Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
11.1.2014 (18:56) Odpovědět # X
Jiří Romanovský

MF reaguje: E-mail:

12.1.2014 (10:21)X

Upřímně jsem si to musel přečíst tak třikrát, než ten příspěvek aspoň trochu začal mít hlavu a patu, ale jeho smysl jsem ani tak nepochopil. Sdělit nám, že Kaša údajně píše blbě? Oukej, věc názoru, mně to tak nepřijde. Nebo snad že bychom si měli do informací napsat, jak se jmenujeme, kolik nám je let, kde bydlíme, kde pracujeme, co studujeme nebo jsme vystudovali, naší sexuální orientaci a velikost bot, jinak recenze nebude relevantní? To je samozřejmě blbost...

Kaša reaguje: E-mail:

12.1.2014 (13:34)X

Díky za názor. Ač kritický, beru jej jako zpětnou vazbu k mému snažení, takže si z toho v budoucnu snad i něco vezmu. Dovolím si však oponovat v několika bodech Tvého příspěvku.

Z mého pohledu taková ta omáčka k recenzi prostě patří. Ať už o historii, jednotlivých členech nebo o hudebním směřování kapely. Beru to tak, že ne každý je s danou formací úplně seznámen a že recenzi nečtou pouze skalní fans, kteří mají nastudovaný každý detail související s kapelou, takže nějaké to představení si svého čtenáře najde.

Abych pravdu řekl, nejsem si zcela jistý, jestli správně chápu to "blití" kapel. Nejsem si vědom, že bych nějak protěžoval kapely, které dobře "blejou", protože hlavní je pro mne (věř tomu nebo ne) kvalita. Nemám nic proti skvělému melodickému hevíku, stejně tak, jako nemůžu vystát podprůměrnou death metalovou desku, takže tohle mi přijde fakt mimo mísu.

No a konečně k informacím z osobního života recenzentů. Jak řekl kolega výše, je kravina, aby informace o členech redakce činily dané články více relevantní, ale pokud Ti to pomůže, tak ve stylu televizních soutěží se Ti rád představím. Jmenuji se Honza, je mi 27, bydlím na Jižní Moravě, v hudbě jsem nic nedokázal, jsem pouze zanícený fanoušek a pracuji na oddělení zahraničního obchodu v nejmenované firmě. Nicméně, jak jsem řekl, nemyslím, že by to mé recenze činilo o něco relevantnější, než kdybych se jmenoval Pavel, bylo mi 20 a dělal u výrobní linky. Z Tvého příspěvku však chápu, že pro Tebe ano, takže by mě docela zajímalo v čem..? Díky. Honza "Kaša"

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz