Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
12.11.2013 (14:53) Odpovědět # X
Stanislava Hřebenová E-mail

Jan Víšek reaguje E-mail:

13.11.2013 (17:58)X

Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Ano, fabrika Kröner se nacházela v Horním Starém Městě, dříve Oberaltstadt. Byla to známá firma, vyvážející po celé Evropě. Mohla byste nám prosím zaslat nějaké fotografie? Krásný den, Jan Víšek, Staré Trutnovsko

Daniel Sir reaguje E-mail:

11.2.2014 (13:17)X

Dobry den,jsem vlastnikem zrejme stejne pece se stejnymi komponenty-do budoucna se chystam otevrit male pekarstvi prave s pecivem z tehle pece-protoze funguje opravdu paradne:) chci se optat mate li jakekoliv informace,knihy jak a co se drive peklo,nebo nezustal li tam stary hnetac testa tehoz vyrobce-budu rad za jakekoliv informace.Rad si s VAmi vymenim i fota-tyhle stare veco me proste bavi:)

S pozdravem DAniel Sir,Ponikla.okres Semily

Milan Kröner reaguje E-mail:

1.4.2019 (20:08)X

Dobrý večer paní Hřebenová.Našel jsem vaši komunikaci na stránce Staré Trutnovsko v roce 2013 ohledně pece na chleba.Tuto pec vyráběla firma mého pradědy Václava Krönera,firmu v roce 1950 znárodnily a nám zbyly pouze fotografie a nějaký prospekt výrobků.Otec hodně o firmě ví,chodil tam jako malý kluk.Já sháním jakékoliv fotografie pecí nebo náčiní-něco na památku.Nevím jestli mě odpovíte je to už nějaký čas od Vašeho dotazu.Velice děkuji za odpověd Kröner Milan Kocbeře.

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz