Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Diskuze obce Šebrov-Kateřina

 

Pravidla: Správce diskuze si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které jsou vulgární a vymykají se slušnému chování. Na ANONYMNÍ příspěvky nebude reagováno a budou MAZÁNY.
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 20, celkem 100 příspěvků  Další →
15.10.2018 (13:26) Odpovědět # X
Kristýna Mátlová E-mail

Renata Nechvátalová reaguje:

17.10.2018 (18:58)X

Dobrý den paní Mátlová,

Drakiádu v obci vždy pořádal šebrovský Sokol nebo jiná zájmová skupina. Jejich aktivity, z nejrůznějších důvodů, bohužel zcela utichly. Není ovšem v kapacitách obce toto suplovat.

Najde-li se v řadách rodičů (popř.jiných dobrovolníků) někdo, jež by Drakiádu připravil a zorganizoval, obec ho podpoří materiálně či finančně, ne už ale personálně či organizačně.

Děkuji za pochopení a pevně věřím, že se takový aktivní spoluobčan opravdu najde.RN

Odpovídáte X

2.10.2018 (08:44) Odpovědět # X
Dominika Švancarová E-mail

Odpovídáte X

9.9.2018 (08:38) Odpovědět # X
Renáta Pluskalová

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

9.9.2018 (19:28)X

Krásný dobrý den paní Pluskalová!

No vidíte, a já jsem měl pocit, že se opravdu snažíme tyto informace zveřejňovat všemi mediálními kanály, které má obec k dispozici. Třeba informaci o Vámi zmiňovaném kluzišti jsme zveřejnili v únoru několikrát obecním rozhlasem, v aktualitách na tomto webu obce i na třech obecních vývěskách včetně grafické upoutávky - obrázku dvou bruslících dětí. Dnes už je samozřejmě ani v aktualitách na webu ani ve vývěskách nenajdete, snažíme se ponechávat pouze opravdu aktuální zprávy a informace trvalého charakteru. Pozvánku na kluziště najdete ale třeba i v této diskuzi ze dne 20.2 a 27.2.2018 (zde jsou informace řazeny chronologicky a proto zde zůstávají trvale). Pozvánku na plánované akce, pokud je známe v dostatečném předstihu před uzávěrkou, vkládáme pravidelně i do obecního Zpravodaje. To samozřejmě není případ kluziště, kdy musíme reagovat podle změny počasí.

Ne všechny akce v obci pořádá obec, ale i Sokol, Sbor dobrovolných hasičů, šebrovští stárci a stárky (hody) a další. Pokud nám pozvánku předají včas (většinou ano), zveřejňujeme ji stejně, jako akci organizovanou přímo obcí.

Přesto je samozřejmě stále co zlepšovat, Vaši připomínku beru opravdu vážně.

Možná jsme i nějakou akci dostatečně dobře nezveřejnili, v té valící se nesmyslné agendě ze strany státu se to opravdu klidně mohlo stát.

Proto kromě jiného chystáme i zcela nové webové stránky, na které budeme moci příspěvky vkládat sami bez správce webu, čímž se vkládání příspěvků výrazně zjednoduší. Nebudeme limitováni například dovolenou (i když nepříliš častou) správce webu tak, jak je tomu nyní.

Děkuji za připomínku a přeji pěkný den.

Odpovídáte X

16.8.2018 (20:20) Odpovědět # X
Marek Baštrnák E-mail

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

18.8.2018 (11:53)X

Vážený pane Marku Baštrnáku,

především děkuji moc za zájem Vám i všem ostatním, kteří chtěli aktivně pomoci. Zveřejnili jsme veškeré informace, které jsme postupně od PČR a rodiny obdrželi. Šlo zejména o rychlou reakci od lidí, kteří Jirku osobně znali. Pátrací akci samozřejmě řídila policie ČR. Dle přímých instrukcí od PČR jsem proto rovněž nezapojil do pátrání občany naší obce, kteří se hlásili opravdu ve velkém počtu. Do akce bylo zapojeno velké množství profesionálů i techniky, pátrání by se tedy mohlo zapojením většího počtu dobrovolníků zbytečně zkomplikovat.

Pátrání bylo ukončeno již v noci ze čtvrtka na pátek, bohužel s nejhorším možným výsledkem. S ohledem k rodině nemohu ani nechci poskytovat více informací. Ze stejného důvodu jsem o výsledku pátrání veřejně dosud neinformoval.

Ze srdce děkuji jménem rodiny i jménem svým vám všem, kteří jste projevili opravdovou lidskou účast a aktivní snahu v těžké situaci pomoci. Bylo vás opravdu hodně. Patří vám můj velký dík.

Odpovídáte X

6.8.2018 (15:16) Odpovědět # X
helena buchtová E-mail

Odpovídáte X

Strana 1 / 20, celkem 100 příspěvků  Další →
Kniha od BlueBoard.cz