Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Hlas občanů Zvole
Zde můžete dosyta diskutovat, kritizovat, chválit, ptát se, vysvětlovat a třeba si jen číst, co sem jiní napsali.
Rada obce se na svém zasedání 20.4. 2010 dohodla, že se její členové cítí zavázáni reagovat pouze na příspěvky, které jsou podepsány

Přidat vzkaz »
Strana 1 / 39, celkem 268 příspěvků  Další →
8.10.2013 (17:06) Odpovědět # X
Životní pojištění

Odpovídáte X

27.5.2012 (17:16) Odpovědět # X
Katka

Odpovídáte X

26.5.2012 (01:21) Odpovědět # X
Marcello

Odpovídáte X

22.5.2012 (12:40) Odpovědět # X
Petra

Odpovídáte X

18.5.2012 (19:38) Odpovědět # X
Miro

Odpovídáte X

12.5.2012 (17:36) Odpovědět # X
Aleš E-mail

Odpovídáte X

2.7.2011 (12:40) Odpovědět # X
Soňa Hájková

Jožka Wenkeová reaguje E-mail:

5.7.2011 (22:41)X

Vážený pane starosto,

níže uvedená výzva souvisí s požadavkem Komise pro ochranu lesa, ke kterému se také připojuji.

Jistě z povzdálí komunikaci na tomto webu sledujete. Váš zástupce pan Duda se sice snažil Vaše rozhodnutí, týkající se obecního lesa obhájit, avšak vzhledem k argumentům, které jsem popsala, není pro uvedenou obhajobu žádné logické vysvětlení.

Kdo jiný než Vy pane starosto by se měl k této problematice veřejně vyjádřit.? Kdo jiný by měl vysvětlit občanům záměry, jež Vás vedly k rozhodnutím, která jste ve věci obecního lesa učinil?

Jste nejpovolanější osoba, protože to byl jistě Váš návrh, jak se bude v této věci postupovat. Na zasedání jsem si povšimla, že máte na zastupitele velký vliv, který jste jistě uplatnil i v této záležitosti.

Proč tak dlouho otálíte se svým vyjádřením? Vaše mlčení situaci jen zhoršuje, neboť je bláhové se domnívat, že se vše děje bez Vašeho vědomí a souhlasu.

Pokud byste se chtěl před spoluobčany očistit od podezření, že máte podíl na tom, co se s lesem stalo, pak byste se měl s celou záležitostí se ctí vypořádat právě touto cestou. Myslím, že by Vám měli stát spoluobčané za to.

Proto Vás žádám, abyste vystoupil ze stínu, který Vám do této doby vytvářejí ostatní zastupitelé, přehodnotil nakolik byla Vaše rozhodnutí správná a případně veřejně přiznal svou chybu. Tento krok je jistě přijatelnější než se dočkat toho o čem napsal ve svém komentáři pan Neubauer. Jistě jste i tento komentář četl.

To, jak by se spoluobčané k přiznané zodpovědnosti za současný stav obecního lesa postavili by už bylo třeba nechat na nich.

Věřím, že k celé záležitosti přistoupíte s ohledem na mravní zákony, které by měl ctít každý člověk a starosta obce obzvlášť proto, že by měl být svými postoji pro ostatní spoluobčany vzorem.

Odpovídáte X

Kniha od BlueBoard.cz