Přidej zprávu »
Martina: Tak jsem zvědavá. Postupuji celkem pomalým tempem z důvodu nedostatku času, ale zbraně už mám. Zatím jsou mi ovšem celkem k hovnu.
Aldaris: Ve stokách jsi ještě beze zbraně, myslím že ke zbrani se dostaneš až na policejní stanici, ale to si nejsem jist, kecal bych. Každopádně pak se to dost zvrhne, budou se pořád generovat noví a noví nepřátelé a dost to zničí atmosféru tajemna. To co navodil excelentní začátek, bude zcela pohřbeno.
Martina: Máš na mysli Dark Corners of The Earth? To zrovna teď hraju, momentálně jsem ve stokách. Pořád mám pocit, že jsem někde nechala ležet zbraň. Asi zvyk ze SH, když posbíráš náboje, tak prostě víš, že samotná zbraň je velmi blízko :D
Aldaris: Jo to je i Dagon v Zaklínačovi. A ve hře Call of Cthulhu se s Dagonem bojuje, zabil jsem ho lodním dělem
Martina: Tím jsem myslela Game of Thrones. Minimálně ten "potopený bůh" (nebo jak že se to jmenuje) je jasnou narážkou na Cthulhu.
Aldaris: GoT? Můžu vědět co to je? To jsem asi nehrál.
Martina: Vodní potvory bývají hodně oblíbené, Lovecraftem se inspiruje spousta autorů. I v GoT byla spousta narážek na Cthulhu a tuším, že tam někde v mapě bylo dokonce vyznačeno jezero Hali. (Ale to už fakt nevím, jestli jsem si to nespletla s něčím jiným.)
Aldaris: Proto jsem tvrdil, že jsem od něj nečetl vše. A právě i v Amnesii by prý měl být nějaký prvek inspirován dle něj. Je podle něho hodně věcí, Sapkowski když psal Zaklínače, taky si vypůjčil vodní rasu,
Martina: Ale Lovecraft nepsal jen o rybím božstvu. Moje nejoblíbenější povídka od Lovecrafta je Colour Out Of Space a to nemá s Cthulhu prakticky nic společného.
Superbo: Amnesia myslím nebyla podle Lovecrafta, podle něj byla Penumbra, ale jméno díla nevím. V Black Plague byla i jeho mrtvola ( odkaz » )
Aldaris: Nevěřím že zrovna ty bys pomohla, ale kdoví Amnesia se dá stáhnout na uložto. A právě že děj nemá vůbec nic společného s ,,rybím božstvem" jak většinou psal Lovecraft.
Martina: Amnesiu jsem nikdy nehrála, ale od Lovecrafta jsem četla všechno. Dej mi odkaz, kde bych si to mohla stáhnout a poradím ti.
Aldaris: Dočetl jsem se, že Amnesia je inspirovaná Lovecraftem, nevíte náhodou kterým jeho dílem? Pár jsem jich četl, ale ty se točily převážně okolo Cthulhu.
Superbo: No... Kdybych to měl porovnat s Penumbrou, tak je Penumbra mnohem lepší podle mě. SOMA je takový kříženec Alien Isolation a Penumbry s Amnesií
antivirus: Aldaris: Prej je příběh docela slušnej co jsem četl a prejt o ma i slušný konec:)
Aldaris: Jo Amnesii jsem hrál, tohle taky nevypadá špatně. Snad to nezabijí nějakým trapným příběhem.
Martina: Dneska jsem měla tvořivou náladu, tak jsou navrhla multikulti Silent Hill 3 (obézní muslimka Heather, homosexuální muslim Douglas, zlá bílá Claudia a asiat Vincent). Prostě mástrpís. odkaz »
DAN CRAZY: Tak pardón Mne jen napadlo, že jak hrál tu Amnesii Ty možna taky, ztrácím v tom přehled
Martina: "Femmyzradu"? Takové slovo neznám, pyjatče.
Superbo: Ty mi nabízíš femmyzradu?
Martina: Máme své plány. Pokud chceš vědět více, napiš na na fejsbůk (Marie Bohatá), povykládám ti o nich. Komunikace bude rychlejší.
Superbo: To si povíme až tu budou znásilňovat femky
Martina: Do ČR přijde minimálně 4,5k migrantů vyškolených speciálně na šmikání pyjů. Těšíte se?
Superbo: Pořád na aldu a na mě ne? BTW somu znám, už jsem na ní čekal celkem dlouho
DAN CRAZY: Alda: odkaz » - znáš?
Superbo: Tak už je to tu, nástupce P.T vybírá prachy odkaz »
Aldaris: Kvůli příběhu jsem chtěl toho Posla, nechápu proč mi to nejde. Grafárnu mám správnou, Direct X taky
Superbo: Zkus hru Fran Bow, je skvělá :)
Aldaris: Tak jsem si chtěl zkusit Posla smrti 3 a nejde to spustit, k čertu Zkoušel to někdo náhodou pod xp?
Aldaris: Mě celá oblast Silent Hillu připomíná Řbitov zvířátek od Kinga. Zkrátka se jedná o zlé místo.
antivirus: Superbo ja jsem zrovna v misi 40:) a blížim se ke konci:) jinak hraji jenom hlavní mise protože mně minulý tyden došla MGS legacy collection je tam ještě uplně první MG1,MG2,MGS1,2,3,4 A mgs PC a ještě nějaké díle o kterých nic nevím tak mám co dělat. A škoda toho Sielnt Hillu. V MGS5 byla scéna v nemocnici a dost strašidelná a dobře atmosferická škoda no...:ú
Superbo: Takhle dlouhé úvahy se sem nehodí, postni to na facebook nebo na naše fórum, určitě ti tam někdo dobře odpoví :)
Bass3r: Dost ma zarazilo aj video na internete kde sa v SH downpour dostane Mike Pendelton do izby 302 . odkaz » . BOl som toho nazoru ze silent hill origins je zaciatkom celej serie ale nieje. Po prestudovani urcitych veci na internete mi pride ako zaciatok SH4 the room cele by sa to dejovo malo odohravat pred SH1 . Ako sa aj v liste pise za malym Walterom prisla cudzia pani s menom Dauleha.... CO by mohlo znamenat Dalia. V dome priani sa zas objavi odkaz na Alessu. Cele je to prepojene. Za malym Walterom prisla Dalila a prenho bola ako druha matka ako pisal ze teraz uz ma matky 2. A slubila mu ze mu pomoze ozivit jeho skutocnu matku za pomocii ritualu. Vsetko sa to odohrava pred kedze Dalila umiera na konci 1. Dalila skor ako zobrala svoju dceru Alessu chcelap ouzit na vytvorenie vecneho raja Waltera. Neskor Pendleton objavuje uz len prazdnu izbu 302.
Bass3r: Na pôvodne osýdlenie obyvatelov SH odkazuje aj diel downpour kde sa docitate ze uzemie Devils Pit Alebo diablova Roklina bolo osydlene indianmi an aslo sa tu mnoho artefaktov. :)
Bass3r: Týmto dospievam k názoru že Alessa nieje pôvodcom zla. To zlo tam bolo už dávno predtým než sa Alessa narodila. Možno preto Travisova matka videla svet za zrkadlom svet ktorý je rovnaký ako stvorila Alessa. Veta ktorá je uvedená tu na stránka "Je Travisova chyba, že Silent Hill je takový jaký je…?" podla mňa to ta určite nieje Silent Hill taký aký je už bol dávno pred Alessou možno nie tak viditelný a zlo možno len ticho driemalo ale je vela odkazov na to že zlo v meste bolo už dávno predtým. Aj vo filme druha časť Alessy neznámy démon prisšiel za alesou a ponúkol je satisfakciu ? :) Ale kde za nabral ? ..odkial prisiel ..predstavoval zlo? ..Zlo ktoré tam už dávno bolo. Moj najpravdepodobnejsi pohlad na celý pôvod zla je ze moze za to kult alebo nejaka pradavna kliatba povodnych obyvatelov kedze cely silent hill je postaveny na indianskom pohrebisku. A ako kazdy vie rusit klud mrtvych sa nevyplaca :)
Bass3r: Premýšlam nad jednou otázkou. Nedavno som sa rozhodol prejsť všetky časti SH a začal som dielom Silent Hill Origins kde ako viete hráte za Travisa Gradyho kamionistu ktorý zachráni Alessu z horiaceho domu. Okrem hlavného príbehu ako aj v predošlích dieloch rieši Travis aj svoj osobný problém s matkou ktorá bola umiestnená v sanatórium pretože stále rozpráva o svete za zrkadlo. Zrkadlo funguje v originse ako prechod do Alessinho sveta. Svet ktorý vytvorila druhá časť Alessy zo svojej nenávisti. Ako to že Travisova matka prechádzala do tohto sveta? ..Ako to že videla Travisa ako dieťa démona ako vraví v listoch a tiež odkazuje lekárov na to že ju v jej izbe neudržia pretože za pomoci zrkadla sa môže volne pochybovať v dvoch svetoch. Túto istú schopnosť má aj hlavný hrdina Travis ktorý svojvolne prechádza medzi jednotlivými svetmi. Na tom nieje už však nič divné ale trápi ma otázka akoto že Trevorova matka videla tento svet ešte predtým ako Allesa vôbec bola na svete keďže všetko sa to odohrávalo v ščase keď bol Trevor malý a Allesa ešte nebola ani na pláne. Stále som žil v myšlienke že tento stretí Silent Hill alebo pekelný SIlent Hill vznikol až po incidente s Alessou? Existuje na to nejaké rozumné vysvetlenie alebo sa len tvorci zauzlili vo vlastnom príbehu ?
Superbo: Já to nehraju, koukám na to na Youtube (kanál TheRadBrad) abych viděl všechny detaily, můj pc by to naplno neutáhl Ten youtuber skončil u záchrany těch dětí.
antivirus: Superbo určitě souhlasím:) v jaké jsi misi?:) a davaš mise spíš na s nebo a a nebpo to řešíš někdy kačnějším stylem?:D
Superbo: Co říkáte na novej Metal Gear Solid? Podle mě je to nejlepší hra tohoto roku
bomb: odkaz »
Superbo: Teď moje nejoblíbenější odkaz »
Aldaris: Tvoje směšná Božině nemůže vzdorovat síle mocného Markeru a tisíce nekromorfů se již blíží k likvidaci ubohého Femilandu. Feminy součástí Sjednocení nebudou
Martina: Splinili mé očekávání. Kdybych to nadabovala monotónním hlasem, furt by to znělo líp. Asi proto, že mám nádherný hlas jako Božině.
Superbo: Dabing pro SH Alchemilla je už hotový odkaz »
DAN CRAZY: Jupí! Konečně je tadyyyyy! odkaz »
Aldaris: Tak to vůbec nevypadá zle...
Superbo: Tady je celá hra, zahraná na nejlepší konec odkaz » (ten pořádný atmosférický horror začíná až někdy okolo půlky)
Martina: To "zalez kvočno" (chybí ti tam čárka, jen tak btw.) bylo na mě?
Aldaris: Zalez kvočno.
Superbo: v: dík za info, nabídl jsem jim použití našeho překladu. BTW lidi, vyšla hororovka Until Dawn, která je prý hodně dobrá :3
DAN CRAZY: Bomb: odkaz »
DAN CRAZY: Nehrál jsem tyhle hry, co vyjmenuju, tak kdyžtak sorry pokud je to přešlap, ale myslím si, že by to mohlo byt ono: The Evil Within, a pokud chceš něco na blízku (Useknout někomu hlavu mačetou a pak ho naporcovat) tak určitě Dead Island - tam je tolik porcování, že po pár hodinách můžeš jít dělat šéfa do masny
Martina: Zkus TES jedničku, tam budou obludy s největší pravděpodobností masakrovat tebe, pyjatče.
Aldaris: Nenapadá vás nějaká hra v duchu Dead Space nebo AvP? Mám chuť zabíjet obludy a nějak nemůžu nic podobného tomuto žánru najít... Doom 3 opravdu ne, jednou mi ta ztráta času stačila.
bomb: Martino, jsem primo za tvymi zady
Superb0: Ano, my dva :)
Martass: Aha,ale tak na offiko stránkách je , že čeština tam bude,takže to překládáte vy jo ?
Martina: Rozjizdim mensi turne po CR. Kde bydlis, DANE vonhu pyjaty? Navstivim te.
Superb0: Na podzim, ale ještě jsme se Sykym nedostali titulky k překladu :/
Martass: Ahoj,nevíte kdy má vyjít ten SH:Requiem ?
Superbo: Tak tohle bude finální podoba LiS CZ odkaz » Líbí?
v: odkaz » info 1
g.schreiber: * se nedožil
g.schreiber: Banned Memories vypadá hodně dobře - NOSTALGIE jako prase. Jinak je škoda že p.t. nedožil ani svých prvních narozenin :/
Superbo: Dnes je to přesně rok od vydání P.T.
v: odkaz » niečo ako sh
Superbo: Wow, ona tu pořád je
Martina: *božinižel
Superbo: Bohužel můžou
Aldaris: Tohle snad ani nemůžou myslet vážně!
Superbo: Zničit Konami! odkaz »
DAN CRAZY: Ostava V Plamenech byla super Byl někdo na Freedom Call nebo třeba Pretty Maids?
Superbo: odkaz »
Superbo: Tak takhle to bude vypadat finálně :3 BTW dneska v 15:00 bude rozeslán nový SH newsletter.
Superbo: Už je to tak nějak fajn, ale to menu bych chtěl přesunout vlevo
Superbo: Potřebuju pomoc! :D Pracuju na nový stránce odkaz » Problém je ten, že nahoře mám zbytečné šedé místo a nemůžu se ho zbavit :D
Aldaris: Tak jsem viděl Ghoula a byl jsem zklamán. Nato jakou to mělo reklamu, tak žádný zázrak.
DAN CRAZY: Ani náhodou! Kdyby mne tam pokousala, tak by to sakra bolelo!
Superbo: Brali byste? Já bych jí chtěl v životní velikosti odkaz »
Superbo: Je nový díl teorie o bozích :) odkaz »
Aldaris: A určitě jste to hrály joystickem...
Superbo: Jo, toho :D Jeho písnička má stejná slova, ale jiný backtrack
DAN CRAZY: Myslíš Elvise?
Martina: Taková náhoda, zrovna jsem se vrátila z Antarktidy. Hrála jsem Eldritch Horror se svými feministickými kamarádkami za ženské postavy.
Superbo: Byl to Presley. Text šlohnul Yamaokovi a vrátil se v čase
Superbo: Nebo Cryostasis :D BTW teď jsem slyšel Always On My Mind v rádiu, ale zpíval to někdo jinej a znělo to jinak, ale slova byla stejná :D
g.schreiber: Tak si dej Penumbru :333
DAN CRAZY: Radši bych si zahrál expedici na Antarktidu
Superbo: Zahrajte si Shattered Memories, to vás zchladí
DAN CRAZY: Teraz zrovna ne, v tom vedru se mi nechce ani dychat, natož hrat
antivirus: Dan to se neboj rvačí a zloději jsou tu také..:D a ještě jsou tu v nemocnicii sestřičky ze SH doslovně:D jinak hraješ ted nějaký SH zrovna?:D
DAN CRAZY: Tak to je skoro jako tady, akorat tady jsou ještě navíc rváči a zloději, takže bych si mohl do Hodonína zajet odpočinout
antivirus: Dan no protože Hodonín je raj fetaku,ožralcu,kurev,lidi na urovni houpacího koně atd proto by ses sem neměl stěhovat:D ale par normalních lidi tu najdeš třeba mně:D
Martina: Právě že amputace pyje udělá z pyjatce muže.
DAN CRAZY: Potom to již ale asi není muž, takže vlastně kecáš
Martina: Přece pro již poslušného muže bez pyje.
BlueBoard.cz ShoutBoard