Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Diskuze obce Šebrov-Kateřina

 

Pravidla: Správce diskuze si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které jsou vulgární a vymykají se slušnému chování. Na ANONYMNÍ příspěvky nebude reagováno a budou MAZÁNY.
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 20, celkem 100 příspěvků  Další →
17.7.2018 (13:31) Odpovědět # X
Plchová E-mail

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

17.7.2018 (15:58)X

Dobrý den paní Plchová,

děkuji za připomínku. Omlouvám se jménem RR, v digitální verzi nám to tak nepřipadalo. Vaši připomínku předám grafikovi.

Přeji pěkný den.

Odpovídáte X

1.7.2018 (09:33) Odpovědět # X
Martin Vokřál E-mail

Radek Kloz,starosta obce reaguje E-mail:

1.7.2018 (14:59)X

Dobrý den pane Vokřále, především Vám děkuji za námět.

Vaši žádost a její možný přínos pro informovanost občanů projednám na nejbližší pracovní schůzce OZ.

Hlášení je opravdu hodně, nejsem si proto vůbec jistý, zda by navrhované opatření mělo Vámi očekávaný přínos. V urgentních situacích jako je havárie vody zasíláme vždy (kromě hlášení obecního rozhlasu) všem občanům, kterých se to týká, SMS (samozřejmě pouze pokud nám v souladu s mojí žádostí na první straně Aktualit předali pro tuto službu obce své telefonní číslo). Připadá mi to pro občany jednodušší a operativnější než případné hledání přepisu hlášení na webu. Informaci získají ihned, navíc se dostane ke všem včetně dříve narozených spoluobčanů, kteří internet mnohdy nepoužívají.

Poslední hlášení obecního rozhlasu je navíc možné kdykoli přehrát po zadání telefonního čísla: +420608669982 (najdete v sekci Kontakty – Přehrání záznamu hlášení obecního rozhlasu).

Důležité zprávy obce, týkající se plánovaných akcí, píšeme kromě obecních vývěsek vždy i do Aktualit, informace uveřejňované ze zákona zase na elektronickou Úřední desku obce.

Váš námět samozřejmě projednáme. Pokud zastupitelé naznají, že by bylo dobré zavedení přepisu hlášení zavést a nebyla to jen další z mnoha prudce narůstajících zbytečných administrativních zátěží obce, učiníme tak.

Děkuji za aktivitu a přeji pěkný den

Odpovídáte X

24.6.2018 (14:55) Odpovědět # X
Jana Žáková E-mail

Odpovídáte X

30.5.2018 (16:13) Odpovědět # X
Kateřina Krejčiříková E-mail

Radek Kloz,starosta obce reaguje E-mail:

3.6.2018 (13:06)X

Dobrý den paní Krejčiříková,

zejména Vás chválím, že sbíráte "výrobky" svého psíka. Měli by tak pochopitelně činit všichni slušní lidé. Informaci, o které mluvíte, jste si ale nepřečetla na obecním odpadkovém koši, tam se nic takového nepíše. Přečetla jste si ji zřejmě před kostelem ve Svaté Kateřině na odpadkovém koši, který spravuje vlastník pozemku a správce objektu, Římskokatolická farnost Vranov u Brna. Mají stejný typ i barvu koše jako obec, údržbu si ale zajišťují sami, což jste samozřejmě nemohla vědět. Obecní odpadkové koše na obecních pozemcích žádné takové omezení nemají. Děkuji Vám i všem ostatním slušným lidem za udržování pořádku na obecních prostranstvích a omlouvám se za pozdní odpověď. Přispěvovatelů do diskuze je totiž tak málo, že jsem již přestal kontrolovat diskuzi každý den :-).

Přeji pěkný den všem.

Odpovídáte X

4.3.2018 (19:39) Odpovědět # X
Petr Ondráček

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

8.3.2018 (13:47)X

Ahoj Petře, taky Tě zdravím.

Vytříděný plast může být nachystán i přímo ve ŽLUTÉ popelnici. Dosud byl problém v systému načítání a evidence (plast musel být i v popelnici v igelitovém pytli se štítkem s čárovým kódem). Tento problém jsme již ale vyřešili. Další komplikací je skutečnost, že někteří občané mají netříděný domovní odpad v popelnicích všech možných barev, dokonce i žlutých. To dořešíme.

Závěr: Vzhledem k malému množství zájemců ze strany občanů nemůže obec zajistit barevné popelnice s využitím dotací, individuální nákup občany ale možný je. Popelnice musí být žlutá (originální na plast), označená čárovým kódem (zajistí na zavolání M. Nechvíle – mob.774 278 299), před svozem musí být plná (důležité je koupit správnou velikost popelnice odpovídající měsíční produkci plastů – stávající pytel má objem 120l ) a připravená k odvozu na obecním prostranství (stejně jako pytel na plast).

Počkej ještě ale s nákupem, požádal jsem svozovou firmu o cenovou nabídku na barevné popelnice, měly by být levnější, než v obchodě :-).

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

8.3.2018 (14:35)X

Ještě jsem znovu prověřoval možnost získání dotace na barevné popelnice. V letošním roce bude dotace znovu vypsaná na podzim, předpokládaný termín dodání by byl na jaře r. 2019. Do projektu by se ale muselo zapojit min. 250 rodinných domů, každá z domácností by následně obdržela jednu nádobu na separaci plastu a jednu na separaci papíru (není možné pouze na plast). Zájem o nádoby projevilo v roce 2017 94 domácností, chybí tedy téměř 160 domácností. Získání dotace tedy nevidím příliš reálně z důvodů nízkého zájmu občanů.

Petr Ondráček reaguje E-mail:

9.3.2018 (06:36)X

Ahoj Radku,

Moc Ti děkuji za odpověď, nicméně potom co mě minulý víkend přímo před domem nějaký chmaták ukradl popelnici přímo před garáží i s odpadky (kdyby někdo z občanů co to čtou viděl někde popelnici kde třeba ještě po přetření prosvítá číslo 41 tak je moje - i když nevěřím že by to byl někdo z místních) tak teď se mě nová žlutá kupovat nechce :-) Jak jsi psal že v roce 2017 byl malý zájem o nádoby tak třeba teď co si všímám, že třídí čím dál víc lidí bude zájem větší.... Každopádně ještě jednou děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpovídáte X

Strana 1 / 20, celkem 100 příspěvků  Další →
Kniha od BlueBoard.cz