Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Přidat vzkaz »
Strana 1 / 5, celkem 33 příspěvků  Další →
15.6.2018 (08:56) Odpovědět # X
Radek Sušer E-mail

Kovki reaguje:

16.6.2018 (17:16)X

Čau, Radku, i ostatní: mám toho moc, tak rychlej bejt nemůžu. Nejdřív mi musí ty fotky fotograf poslat, pak mě musí někdo (např. syn) ukázat, jak se to zazipovaný zase rozzipuje, pak se musí vytvořit na webu album, a tak. Ale už jsem to všechno zvládnul (místo, abych se jel project na kole, tak jsem s tím strávil celé dnešní odpoledne) :-( , takže je to klasicky na podstránce 'fotografie', i s doplňující poznámkou... ;-) Tak zas za rok čau. Kovki.

P.S.: letos byl jak rekordní počet účastníků, tak i rekordní čas!

Odpovídáte X

15.6.2018 (01:48) Odpovědět # X
Kovki

Odpovídáte X

17.9.2017 (23:35) Odpovědět # X
Kovki

Kovki reaguje:

18.9.2017 (16:20)X

Po dlouhých hodinách datlování jsem sem vložil letošní výsledky. Prosím všechny o kontrolu; pokud najdete chyby, zavolejte mi, promptně to opravím (především ve jméně, ale i další - např. typ kola [horské, trekové], atd. atp.).

A klobouk dolů před Romanem Š. Vím, že jezdí hodně, ale stejně: skvělej výkon!

Kovki reaguje:

29.9.2017 (22:20)X

A ještě jedna poznámka: i na cross country se objevil jezdec, který byl zařazen do špatné kategorie (stejně jako Roman původně na TdB). Proto prosím: pokud má někdo nárok startovat v kategorii "handicapovaných", ať to nahlásí při prezenci na startu!! Ne každý zapisující to pozná z názvu týmu či jiných indicií, a handicapovaní mají samozřejmě svoji kategorii, stupně vítězů, ceny, neplatí startovné apod., tak je třeba to zachytit hned na začátku. Díky! Kovki.

Odpovídáte X

7.9.2017 (15:27) Odpovědět # X
Kovki

Kovki reaguje:

12.9.2017 (13:14)X

Tak je to jasné. Právě v tu naší neděli sedmnáctého budou stavební práce na recyklaci povrchu v Kolodějích kulminovat a bude se tu zrovna nejvíc pracovat. Takže tudy cyklisté bez újmy neprojedou (a doprovodná vozidla už vůbec ne). Čili tímto okamžikem je platná pro letošní rok náhradní trasa: Bechyně - Hvožďany - Dražíč - Nemějice - Svatkovice - Bernartice - Radětice - Bechyně!! (Cca 54 km, a 800 n.m.) Tento okruh se pojede dvakrát. Poprvé se v Bechyni projede "u zrcadla" rovně a pak na křižovatce vpravo, a podruhé se u zrcadla zahne vlevo, na tradiční cílovou rovinku. Mrzí nás to, raději bychom jeli po naší tradiční trase, ale nedá se nic dělat.

Věřím, že tato drobnost náladu nikomu nezkazí a v neděli si opět přijedete pro další pamětní plaketu do sbírky!

Těší se na vás Kovki a tým pořadatelů.

Odpovídáte X

3.9.2017 (15:35) Odpovědět # X
Kovki

Odpovídáte X

21.9.2016 (21:44) Odpovědět # X
Kovki

Kovki reaguje:

22.9.2016 (00:29)X

... a kdo je to ten "SESTRA" ???

Tomáš K. reaguje E-mail:

22.9.2016 (18:20)X

Náhodou jsem seděl na baru, když se "Sestra" zapisoval... mám pocit že přijel z Lišova a chtěl se nechat zapsat pod přezdívkou...

Kovki reaguje:

23.9.2016 (17:57)X

Hmmm, přezdívky máme všichni, ale do výsledkové listiny se píšeme jmény. (Taky děláme různé jiné akce, kde se z recese zapisujeme všelijak, ale v tomhle případě se evidujeme už 16 let pod normálními jmény...) "Sestro" - ozvi se, ať tě tam můžem napsat normálně, jako všechny ostatní! Díky.

Kovki reaguje:

23.9.2016 (17:58)X

Jinak - nikdo se neozval (ono ale nebylo proč, jelikož letos ve výsledkové listině žádnej problém nebyl), takže beru výsledky jako konečné. (Průměry ještě dopočítám a dopíšu je tam časem, ale moc brzy to určitě nebude.)

A ještě jednou všem děkuji za trpělivost při čekání na výsledky, letos to bylo fakt dlouho. (Je to tím, že nejsme zařízení na dojezdy větších skupin, takže to pak zjišťujeme z fotek a videí, kdo kdy kde dojel. Na příště zkusím sehnat ještě víc pořadatelů k cílové pásce; půjde-li to.)

Všechny zdraví Kovki.

Odpovídáte X

15.9.2016 (22:06) Odpovědět # X
Contador E-mail

Kovki reaguje:

18.9.2016 (21:54)X

Ahoj, Contadore!

A to je právě velká chyba - dát na předpovědi počasí! Letos máme už šestnáctej ročník (z toho je šest posledních v tomhle nedělním formátu), a ještě jsme to ani jednou nemuseli odvolat!! {A to byl i letošní případ: nejdřív, že pršet bude, pak že nebude, a nakonec, v sobotu, že pršet bude, a to celkem hodně. Pršelo v Táboře, v Praze, v Budějkách, ve Vodňanech - prostě všude, a v Bechyni - na pohodu!! Ráno nic, po startu jen malililinko zamrholilo, a pak zase nic. A pršet pak začalo až po vyhlášení, takže to z hlediska deště dopadlo víc než skvěle!} Čili příště přijeď, i s dalšíma kámošema z Pro-Tour, a pláštěnku kliďánko nechte Olegovi, tady to jde i bez ní!

Odpovídáte X

Strana 1 / 5, celkem 33 příspěvků  Další →
Kniha od BlueBoard.cz