Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
4.1.2017 (19:08) Odpovědět # X
Vladimír Závodník E-mail

Marek Nechvíle reaguje E-mail:

6.1.2017 (07:37)X

Dobrý den, chodníky jsou udržovány jak nám naše technika a počasí dovolí. Myslím si, že každý z nás co máme údržbu na starost se snaží dělat maximum, aby byla naše obec upravená.Bohužel jsou některé úseky, kam se nám nepodaří technikou vjet a musí se proto udržovat ručně. Chodník o kterém je řeč, je na konci svého úseku příliš úzký a proto se musí dodělávat ručně. Nyní se na něho trochu zapomnělo, ale do příští údržby vše napravíme. Chtěl bych zároveň poprosit všechny,aby svoje plechové miláčky v tomto počasí parkovali pokud možno mimo chodníky. Je dost nebezpečné se jim vyhýbat do krajské komunikace, nehledě na riziko jejich poškození. Děkuji všem za pochopení a přeji krásný den. Nechvíle Marek

Radek Kloz, starosta obce reaguje E-mail:

6.1.2017 (12:35)X

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, právě mě propustili z nemocnice. Úklid sněhové „kalamity“ jsem proto ovlivňoval pouze telefonem, nemám tedy žádnou přímou zásluhu na jejím kladném průběhu. Chodníky i silnice jsme udrželi ve sjízdném a schůdném stavu pouze našimi silami, bez cizích dodavatelů. V porovnání s ostatními obcemi se domnívám, že nejsou udržovány vůbec špatně. Je samozřejmě chybou, pokud nějaký chodník opomeneme, stačí ale zavolat (starosta mob. 702 058 878, Marek Nechvíle mob. 774 278 299) a rádi chybu dle našich časových, technických i ekonomických možností napravíme. Aby se do budoucna podobné opomenutí pokud možno neopakovalo, schválíme na lednovém jednání OZ aktualizovaný Plán zimní údržby místních a účelových komunikací v Obci Šebrov – Kateřina.

Je ale zkrátka ZIMA, a v zimním období není možné závady ve sjízdnosti a schůdnosti na komunikacích zcela odstranit, nýbrž pouze zmírnit. Závady ve sjízdnosti a schůdnosti nelze samozřejmě zmírnit také ihned na všech komunikacích.

Přeji krásnou, mrazivou, zasněženou zimu – k tomuto ročnímu období zkrátka patří .

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz