Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
21.2.2015 (22:25) Odpovědět # X
Pd

H. reaguje: E-mail:

22.2.2015 (09:10)X

No, je jako pravda, že těch tiskovek je poměrně dost, ale pořád jich zveřejním sotva polovinu, co jich na mail dojde, a nepřijde mi, že by jich teď bylo nějak víc než za dejme tomu poslední dva roky... Ale toho počtu tiskovek si sám všímám a hodlám jich dávat ven ještě o něco míň, resp. jen ty o trochu zajímavějších věcech...

Vůbec ale nechápu to s těma recenzema... za těch +/- 50 dnů letošního roku nám už různý kapely, labely a agentury naposílaly cca 150 alb, přičemž si z toho samozřejmě vybíráme a samozřejmě si vybíráme to, co nám přijde nějak zajímavý. Ve velkym množství případů to jsou věci, který bysme recenzovali úplně sami, i kdyby nám to nikdo neposlal... když vezmu recenze za posledních 14 dnů, tak Et moriemur, Centinex, Fen, In tormentata quiete, Grisatre i Asmodeus by byli recenzovaný tak jako tak, o My Shameful jsem tu už taky psal před delší dobou, než to kdokoliv poslal.

Druhá věc je, že tím, že jsem tu měsíc nebyl, vznikla taková díra, takže teďka všechny nutím psát hlavně tyhle věci, který nám někdo poslal už třeba na podzim a už jsme je přijali, abysme se toho konečně zbavili, tudíž právě teď, v tenhle moment, je na chvilku ten poměr recenzí trochu větší ve prospěch těch, co tam mají "k recenzi poskytl", to je pravda, ale to zanedlouho přestane. A navíc, jak už jsem, teďka se tam už prostě nedává teplej power metal jako dřív, snažíme se tam vyzobávat jen ty zajímavý kusy a navíc se těmhle recenzím věnuje úplně stejná práce jako těm "normálním".

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz