Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Návštěvní kniha
Přidat vzkaz »
Strana 1 / 2, celkem 10 příspěvků  Další → RSS
14.3.2013 (12:56) Odpovědět # X
Killer

Odpovídáte X

5.7.2012 (23:33) Odpovědět # X
čarodějka

čarodějka reaguje:

5.7.2012 (23:39)X

ou, opomenula jsem vzkaz níže, zaslíben a přece jen uloven. Gratuluji. Hodně štěstí.

N. reaguje:

9.7.2012 (12:10)X

Díky Čaromnědejnice. Jak si hezky připojila, aniž by jsi to tak možná myslela, lovce z mužů dělají ženy. To oni si hrajou, ale muž se tím pak chlubí. Muž je jen čmelák, kterej se zkouší dostat do poupěte a bzučí furt kolem.

Já sám nejsem, jako tlustej čmelák usadil jsem se na jedné slunečnici a vyhřívám i tam žihadlo i prdel :-)

Přiznám se ti Čaromnědejko, že když člověk celý mladí lovil, tak už ho to pak nebaví. Spíš by mě bavilo zneužít, využít a vysmát se. Pře oba víme, že nějaká něha, láska a krása sexu neexistuje. je to jen práce na ženě, smrad, krev, blbé kecy, a špatné vyspání.

Hoddně štěstí i tobě a snad si ještě užíváš svobody větrů kurvičky:-)

Odpovídáte X

24.4.2012 (00:19) Odpovědět # X
fatafay

N. reaguje:

24.4.2012 (14:46)X

Pinďour taky?

Odpovídáte X

14.12.2011 (17:29) Odpovědět # X
Klára

N. reaguje:

15.12.2011 (09:32)X

Milá Kláro.

Jako zklamaný a vyhořelý autor básní, knih a filmových scénářtů neumím moc dobře snášet pohlazení (kladnou recenzi). Naopak na kritiku umím reagovat lépe, prože jsem se na ni po tolika letceh vyzbrojen. Přorovnal bych to, jako by jsi políbila vycvičeného vojáka, který prosšel mnoha bitvami a neví jak na tu nezvyklou jemnost reagovat. Dokonce je mu nepříjemná.

Tvé zamyšlení je přesné. Protiklady. Na jedné straně čisté city, na druhé zkaženost apod. Nejvíc mě vždy lákali ženy, které mě nesníšeli. Bavilo mě to otočit a vymrdat ji. Proto je to tady nastaveno spíše jako provokace.

I když myslíš, že by sbírka bavila číst i muže, bez toho, že by to bylo konfigurováno, jako příručka na sbalení ženy? Těžko. Ideální by byla asi verze pro muže, verze pro ženy a verze pro mé bývalé přítelkyně jako HOLD. Takhle je to vše v jednom.

Připravuji pokračování. Ale to bude ještě trvat. I když básneň "zlatá aneb já ano - ty ano, čili svatební, už jsme jedné ženě řekl. A tato kniha pro ni byla dar, o mé minulosti. Touto knihou jsem spálil za sebou mosty, odhodil klíče od těch pípin a zničil svůj prstenu lovce.

Děkuji Kláro.

PS: Doufám, že narazíš na muže, který ti třeba nějakou moji básneň zašeptá do ucha. a ty řekneš: To je hezké," a on odpoví. To jsem napsal já sám pro tebe.

Odpovídáte X

11.12.2011 (09:03) Odpovědět # X
Eliška

N. reaguje:

11.12.2011 (14:14)X

Eliško,...

Víš jak se hraje na kytaru? Tak si stáhni kalhotky a hraj jakoby na kytaru. Nejlépe něco rychlejšího. he he

Eliška reaguje:

11.12.2011 (16:44)X

Přesně něco tak slabomyslnýho jsem od tebe čekala, když už si tedy tykáme :-) Můžeš mít básně jak chceš krásný, ale když nemáš ty jako osobnost úroveň, je to k ničemu. Jenom jednoduchost to může nadchnout...hezký večer :-))

N. reaguje:

11.12.2011 (18:16)X

Úroveň člověka s potenciálem nemá co dělat, ne? Bohužel nemám mluvčího. Stejně si myslím, že si své citace výše zamotala s úmyslem, aby byly zajímavé, jen aby si na sebe upoutala mou pozornost. Viď Elišíku? :-) Jinak se v nich moc nevyznám. Mohla si prostě jen napsat: "jsem z toho na větvi, ah! bravo... Já vím, přesně tohle si čekala.

Eliška reaguje:

12.12.2011 (13:39)X

Výše uvedené citáty jsou srozumitelně jasné, nebudu se zde rozepisovat. Ale jestli nesneseš kritiku, nemáš mít prostor pro komentáře a dej si sem něco jako je na facebooku“ To se mi líbí“ a je to. A světe div se, ale každý si z tebe nesedne na prdel, chudáčku. A jestli se považuješ za vševědoucího a ohromnýho psychologa, jsou to jen předsudky vycházející z tvých milných poznání. Ale i taková srážka s blbcem je zkušenost a já za ni děkuju.

N reaguje:

13.12.2011 (09:17)X

Máš pravdu, měl jsem napsat: "Oh, Elišišišiško, vaše kritkika je přesná. Určitě jste znalkyně oboru a velká profesionálka. Vaše kritika mě posunala o míle dál." Jenže to mě nebaví. Tak jinak. "Až ti holčičko někdo vylíže ty pavučiny mezi nohama, zkus to znovu. Friigidní názory ti moc nejdou. he he

Eliška reaguje:

13.12.2011 (20:11)X

:-D Tovižejo :-) Já už toho tedy raději nechám, aby jsi se z toho nezačal v noci odkopávat :-*

N. reaguje:

13.12.2011 (22:06)X

Stejně nechápu jak si se mohla nechat svést k tomuto hovoru - propůjčit takový hře, která nemá s reálným životem nic společnýho? Koneckonců, každýho věc, ale myslím, že můžeš mít IQ Einsteina, ale

přijdeš mi hloupá. Jak se to líbí tobě?

Eliška reaguje:

14.12.2011 (23:22)X

Naopak, já jsem velice ráda, že jsme si vyměnili názory. Myslím, že někdo jako ty, občas potřebuje studenou sprchu. Tak snad už jen zbývá popřát hezké svátky Vánoční a co nejméně pohlavních chorob :-))

N. reaguje:

15.12.2011 (08:35)X

Taky jsem se pobavil, děkuji a nápodobně. I tobě přeji bohatého Ježíška a moc ho neutahej, aby se ještě pak postavil na nohy a zajel také k jiným :-) Kdyby se ti chtěla napsat konstruktivní kritika, rád ji v sekci "řekli O" uveřejnám i s tvou fortkou, bez mého zásahu.

Odpovídáte X

Strana 1 / 2, celkem 10 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz