Přidej zprávu »
Aldaris: Generický návštěvník alias Martinka alias Bíbrofil alias ,,vydávám se za zdejší uživatele a hlavně Aldarise". Zkrátka internetový troll, nebo jak je nazývá Datastor, internetový i mimointernetový imbecil.
v: ako dobre
DAN CRAZY: "Generický návštěvník"
v: koho myslíš mna
DAN CRAZY: Když tě to nezajímá, tak se neptej, neotravuj a vyliž si řiť (nikdo nemůže nadávat, je to spisovné české slovo! )
Aldaris: Návrat byl už dopsán, adminovi odeslán, že tu není, není můj problém. Odkaz na jeho přečtení zde byl. Tudíž si ty porouchaná osbonosti s Biebrovskými gaysklony, tendencí vydávat se za jiné a dalšími symptomy způsobené nízkými rozměry penisu, polib prdel a poděkuj soše Svatého Václava. Zároveň musím poděkovat za tvé zvyšování návštěvnosti.
v: no čo povedat uš sa tešim jak to bude čo to bude odkaz » odkaz »
Superbo: Konceptové video k Silent Hills: odkaz »
bomb: Copak, copak Marťo? Co tě žere? Já taky slibuju novej web už pěkně dlouho a furt nic. Hmm? Na mě si pusinku neotevřeš? No?
Generický návštěvník: Zajímalo by mě, jak dlouho může doprdele trvat napsat jeden díl do toho tvojeho slavného Návratu. Sice mě to nezajímá, jen vím, že jim dlouho slibuješ hory doly a skutek utek.
Aldaris: Kdo je zvědav na jeho tvorbu, tady je odkaz »
antivirus: Aldaris čus ja ted čtu Lovecrafta...Mam ted od něho koupene všechny ty spisy co mu vyšli nově ted...:D jinak před pár dnama jsem přečetl Volaní Cthulhu...a hodně dobré ma hodně dobre povíkdy...
Aldaris: No právě, já to taky hraju na druhý pokus a podle návodu, aby mě nekleplo. Příběhově je to moc pěkné, ale místy...jsou prvky pro ,,širší publikum". A systém ukládání je tak idiotský, o buzích typických pro Bethesdu ani nemluvě.
Superbo: Od Lovecrafta jsem něco přečetl taky. Ale z tý hry jsem si zahrál jenom kousek, protože jsem na to neměl nervy. Asi do půlky jsem to dokoukal na YT, ale mělo to asi 80 20-min. částí, takže jsem se na to vykašlal.
Aldaris: Tak hra je velmi inspirována jeho povídkou Stín nad Insmouthem, respektive první polovina hry. Včetně útěku z hotelu, který je ale ve hře ,,okořeněn" deštěm kulek a pak zmateným běháním od čerta k ďáblu a tím pohřbením stísněné a napínavé atmosféry nečistého města.
bomb: Call Of Cthulhu jsem sice nehrál, ale zato jsem od něj něco málo četl. I viděl. V hlavě mě neustále straší Hory šílenství , ty mohu vřele doporučit, nádherná četba. Taky jsem viděl tento film: odkaz »
Aldaris: Čte tu někdo H.P. Lovecrafta? Já jen že po přečtení jeho děl a hraní hry Call of Cthulhu, nevím zda by ze hry byl nadšen... Místy se z atmosférické hry stává střílečka s náznaky Splinter cellu... Kdy se má člověk bát?
DAN CRAZY: Jo takhle! Díky Aldo
v: to je všetko moje dobre tak asi doma mam slapšiu štvrtku odkaz » kuknyte
Aldaris: Po souboji s Pyramiďáky ten dopis zmizí úplně. On nejspíš existoval jen v Jamesově mysli.
Superbo: Kdyby ses podíval v SH2 po boji s Eddiem na ten první dopis, zjistil bys, že je prázdný (Byla to Jamesova iluze). Mrtvá osoba přece nemůže napsat dopis.
Aldaris: Já odepisoval Danovi.
HarryMason: Tak já bych měl teda taky jeden dotaz. Jak je to se "zrůdama" v SH ? Doteď nevím kde se tam vlastně vzali, jestli zrůdy ze SH jsou démoni vyvoláni Dahliou někde z oného temného světa,nebo to jsou obyvatelé SH zmutovaní kletbou Alessy a nebo se mi zdá že jsem někde četl,že monstra jsou prostě podle toho,jak jsou významově pro danou postavu podle toho čeho se daná postava v SH bojí atd. prostě mají pro hlavní postavy v SH nějaký význam ... jak to teda je ? Děkuji
Elementaria: Aldaris: Cože ? To si teď psal odpověď na co ? :D jinak jo,prostě tam temnota nějak zůstala,asi takové detaily nemá cenu řešit ... ale přece jen jeden divný dotaz k SH2 :D Kdo Jamesovi napsal ten dopis ať přijede do SH ? Jasně odesílatelem byla Mary,ale ta v tu dobu byla přece mrtvá ...
Aldaris: Co jsi nepobral? Sebeobviňování, výčitky, touha změnit nevyhnutelné, poddávání se, osvobození Sullivana, to vše ho transformovalo v PH. Silent Hill ho tak pohltil a potrestal.
Superbo: Já si teda nejsem jistý, ale Alessa se reinkarnovala v Heather (SH3), takže možná ta část opravdové Alessy zůstala v SH, zatímco si Heather odjela někam za kopečky. A nebo prostě v SH zlo zůstalo z toho pokoušení se přivést na svět Samaela. Kdyžtak mě opravte
Elementaria: Ah no teď když má vyjít "P.T." :D sem se divil že nejsou nikde novinky o tom,tak snad na novém webu no jinak chtěl bych se teda zeptat ,pořád nevím jak je možné že je SH pořád "prokletý" pokud vím tak v SH1 harry uspěl,temnota byla poražena s Alessou,tak jaktože je pořád v dalších dílech ten SH prokletý,to to tam nějak zůstalo ta její kletba i přes její smrt ?
Superbo: Ahoj, forum tu je, stačí když si nahoře klikneš na "SHF". Ale ptej se spíš tady, protože na forum chodí už jen pár lidí. Novinky se budou přidávat asi až bude novej web (že jo, bombe?).
Elementaria: Zdravím,měl bych několik dotazů k příběhu SH. Je zde nějaké forum nebo tak něco,kde bych se mohl zeptat ? Díky (BTW: Jsem tady na webu nový,tak se chci zeptat,funguje to tu stále,nebo novinky se už nepřidávají a jediná aktivita tady je zde v ShoutBoardu ?) Díky
DAN CRAZY: Klidně se mi vysměj do debilů Ale já ten konec nějak nepobral
Aldaris: Abyste čekáním netrpěli odkaz » Není to moc dlohé, ale myslím že konec to vynahrazuje
bomb: Nebesa.
DAN CRAZY: Jako fakt?! Paráda!
Aldaris: Aha. Chtěl jsem aby to bylo překvapení, ale Návrat byl dokončen.
bomb: Nezastupuju, ani nemám přístup na server, kde tenhle web běží, takže bych to sem ani dát nemohl, ale počítám, že kolem Vánoc by měl být nový web. Snad. Pak si sem bude moci každý dát co bude chtít.
Aldaris: Bombe, ty zastupuješ Hesiho? Něco jsem mu poslal, ale není to tady, ani nereagoval. Mám to poslat tobě?
Superbo: Zkuste hru The Cat Lady. Taky celkem psycho
DAN CRAZY: Ke konci týdne se dostanou do prodeje první stupenky na MOR2015 a ohlášeny jsou zatím (co vím) jen 4 kapely (a to tam jsou dvě stage a akce je to na 4 dny). By mne zajímalo, kdo si to koupí, když ještě neví, kdo vůbec vystoupí
bomb: Nový trailer k SH Requiem: odkaz »
bomb: To už si přesně nepamatuji, ale myslím, že to tak nejspíš bylo vždycky.
Azaszel: Jo ok díky,to jsem chtěl vědět a ještě by mě zajímalo proč když Alessa v 1 zemřela a celkově temnota zmizela,proč je v dalších dílech SH stále prokletý ? Např. SH 2 , co prostě zavolalo Jamese do SH ? Jasně,přišel mu ten dopis,ale kdo ho poslal,proč je SH stále prokletý ?
bomb: Do příběhu určitě patří. Dokonce je to vlastně o tom, jak se to všechno stalo. Ty události, na které v SH1 přicházíš, tak v SHO přímo prožíváš, takže určitě tam patří, ale jinak se to odehrává asi 7 let před SH1. A s tím požárem to není úplně pravda. To bylo ve filmu, ale ve hře o požáru nic není, jen to upálení Alessy.
Azaszel: Zdravím,chci se zeptat,patří SH:Origins do příběhu , nebo to je jen for fan spin off ? Totiž jak chytnul silent hill,tak mezitím co malou Cheryll vzal Harry a jeho žena , tak mezitím zachránil kamionář Alessu ?
Aldaris: Ne ty máš výjimku, hraješ Stalkera
DAN CRAZY: Doufám, že nic nenamítáš ve věci mého Nicku
Aldaris: Většinou tím píšou chlapi a navíc blbě
DAN CRAZY: Třeba si tím kluci aj holky vynahrazují pifku, že ...
bomb: UPPER CASE NAZI?
Aldaris: Mám dotaz, když už máme gramatický nacismus, existuje také něco na psaní Caps Lockem? Na to jsem taky alergický
Aldaris: HUD by měl jít dát zpátky v doplňcích. Ale jde to i bez něj, je to jen o zvyku. odkaz »
DAN CRAZY: Hele, když už jsme u Datyho - nějak sem si chtěl znovu zahrát Stalkyho a dal sem si tam Alteru. Je to boží, ale trochu mne štve, že mi úplně zmizel HUD. Dá se s tím něco udělat?
Aldaris: Když tam nebyly jen íčka, ale i chybějící nebo úplně jiná písmenka A v DMP je nyní i výskyt Jiřího Babicy Všechen sajrajt míří do Zóny
DAN CRAZY: Tak to je síla ale Takový špunt a už tam Datymu pyskuje a nakonec dopíše "sori"
bomb: Jedno íčko sem, druhý tam, svět se nezboří. odkaz »
Aldaris: No prostě Datymu přišel komentář na jeden jeho report o stavu DMP a byl tak šílený, že se podobal šifře. Tak ho Datastor smazal a omluva toho pisatele zněla: ,,Omlouvám se za gramatyku, sori je mi dvanáct." A Datyho to tak rozčílilo, že to prezentoval na Twitteru a hned dodal cosi o budoucí generaci
DAN CRAZY: Ja? Warum? Hat Jemand etwas gesagen?
Aldaris: Pokud mě někdo ještě nařkne z gramatického nacismu, tak v tom případě bude Datastor Grammerführer
Superbo: Nějaké nové info k SIlent Hill Collier: odkaz »
Superbo: WTF nějak se to zmršilo...
Superbo: Jsem správcem stránky Akira Yamaoka na karaoketexty.cz takže kdo by chtěl pomoct, rád mu překlad schválím :) Stal jsem se správcem stránky Akira Yamaoka na karaoketexty.cz. To znamená, že budu schvalovat překlady a kdyžtak je opravovat. Tedy, kdo chce pomoci s překladem písní, může zde : odkaz »
Aldaris: Ani neví co to je
DAN CRAZY: Tak to tě určitě potěšila zpráva o "novém" modu do Stalkyho ne?
Martina je mrtvá: Ale jo, dá se tu slušně pobavit. Jen jsem tiše stalkovala vaše beznadějné diskuze a smála se všudypřítomným pravopisným chybám na tomto webu.
Aldaris: Tak co sem debílku lezeš, když se tu není o čem bavit? Zřejmě se ti stránky tak líbí, že na ně musíš pořád lézt a trollit tu.
superbo: Vrať se do kuchyně, je čas oběda. Uvař si nějaký velký pyj a buď v klidu, nikdo tě tu za něj nedrží
Martina je mrtvá: Jak vás vidím, že jste se OPĚT za mě vydávali, chce se mi blut. Vím, že se nemáte o čem bavit, ale tohle vám nejde. Martina zemřela společně se stránkou feministky.com, tak se s tím smiřte, ale pokud opravdu toužíte po kastraci, zajeďte si do Thajska. Nikdo vás tady nedrží.
444444: hhhdhh hhrhhh hhhrhh n bn hg
superbo: Nemůžu se nabažit tohohle: odkaz »
Aldaris: Vypíchnu jen to, že jsem to spletl, není to DMP9, ale DMP 8,1. Mají tam být nějaké nové věci a opravené některé otravnosti, plus nové animace a podoby zbraní a nové vedlejší úkoly. Má aura na chyby se ovšem už projevuje, nemůžu to spustit a nevíme proč
DAN CRAZY: Bude nový modík do Stalkyho? Něco co by jsi k němu vypíchnul?
Aldaris: Aje to tu. DMP9 pomalu vzniká a Datastor už má hrůzu z mého testování No tak jdeme na to.
Aldaris: Já si musel vypnout zvuk, protože jsem se nemohl na video soustředit. Ale to ,,miminko" v umyvadle bylo pěkné
superbo: Jasně, PewDie sice není tak dobrej jako českej BraienAndy nebo slovenskej Zdochliakk, ale pro mě ujde
Aldaris: Nevím o co přesně jde, ale kdyby to video bylo bez toho kecajícího debila, který tomu likviduje atmosféru, bylo by to super.
Camper: Hej lidi nevím sice co to je ale označuje se to za Silent Hill takž byste se měli podívat odkaz »
superbo: Vybírám mezi tímhle: odkaz » a tímhle: odkaz » + tímhle odkaz » a nebo počkat až zlevní tohle: odkaz »
Aldaris: To je dobře.
superbo: Lidi, vypadá to, že Silent Hills bude i na PC odkaz »
bomb: To jsem psal, ale jak jsem se zmiňoval, ona neutralizovala jeho kouzlo, takže Silent Hill, jak jej známe, už neexistuje. Ona jej úplně zničila. Ale já vím, jak na ni. odkaz » To si pusť ty fůrie bradavičnatá.
DAN CRAZY: Ty vole to snad není možný! Jen co jsem tu četl o levných vibrátorech, napadlo mne, že by tu ML mohla napsat a dělat zase chytrou A už je to tady! Bombe neříkal jsi, že jsi odvezl do SH?!
Aldaris: Já jí rozstřílím na cucky svým rotačním kulometem s podvěsným raketmometem, zbytky stazuji a hodím hlubinám vesmíru.
bomb: LOL. Démon se vrátil. Proklínám tě na stotisíckrát, ty zplozenče pekel. Zmiz a už se nevracej.
Aldaris: Co jsem komu provedl strašného...
Martinka Long: Fuj! To je hnus! Aldarsiysi, o tobě je už dávno jasné, že jsi skrytý sadystycký homoseculál, a ustřelováním pijů u nekromorfů, to jen dkoazjueš! Všichni muži, i když jsou tisíckrát orkleti, by se za tebe měli stydět!!!!
superbo: No jo, ale ty levný vibrátory mají tendenci se rozpadnout A navíc bych to používal převážne na emulátory
bomb: Právě že vadí. Víš vůbec o jakou srandu by ses připravil?
Superbo: Doporučte mi nějakej gamepad okolo 300,- kterej se hned nerozpadne pls A aby měl ty páčky Pokud možno s vibracema, ale pokud nebudou, nevadí
v: SH-1 niake texturi a nie konare odkaz » nake dališie chyby SH Dapur odkaz » SH-1 dalšie texturi odkaz » odkaz »
v: dalšie nove info odkaz »
bomb: Nová The Acacia Strain: odkaz » Pořád jim to parádně šlape.
Superbo: Ještě jsem Yamimu prošmejdil FB a z konce září tam má fotku s Kojimou. Takže je tu malilinkatá naděje
Superbo: Nevím co tím Akira myslel odkaz » Nevíte co tím myslel? Bude spolupracovat na SH nebo ne?
bomb: DANe, poslal jsem ti mail.
Aldaris: Rotační hřebíkovač se třemi hlavněmi s podvěsným raketometem, ať žije neomezená škála vyrábění zbraní v DS 3, pro zvrhlé a úchylné hráče Nekromorfové mají z té zbraně takovou radost, že vyhazují ručičky, nožičky a chapadýlka deset metrů vysoko
DAN CRAZY: Možná to bylo něco na způsob "polotovar - aneb udělej si sám"
Superbo: Přesně tak Vydrželo to týden, tak to ještě vydržet musí! Ale co bych čekal, když ten konektor stál 6 KČ
DAN CRAZY: Nerozuměl jsem sice, co jsi řikal, ale GL Jakože se to rozehřálo tak, že tam nevydržely nějaké spoje nebo tak nějak?
Superbo: Ták lidi, už podruhý mi šlusnul napájecí jack na laptopu Strašně se zahřál, rozpojil se uvnitř a vypnul mi PC Asi jsem nějakej JACK ROZPAJOVAČ Po obědě to snad sletuju zpátky
superbo: Zdá se mi to, nebo v tomhle rozhovoru odkaz » na konci přece říkal že se máme na něco těšit. Že by tenhle SH?
BlueBoard.cz ShoutBoard