Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
8.1.2017 (12:09) Odpovědět # X
Marie Nováková, Šebrov 67 E-mail

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

9.1.2017 (20:19)X

Dobry den paní Nováková,

obchod se smíšeným zbožím patří Spolku zahrádkářů Šebrov, nikoli obci Šebrov - Kateřina, otázka je tedy určená spíše vedení Spolku nežli mě. Zavřený obchod mě rovněž trápí, proto jsem s vedením Spolku ve stálém kontaktu. Samozřejmě požaduji písemné stanovisko vedení Spolku, abych s ním mohl občany seznámit, nemohu psát, že si jsem někde něco slyšel….Toto stanovisko jsem však zatím neobdržel.

Proto zatím jen neoficiálně. Podle mých informací původní nájemci předali obchod 27.12.2016 a vedení Spolku podepsalo nájemní smlouvu s novým nájemcem téhož dne. Předpokládaný termín otevření obchodu byl 10 - 12.1.2017. Bohužel ze smlouvy sešlo z důvodů nečekané vážné nemoci otce nového nájemce, který odletěl zpět domů do Vietnamu. Vedení Spolku muselo urychleně řešit vzniklou situaci. Díky jejich nasazení se podařilo sehnat nového nájemce, se kterým byla dnes podepsaná nová nájemní smlouva. Předpokládaný termín otevření je dle mých informací 24.1.2017. V obchodě se již pracuje, tak snad se to povede. Vedení Spolku bych rád toto cestou poděkoval za velké nasazení při řešení vzniklé situace.

Paní Lukaščíková z vedení Spolku slíbila dodat podrobnější informace. Po jejich obdržení vás budeme samozřejmě ihned informovat.

Příspěvek zbabělého anonyma dědy Mráze, který není ani vtipný, ani nepřináší žádnou informaci, nechám dle pravidel této diskuze smazat.

Přeji pěkný den.

Lada Lukaščíková reaguje E-mail:

9.1.2017 (22:39)X

Vážení spoluobčané,

jak jste byli již dříve informováni, ke konci loňského roku došlo ke změně stávajícího nájemce prostor obchodu se smíšeným zbožím, kdy svou činnosti ke dni 27.12.2016 ukončila paní Brodíková a současně byla podepsána nová nájemní smlouva s panem Hiepem, přičemž ještě téhož dne si prostory obchodu převzal a začal je připravovat na znovuotevření, které bylo v souladu s požadavky Spolku, jakožto pronajímatele, ujednáno na co nejdřívější reálný termín, a to na 10.1.2017. Bohužel v průběhu příprav vyšlo dne 6.1. najevo, že nový nájemce už není schopen z vážných rodinných důvodů dostát svým původním závazkům, a bylo třeba začít neprodleně hledat nového nájemce. To se nám právě i díky součinnosti původního nájemce podařilo velmi rychle. Již dne 8.1. (tedy pouhé dva dni poté, co nám byla ze strany původního nájemce oficiálně sdělena informace, že již nebude schopen pokračovat ve sjednaném nájemním vztahu) došlo k uzavření nové nájemní smlouvy s paní Thi Thu Huyen Kovaríkovou, IČ: 76204367, se sídlem Brno-Černovice, Slámova 835/45, PSČ: 618 00, která byla ochotna nám vyjít vstříc a vynasnaží se zahájit provoz k 24.1.

Rádi bychom Vám tímto zároveň sdělili, že od chvíle, kdy bylo zřejmé, že bude třeba hledat nového nájemce za paní Brodíkovou, se Spolek snažil zajistit takovou náhradu, která by maximálně vyhovovala potřebám občanů. Současný nájemce by s sebou měl přinést pro občany obce řadu výhod, mezi něž patří zejména rozšíření otevírací doby, prodej zboží za příznivé ceny i rozšíření nabízeného sortimentu.

Vzniklá situace nás samozřejmě velmi mrzí, nedošlo k ní naší vinou, ale přesto se snažíme ji řešit s maximálním možným nasazením a věříme, že sjednaný termín znovuzahájení provozu obchodu bude dodržen a budete jeho služeb již brzy moct znovu využívat.

Za vzniklé nepříjemnosti se Vám tímto omlouváme a věříme, že i přes tyto problémy budete s novým provozem obchodu spokojeni.

Za Spolek zahrádkářů Šebrov,

Lada Lukaščíková, předseda

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz