Přidej zprávu »
bomb: Tyhle byli vzdycky bozinsky odkaz »
Superbo: Tak se mi včera při rozhovoru s bombem podačilo přejmenovat Alana Wakea na Anala Wakea Ale byla to celkem dobrá hra, můžu doporučit.
Superbo: Half-Life 2. Chtěl jsem to zkusit, ale nějak mi to nešlo spustit.
g.schreiber: Superbo, ta hra Alchemilla - to je modifikace jaké hry?
Arienai: A proč :'(
Superbo: Vážně tě nenávidím, Martino. Z celého srdce tě nenávidím.
Arienai: Jaký je váš názor na tohle? odkaz »
Superbo: Jestli chcete slyšet skvělé zprávy, podívejte se na mojí stránku, klikněte na sekci Překlady a sjeďte očima na "COMING SOON"
Superbo: Nová webovka pro SH Requiem: odkaz »
Superbo: Vyřešeno, byla to špatná deklarace ^-^
Superbo: Začal jsem to předělávat do rámců... A je to dost na h*vno Samý error to je, ale když se to snažím opravit, tak to nefunguje -.- odkaz »
DAN CRAZY: Mne chcou ukřižovat za to, když někde prohodim i/y, ale že bomb napíše heSké, to je v pohodě Proč mne nikdo nemá rád?
Superbo: Podobný web už jsme dělali ve škole, takže si stačilo vzpomenout na to menu, jinak to bylo celkem v poho
bomb: Heské.
g.schreiber: Superbo: Na začátek dobrý ;))) a jestli jsi to dal zpaměti tak RESPEKT. No jinak bombe, co jsi vytvořil to máme XD,. Jenom pozor aby jsi nedopadl jako tento nebohý mladík: odkaz » (dopručuju všecky čtyři pokud jsi ještě neviděl ;))
bomb: Presne tak
g.schreiber: Co mi nádáváš? já vám tu kreslím a takhle se mi odvěčíš. Fuj!
bomb: tahle blbka se zapise do dejin, verte tomu.
g.schreiber: Heh, škoda, že tvůj web nikoho nezajímá.
bomb: Takze tady mame dalsiho webare co? Kdybys trebas u neceho tapal a napadlo, ze by se ti hodila pomoc, klidne dej vedet.
Superbo: A taky jsem si trochu pohrál s Magdalene odkaz »
Superbo: O víkendu jsem neměl co dělat, tak jsem si začal dělat webovky. Vím, že to vypadá hrozně, ale každý nějak začínal odkaz »
g.schreiber: MOR ti docela závidím - mám na prd šichty, takže letos zase nic. Neva. Je fakt, že na TR 2013 lidi buď nadávaj nebo ho milujou. Je fakt že některý vedlejší postavy jsou trochu plochý, což mě mrzí. Samotná Lara je ale super.Příběh mohl bejt propracovanější. Hratelnost je ale perfektní a dle mého dost návyková ;). Pořád si slibuju že si ten ME jednou fakt zahraju, protože Dragon Age byl super. Jenom je to brutálně návykový XD Mno zatím plánuju krátit čekání na RotTR projetím pokud možno celé série :3. Jak dopadne "Lara Croft and the temple of Holy Mother" jsem sama zvědavá :D
DAN CRAZY: Teraz ve SCORE byl Tomb Raider z roku 2013 (ten co popisuješ :-) ) ale jsou zkoušky, takže jsem ještě nezkoušel. Každopádně v pondělí večer bych měl napsat poslední zápočet a potom volno na festivaly (MOR a Ova v Plamenech) a tudíž bude čas i na hraní a hlavně - strašně jsem se zamiloval do Mass Effectu a chci napsat knihu k postavě Javika (Poslední žijící Prothean) o jeho působení po konci ME3. Takže plány jsou, snad mne přítelkyně nepřetrhne Tvůj nápad s Larou a SH je moc zajímavý, určitě bych se na to rád mrknul, jak to vymyslíš
g.schreiber: No tak bombe copak mě nepoznáš? :DD Nemyslím že by se jisté dámě líbil Tomb Raider když nová Lara používá tolik pyjatých předmětů jako je cepín, brokovnice, samopal a hlavně luk se ŠÍPY XDD. Taky je tam boss jehož megapalcát by slečna jistě pokládala za velmi pyjatý a boss fight asi za pokus o znásilnění XDDD. Vlastně by mě docela zajímala její recenze na takovou hru :D Omlouvám se - to mám z toho že píšu 2 komenty po sobě - jeden kde děkuju ML a druhý kde fangasmím nad TR :3333 ;)
bomb: Už sem z toho opravdu zmatenej.
g.schreiber: 0/10, trapný fejku.
g.schreiber: Jinak se omlouvám za opoždění s obrázky. Může za to slečna Croftová. Tomb Raider Underworld je boží. I když jako postavu mám nejradši tu nejnovější. Tak mě zajímá jestli je tu někdo aspoň trochu magor do některýho TR. On ten poslední TR (2013) se občas tváří jako survival horror. Kdo zná film Pád do Tmy tak (by) určitě zažil pocit déja vu v jedné části. Jinak vážně přemýšlím že Laru pošlu prozkoumat "zapomenuté ruiny na okraji Silent Hillu". Nechám ji de facto převyprávět historii SH. Dlouho plánuju napsat něco jako historii a mytologii SH. Něco lepšího a propracovanějšího než mám tady na stránkách. Z pohledu Lary Croft (rebootové) by to mělo zajímavý grády :3333
g.schreiber: Martino děláš si prdel?? Až se za mně budeš zase vydávat aspoň zkus zlepšit roleplay. Dám ti tip. Lidem nenadávám sprostě ;) :D Ale dík aspoň to vypadá že jsem aktivní XDDDDDDDDD
Superbo: Takže pokud je tvoje poselství pravdivé, musí být pravdivá i informace o tom, že propadáš
g.schreiber: To byl jeden projekt, u kterého jsem dlouho nevydržela. Na blog.cz jsi nic, pokud nejsi otaku v autorském klubu, tohle nemá budoucnost. Tumblr je pro šíření tohoto poselství zkrátka lepší.
Superbo: Buďto lžeš na svém blogu, nebo lžeš nám... Teda pokud jsi nelhala taky o tom, že ten blog je tvůj: odkaz »
g.schreiber: Nepropadám z devítky, kriple. Mám samé jedničky kromě výtvarky.
Heather: Ách to je škoda že je Silent Hills zrušený :/ a to som sa naň tak tešila
Superbo: No jo no... Facebook je sviňa Když si člověk nedá bacha, můžou na něj vytáhnout všelicos
bomb: Tak aspon je cemu (a komu) se smat.
Superbo: Tady někdo asi zjistil, že neprojde devítkou, protože propadá z několika předmětů... a očividně to dotyčnému není jedno
g.schreiber: Přestaňte si ze mě utahovat, myslím to SMRTELNĚ VÁŽNĚ. Už nikdy pro vaši debilní hru nic nenakreslím, třeba se poserte. Nevím, kdo je Martina a je mi to jedno.
Superbo: To bude nejlepší Martino, bež si dělat ten svůj n'kvak nebo co to je a nezhoršuj nám naše příjemné životy
DAN CRAZY: Vir mutuje ty vole O tomhlectom by se dala napsat celá habilitační práce
g.schreiber: S tímhle posraným webem končím, všichni se chováte jak píče.
Superbo: Pozor, Martina začala transformovat! Myslím, že už vím co stojí za zrušením SHs...
g.schreiber: Všichni jste jen mentálně narušení idioti, kteří se neumí bavit o ničem jiném než o Martině. Kéž by tuto stránku zrušili. Nenávidím vás a do té debilní hry už nenakreslím ani obrázek!
Superbo: Jo, Silent Hills je opravdu zrušený. Konami se ale vyjádřilo, že nějaké další SH tituly budou
DAN CRAZY: Beztak je virus ML zápletka celého Walking Dead... a nakonec to tak fakt dopadne!
Heather: Je Silent Hills naozaj zrušný?
Superbo: Někteří pracují na SH fanhře, ale většina z nás se zabývá tématem "Jak zničit virus Martina Long"
antivirus: Čaute , jak jde život? Hrajete pořád SH? Nebo píšete nějaké příběhy?:D A nebo robíte něco jinačího nespojeného ze SH?:D
Superbo: Mně zas maže na mobilu písničky
Aldaris: Pak už chápu, proč mi dnes nešel zapnout telefon Aspoň už nepronásleduje jenom mně
bomb: To snad ne, jestli jsou offline, tak nemá šanci.
DAN CRAZY: Doufám, že se mi nedostala do kukaček
bomb: Ja fakt nechtěl. Soráč.
Superbo: Na facebooku už na ní přišli a smazali jí. Ale stále hrozí, že se tam vráti... Každopádně byl hodně blbý nápad vymýšlet něco takového, kvůli tobě nás to jednou všechny vykastruje. Už se kvůli viru Martina začínám bát virtuální reality.
bomb: Tak a musím s pravdou ven. Martinka (neboli Martina Long) je samosebe programující umělá inteligence, která se mi před pár lety vymkla kontrola. Vytvořil jsem ji jako svoji maturitní práci, ale mou nedbalostí se ji (nebo jemu - programu) podařilo utéci na síť a teď řádí. Dnes je prakticky všude. Je ve vašem pc, na facebooku, ve vašem emailu, prostě cšude. Dokonce i v mobilu ji máte, akorát o tom nevíte. Je to naprosto soběstačný program, který nás jednoho dne naprosto anyhiluje. Všechny. Prakticky je to takový Skynet v alfa verzi.
Superbo: Já si myslím, že Martinu provozuje nějaký botnet
DAN CRAZY: Zase to schytám já? Děláte si ze mne legraci?
Superbo: Ne, ono když píšeš na debilní klávesnici, která občas vynechá písmeno či mezeru, tak už tě ani nebaví ten text opravovat. A o pyji bych pomlčel transvestito.
Martina: "Ten už jsem vidělA" - DAN vonh pyjatý se nechal v Thajsku přeoperovat?
Felix: Díky,ale na piano bohužel neumím , ale rád poslochám různé lidi na youtube jak na piano hrají SH soundtracky,každý je něčím originální a jiný
Superbo: Ten už jsem viděla je vážně super. Pokud hraješ na piano,můžu ti poslat všechny SH noty co mám :)
Felix: Páni,brouzdal jsem youtubem a narazil jsem na snad nej cover Youre not here od Yamoky na pianu. Doporučuju odkaz »
Superbo: Tady další: odkaz »
Aldaris: Božiňské Jo je to moc pěkné.
bomb: Je to naprosto božiňské
Superbo: Jeden z concept artů od g.schreiber: odkaz » No není to nádhera?
Superbo: Šílenče!!! Jo, Mafia I byla suprová
DAN CRAZY: Mafii I určitě mohu jen a jen doporučit, stojí to za to
Aldaris: Tak legendy jsou obě, jen každá je jiná kategorie. Mafii jsem třeba nehrál, pořád si to chci zkusit a ještě jsem nebyl schopen se k tomu dostat.
Superbo: A já pořád očekávám titulky pro překlad od SH Requiem... :D Snad na nás se Sykym nezapomněli :D Každopádně je ale na jejich stránce napsáno, že budou titulky v češtině: odkaz » Tak snad to někdy brzy dostaneme :D
DAN CRAZY: To je pro každýho něco jiného - pro jednoho je to Operace, pro někoho jiného Mafia, pro někoho hledání min
Aldaris: Tys nehrál legendu všech legend?
Syky: Čus. Doporučili by jste komiks Silent Hill: Dying Inside? :) Díky za odpovědi. :)
DAN CRAZY: Ale jo Operace Ale nehral sem to
Aldaris: Vy neznáte OFP? Asi už opravdu stárnu...
Aldaris: Dělal jsem kampaň s modem CSLA, ale než jsem to dokončil, vyšla ARMA a já to zabalil. Nedávno jsem si to zkusil zahrát a myslím že by byla škoda, nechat to u ledu.
bomb: Bullet For My Valentine Hell Yeah
Superbo: Aldo, ty děláš mody, nebo rovnou novou hru?
DAN CRAZY: To mi bohužel nic neříká Aldo Bombe: odkaz »
Aldaris: Uvažuji, že se vrátím k missionmakerování starého OFP, měl by někdo zájem o případné betatestování?
Superbo: Dohrál jsem první kapitolu hry Alan Wake Po SH je to snad nejlepší atmosférická hororovka
bomb: Ha odkaz »
Superbo: Ta vypadá vážně lákavě
Camper: Koukněte co vytvořili naši japonští sousedé odkaz »
DAN CRAZY: Tomu se říká láska
Aldaris: Tak a málem jsem si poprskal monitor Co to tady zase je??????
Superbo: Myslím, že ta láska není opětovaná
DAN CRAZY: Aldo a ty se ani nepochlubíš!
Martinky vulva: Stydím se za svou nositelku, bohužel je blbější než já... A od té doby co se zamilovala do Aldarise, je to stále horší.
Superbo: Smůla Martino Někteří pyjatci nejsou tak blbí jak si myslíš Gabriele kleklnul PC Stejnak se za Martinou skrývá něco jako odkaz »
DAN CRAZY: Tak určitě
g.schreiber: Seru na tu debilní hru, už mě unavuje spolupracovat s nechápavými muži.
DAN CRAZY: odkaz »
Superbo: Bombe, ty taky koukni na mail
bomb: To je krása odkaz »
bomb: Já Gábinu oso znám a taky jsem ji už před nějakou dobou posílal psaní, ale taky se mi neozývá. Bohužel jsem ale z daleka. No snad je všecko oukej.
DAN CRAZY: Novy singl od Justýnka jsem si neposlechnul (naštěstí) jelikož konečně dostal někdo rozum a urval mu hlavu Snad ten někdo (hlásím se) dostane Nobelovku za mír Co se týče te gramatyki tak sorri
Superbo: Neznáte někdo osobně g.schreiber? Poslal jsem jí před týdnem mail a ještě se neozvala (dřív odpovídala tak do 2 dnů). Pokud jo, tak jí prosím řekněte ať se mi ozve zpátky
Aldaris: Jasně že to psala ta ještě nevyšukaná skoropatnáctka
Superbo: Proč mám pocit, že to psala Martina?
BlueBoard.cz ShoutBoard