješ kvuli jménu ať se podepíše, tak prvně ty přiznej barvu a ukaž kdo se za tím rádoby fotbalovým expertem skrývá, nejsi papež aby jsi měl právo každého urážet když řekne svůj nazor, tohle diskuze a ta k tomu slouží ale jak jsem zde vyčetl tak tvůj mozeček je tak zakrňělý že si tu budeš furt zpívat tu svou písničku, nechci aby hráli 1 ligu ale chci aby se snažili a bojovali a to jsem u vetšiny hráčů postrádal a pokud se chystáš napsat ať nazuji kopačky a jdu jím to předvést tak díky nechci fotbal už dlouho nehraji a nevím proč bych já měl něco ukazovat když je v PODSTATĚ jejich prace a hrají hlavně pro nás, pro fanoušky, tak už se prober, každý má právo říct svůj názor!!!

Odpovídáte X

26.3.2012 (11:33) Odpovědět # X
Dan

doktoj reaguje E-mail:

26.3.2012 (12:50)X

souhlasím.Lengál hasil hrubky tzv. "ligistů" Šustra a Šmahaje.Šustr se utápěl v kličkách, ztrácel balony a jak tu někdo píše,jen rozdával úkoly a na oko působil jako dirigent.proboha nestavte na minulosti některých hráčů a stavte na mladých.Jinak by si měl Šustr, pokud nastoupí v Olomouci,koupit někde rychlokopačky.

K hlasům:třeba je dávají příbuzní nebo manažéři

Franta reaguje E-mail:

28.3.2012 (14:48)X

Ta anketa je z mé strany na zpestření. Pokud se domluvíme, nebudu ji dávat. Kdo hlasuje a kdo ne já neovlivním. Ale aspoň si nejlepšího hráče můžeme pokusit vyzvednout. Podle mého soudu po týdnu hlasování mi většinou ty výsledky docela sedí. Prosím, napište názor, jak se díváte Vy ostatní na anketu.

Odpovídáte X

26.3.2012 (07:27) Odpovědět # X
doktoj E-mail

Franta 3 reaguje:

26.3.2012 (10:42)X

Milý píteli, kritizuj někoho jenom když jsi lepší než on. Jestli umíš jenom ho...o, pak raději mlč!

Dan reaguje:

26.3.2012 (11:26)X

Co to je za blbej argument, kritizuj jen když jsi lepší? To by třeba majitel klubu nesměl kritizovat jráče, protože není lepší než oni. Takže plať, ale nekecej do toho? A nepiš, že "doktoj" není majitel klubu. V čem nemá pravdu? Šmahaj hrál špatně a po odchoduj Podzemského jsme nevymysleli už vůbec nic. Šustr hraje max. po půlku. Jako záložník se absolutně nevrací, bekovi nepomůže, sóluje, zbytečně drží balón a přihraje většinou pozdě. Jistě gesty a řečmi je ho plné hřiště a proto vypadá jako nepostradatelný. Pšikal je jednoznačně lepší. Dalším zklamáním je Malata, Petrovi absolutně chybí kondice a bez ní nemůže hrát ani on. Ale nejzbytečnějším hráčem na hřišti byl Šmahaj - pomalej, dozadu nic, dopředu nic. Od hráče s tolika starty v lize to byla tragédie.

doktoj reaguje E-mail:

26.3.2012 (13:32)X

já nekjitizuji.jen jíkám pjavdu.pokud se ti líbila hja Šustja nebo Šmahaje,tak potom sbohem MSFL v Josicích.

E.V. reaguje:

26.3.2012 (16:37)X

Dane a kdo ty jsi? Prý bez kondice, ubožáku :-) Přiď to vysvětlit hráčům do kabin, to by se ti asi už kritizovalo hůř, ne???

Odpovídáte X

25.3.2012 (18:33) Odpovědět # X
Honza

Baty z Ostravy reaguje:

25.3.2012 (22:18)X

Děkuji Honzo za fajn fotky .Velice slušná návštěva. Překvapil mě návrat Pacandy. Snad se však tentokrát ukáže v lepším světle než tomu bylo při jeho posledním působení ve Slovanu než odešel do druholigové slovenské Moldavy.

Odpovídáte X

24.3.2012 (11:00) Odpovědět # X
Baty z Ostravy

Odpovídáte X

20.3.2012 (11:11) Odpovědět # X
Baty z Osravy

Baty z Ostravy reaguje:

20.3.2012 (11:16)X

A ještě dodám ,že moc nechybělo a mohl jsem být rodilý rosičák, ale osud tomu chtěl jinak

franta2 reaguje:

20.3.2012 (18:32)X

doufám že se taky ukážeš na fotbale

franta2 reaguje:

20.3.2012 (18:33)X

a třeba se do Rosic někdy vrátíš

Baty z Ostravy reaguje:

21.3.2012 (20:04)X

Na fotbal přijedeme Franto s kámošema do Hlučína jak tam bude hrát Slovan a pak určitě na nějaké to domácí utkání Slovanu. Avšak dřív jak v květnu to nebude. Zrovna dnes jsem tipoval do tipligy, která vychází v deníku, vítězství Rosic na Baníkem B

Vracet se do Rosic budu stále, ale natrvalo to nehrozí

B. reaguje:

22.3.2012 (12:18)X

No Baty tvůj příspěvek je taky celkem ubohej když dospělí člověk se nedokáže povznést nad něčí přezdívkou, kdby tu někomu nadával tak neřeknu ale on tu vyvěsil pozvánku na přípravné utkání A mužstva a ty ho hned zančneš kritizovat za jeho jméno to mě přijde ubohé pokud chceš aby se psali normalní jména tak si bež povídat do diskuzního fora, tam máš registraci a vše podle pravidel, tohle je veřejná diskuze a pokud se někdo nechce vůbec podepsat tak se prostě nepodepíše! jinak si mě absolutně volnej a nijak mě nevadíš ja se ohrazoval jen vuči tvé nesmyslené reakci na jména !! Toť vše!!!

Franta reaguje E-mail:

22.3.2012 (16:03)X

Já už nic neřeším, je to pořád dokola .....

Odpovídáte X

17.3.2012 (22:06) Odpovědět # X
Honza

Odpovídáte X

16.3.2012 (17:19) Odpovědět # X
T.

Franta reaguje E-mail:

19.3.2012 (20:50)X

Kolegové fandové,

všechny příspěvky, které s tím zadavatelovým nesouvisí jsem smazal. Jen na doplnění, plně souhlasím s Batym, podepište se a nikdo nebude nic řešit. Pokud sem budeme psát takovéto věci, navrhnu vedení návrat k registrovanému fóru i za cenu utlumení diskuze.

PS: Proč Batyho napadáte? To Vám tak vadí, že sleduje náš tým, i když není z Rosic?

B. reaguje:

21.3.2012 (17:12)X

Ja jsem se ozval jen zkrze to že když se T. takhle podepsal tak je to jeho věc a to že zve fanoušky na utkaní přece nikoho nenapadá a je přece každeho věc jak se podepíše, já ho jen okřiknul že mu je po tom prd jak se tady T. podepsal a pokud vám to přijde divny tak si myslím že tu nemá cenu o ničem diskutovat když každemu vadi libovolně vyplněný nick

Odpovídáte X

12.3.2012 (16:17) Odpovědět # X
A.M.

petan reaguje:

12.3.2012 (17:52)X

Přesně tak!

Franta reaguje E-mail:

12.3.2012 (18:34)X

Pánové, děkuji za podporu, už jsem to chtěl vzdát.

Fanda 2 reaguje:

14.3.2012 (10:26)X

Zdravím Franto, pochopil jsem z této diskuze že to určitě s provozem webu nemáte lehké, to samozřejmě chápu ale chci se zeptet jestli by nešlo se tžeba nějak domluvit s vedením aby každé družstvo vám poskytlo nějaké informace jako sestava, střídaní atd, každé mužstvo má přece vedoucího a v dnešní době má každy email tak si myslím že by to neměl byt až takovy problem, přece už nehrajeme žádny prales aby jsme na sebe pořvávali vysledky přes ulici, ale jinak musím uznat že rosický web je vydařený :-) jen tak dál :-)

Franta reaguje E-mail:

14.3.2012 (11:25)X

Samozřejmě jde vše domluvit, ale informace jsem neměl k dispozici, nebo jen dílčí a to, co tu proběhlo v diskuzi je slabý odvar toho, co jsem měl od našich "fanoušků" v mailu. Velmi se mě dotklo to, že stránky nestojí za nic. V téhle společnosti už spousta lidí umí jen kritizovat, na pořádný výkon nemají, o to jsou bezohlednější a ostřejší.

Pokud najdete nebo máte informace týkající se klubu, prosím, pošlete mi je do mailu, každý večer aktualizuji, rád je zpracuji pro všechny a vyhneme se těmto extempore. Výslovně bych chtěl poděkovat panu Tomáši Svobodovi, který to tímto zoůsobem dělá od začátku fungování těchto stránek a je to super, dokonce mi najde chyby. Tome, díky!

Baty z Ostravy reaguje:

14.3.2012 (21:29)X

Pana Frantu Pokorného plně chápu a podporuji. Stránky jsou na dobré úrovni!

Odpovídáte X

12.3.2012 (13:41) Odpovědět # X
Pro majitele bubnu

Odpovídáte X

11.3.2012 (09:59) Odpovědět # X
....

Franta reaguje E-mail:

11.3.2012 (10:29)X

Co je na tom špatně. Je to jen krátké uvození, odkaz směřuje k podrobnostem. Poraď, co by tam mělo být, já to hned opravím.

... ty ses jantar :-) reaguje:

11.3.2012 (19:31)X

becko byhralo 2:0 to neni rozstrileni zatimco 6:2 je docela hodne golu.

franto kasli na to :-)

Odpovídáte X

Strana 1 / 20, celkem 300 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz