Přidej zprávu »
bomb: Nazdar Homere.
Homer: Ahojte, po dlhšej dobe som späť :) predtým som sa podpisoval DashLeebo a teraz sa budem podpisovať Homer :)
Aldaris: A je to tu zas... Už se nám stýskalo. Aspoň to není s mým podpisem
Superbo: Nemůžu přestat poslouchat tohle odkaz »
Aldaris: Jo to jsem si všiml. Vzorná a skromná kněžka.
Superbo: Věděli jste, že Claudia Wolf pořád chodila bez bot?
Superbo: Neboj, mělo by to dobrej konec. Odvezl bys jí na ten ostrov uprostřed Femylake a zase bys jí oživil. Ale pro případ, že by pořád byla stejná, si vem s sebou radši polštář
Aldaris: že bych zabil naši Martinku a nevěděl o tom? Jasně a čeká na mě v jejím Femylandu
Superbo: A na obálce bude napsaný: Martinka Long (zase odbočím) Každý kdo chce dělat nějaký SH fanfilm ho natáčí normálně kamerou a opravdové lidi. Proč ale nikdo nepoužije něco jako Valve Source FilmMaker? Možná by to bylo lepší než zklamání ze špatně vybraných lidí. Já bych byl nejradši za takovou tu starši grafiku, jaká byla v cutscénách v SH2,3,4. A když novější, tak jako z The last of us Sice by to byla makačka, ale určitě by to stálo za to
Aldaris: SH2 je stejnak asi nejlepší díl...Nejvíc chytne za srdce. Není tam žádný bůh, ani démon, ale vlastní lidské, trestající svědomí... Ten díl je člověku nejblíže. Vždy když otevírám schránku, tak napůl čekám, že na mě vypadne takový záhadný dopis
Superbo: Komu se to taky líbí? odkaz »
bomb: OMG
bomb: Tak tohle asi přes porotu neprojde.
DAN CRAZY: Co takhle " We ML" If you know what I mean
bomb: Zde se můžete zapojit a pokusit se nahodit pár myšlenek ohledně názvu našeho systému: odkaz »
bomb: No s Céčkem tady neděláme no. Ale pokud mohu lehce odbočit, doporučil bych si poslechnout a hlavně se podívat na toto: odkaz »
Superbo: Spíš jako doplňovač obsahu... Umím zatím jenom základy jazyka C, což mi tu asi moc nepomůže...
bomb: Superbo, ty bys se pak do vývoje chtěl přidat, jako programátor nebo kodér?
Superbo: A fórum je další věc Nahoře chybí nějaké obrázky pro odkazy a celkově to vypadá dost obyčejně. Chtělo by to nějaké pozadí, například (to bych snad ještě sesmolil).
Superbo: Jó, to kdybych uměl. Zpracovat nějakej text, to je v pohodě, ale kreslení ani 3D modelování mi nikdy nešlo Ale už dlouho jsem to nedělal, tak se můžu pokusit
bomb: No já kreslit neumím, to by mohla g.schreiber. Jinak moje myšlenka je taková, že vyvýjet se bude CMS (nevím, jestli jsem to už nepsal). Zatím nemám vymyšlený název, ale protože jsme kominita, mohli bychom třeba nějaké názvy vymyslet a hlasovat. Dalo by se to na fórum, tam se hlasování udělat dá. Mě třeba napadl název HeavenCMS. Jinak tedy to CMS bude pochopitelně především systém, který bude sloužit jako generická platforma pro vývoj našeho webu. Samozřejmě, protože bude licencován pod nějakou svobodnou licencí (nemusí být nutně copyleftová) takže bude moci být použit i pro jiné weby, pokud o to někdo bude mít zájem. Já k tomu budu psát a generovat také dokumentaci. Vše bude probíhat v angličtině. Budou stanovena nějaká pravidla pro ten vývoj a nakonec, vždy s každou novou verzí toho CMS se upgraduje i náš web. Ten bude mít na githubu samostatný repozitář. Jak říkám, nechtěl bych nic uspěchat, ale protože jste nedočkaví, tak se pokusím nahodit nějakou první dev verzi během pár následujících týdnů. Trvá to kvůli tomu, že toho mám sám v práci nad hlavu, takže se tomu nehohu věnovat full time, tak jak bych rád.
DAN CRAZY: Nakresli nějaké čupr obrázky a než se ten web načte, tak se budou promítat na obrazovce
Superbo: Tak to je fajn. Mohl bych pak kdyžtak pomoct s obsahem jestli bude potřeba. Rád pomůžu kde můžu
bomb: Zatím jsem ve fázi, kdy vymýšlím návrh. Já vím, že to trvá, ale rád bych, aby to mělo hlavu a patu a za něco to stálo. Od minule jsem se toho dost naučil, takže bych to rád zúročil. Nemusí to být dokonalý a pravděpodobně ani nebude, ale ať to z hlediska návrhu nějak vypadá a je to trochu promyšlený. Ale neboj. Už to nebude trvat moc dlouho.
Superbo: Hele, bombe, kdy už hodíš ten novej web na github?
Superbo: Yep, ten kraťas jsem viděl, ale nic moc světobornýho to není
f: kratky film SH 2 odkaz »
bomb: Robbie volá lidem: odkaz »
Dave: Tak to je pro mě dobrá novina to s tím Akirou jen by ti vývojáři mohly dbát na přání hráčů a ne jen na škváru. Hlavně paradox je že, kdyby udělaly SH podle starý šablony, tak prodeje budou daleko vyšší.
Superbo: On sice odešel, ale říkal, že kdyby ho požádali, tak by klidně hudbu do SH dělal dál. Problém je v tom, že vývojáři nedají na pocity ze hry, ale aby bylo co zmasakrovat, což je škoda. U Kojimy je prý nejvíc lidí z Team Silent, tak uvidíme.
Dave: Jo nápadů by bylo dost. Přece jenom nechápu, proč jde tak dobrá série do kytek. Navíc odešel Akira yamaoka což je nenahraditelný skladatel pro SH.
Supetbo: Asi tak nějak, Aldy Já nevím jak vy, ale když nemám co dělat, tak mě napadají různé nápady na nový SH (hlavně před spaním) Některý mi připadají dost dobrý, asi si to začnu zapisovat Snad mi to EA nešlohne
Aldaris: Hlavně ať se do toho neserou EA, protože to bychom místo trubky měli rotační kulomet, místo lékárniček autoheal, příšery by nabíhaly po stovkách, puzzly by neexistovaly vůbec a děj by byl jen v traileru.
Superbo: Já taky ne, ale viděl jsem lets play z hlavní hry i datadisku.
Dave: Tak tohle posoudit nemohu. Bohužel nevlastním ps3, což je zrovna u Last of us obrovská škoda.
Superbo: To jo, no Akorát mi přišlo trochu divný, že v The last of us byla ta holka Ellie lesba Do takovýhle hry se to nehodilo
Dave: Co jsem četl, tak tak zrovna The Last of us neoslnilo grafikou, ale obsahem. Takže kdyby se toho ujalo to samé studio. Možná by jsme se dočkali silent hillu podle starý školy. Ale to už asi moc fantazírujem
Superbo: Kdo myslíte, že by se vývoje SH měl zúčastnit? Hideo Kojima by byl dobrý, ale co takhle nějaké jiné herní studio? Za mě by to bylo Naughty dog, které vytvořilo hru The last of us. Myslím, že by mohli vymyslet celkem solidní příběh + pěknou grafiku.
Dave: Díky za odpověď. Prý díky tomu vytvořili taková monstra která připomínají lidskou bytost, protože prý člověka více vyděsí když vidí znetvořené lidské tělo
Aldaris: Jo je to pravda. Radilo jim několik psychiatrů.
Dave: Nevíte někdo jak to bylo s vývojem silent hill 2? Bavil jsem se o tom s kamarádem a on říkal, že ve starým lpaystation 2 magazínu psali, že prý vývojáři studovaly lidskou psychiku nevíte co je na tom pravdy?
DAN CRAZY: Třeba po tobě jde nějaká ženská a chce takhle na sebe upozornit "Jak jen vzbudit zájem Aldarise? Když je to programátor, tak bych mu mohla hacknout účet a udělat na něj dojem, třeba bych pak měla to štěstí a pozval by mne na rande "
Aldaris: Proč každého tak strašně baví hackovat mé profily...
Arienai: Tak to má smůlu. Měla by se stydět, služena chlípná!
DAN CRAZY: Nesmí mi upadnout Moje přítelkyně ho má moc ráda
bomb: POZOR!!! Pyskatice je tady. Hněv Božině na tebe.
Arienai: Sterilní neudeš, jen ti upadne pyj, chlípníku! :D
DAN CRAZY: Na mne to nehodíš, já mám Alibi
bomb: Zabils.
DAN CRAZY: Pane Bože! Ten ACC Long je pěknej hnus Doufám, že po těch tabletách nebudu sterilní Na Martinu by to sedělo
DAN CRAZY: Jupíííííí Doufám, že tentokrát už doopravdy
bomb: To jsou Samaelova znamení. Věz bratře, že konec světa přichází.
DAN CRAZY: Martinka žije! Já dnes dostal nějaké prášky na angínu a dostal jsem i na vykašlávání "ACC LONG" A to vysvětlíš jak ? Pane Bože! Je všude!
Aldaris: Je pravda že má ex byla šlehlá dost, ale na Martinku neměla
Arienai: Martinka již (božiněžel :D) neexistuje. Na fejsbůčku jsem dostala ban, jelikož jsem se vydávala za Soňu Kodetovou, a na femkách jsou noví admini, kteří jsou vtipní jako pračka whirpool. Děs! Tímhle na sebe jistě poslaly hněv Sithisův.
DAN CRAZY: Tak mne napadlo... čistě náhodou...teoreticky....není Martinka bejvalka od Aldy? Furt sem leze a otravuje A Alda říkal, že jeho bejvalka byla pěkná blbka
bomb: No já bych to klidně udělal, ale bohudíky (možná Samaelovi díky ) účet na FB nemám. Ani nevím, jestli tam vůbec někdo ještě chodí.
Superbo: OMS (Oh My Samael)... Už několik měsíců čekám, než mě někdo na FB Přijme do té vaší vypečené SH skupiny. Pořád nic
bomb: No přeci jednoduše, po žebříku přímo z jámy pekelné.
Superbo: A vůbec... Jak se tu objevila?
Aldaris: Jenže Martinka nemá ráda SH a taky není psychicky v pořádku, za lidskou debilitu SH nemůže
Superbo: Už tu bez tebe asi nepojedem bomby
DAN CRAZY: Sbohem Bombe
Superbo: Ale s tím musíš počítat, že někdo, kdo má rád SH nebude psychicky v pořádku...
bomb: Tady je to hromada bláznů. Já jsem asi přestanu chodit.
Superbo: Ježiš Ten Matrix se nám pěkně zamotává
Arienai: A teď vážně, přiznejte se, kdo to napsal. Já jsem totiž pravá Martina :D
bomb: Pekelná čubka se vrátila. Oni tě Martino zase pustili z kuchyně?
DAN CRAZY: Jupýýýýýý je spátki
Aldaris: No už se mi stejskalo...
Martinka Long: Tadi se nic nezmňenilo... Pyjatý Aldaris a jeho zvrhlá tlupa potřebuje vikastrovat!
bomb: Ale tak dobře. Ušetřím tě. Ale to jenom proto, že stejně jako já máš rád tučňáky.
Superbo: No jasně, tak buď tak šlechetný a ušetři mě toho strašlivého banu
bomb: I když zas je pravda, že ty hry už jsou nějakou dobu venku a někdy to prostě ujede.
Superbo: Tak já si dám příště majzla
bomb: To přece být ani nemusí. Patří to k ohleduplnosti k druhým z naší komunity.
Superbo: Jéžiš Se moc nestalo, ne? Navíc nikde není napsaný, že se v ShoutBoardu nesmi spoilerovat.
Aldaris: Takže je to aso spíše akce, než survival horor...
bomb: Spoiler BAN.
Superbo: Kdyby v tom nebyly postavy ze SH 1, ale jiné a trochu jiný způsob hádanek, tak by to byl dobrý Silent Hill. Jinak konce se mi líbily jenom ty 2, ve kterém Harry zmrzne a druhý, ve kterém si ho Cheryl nechá jako hrdinu.
Arienai: Není to úplně špatná hra, ale moc mi to nepřipadá jako Silent Hill, atmosféra je celkem nic moc, postavy nudné a konce odfláklé. Navíc tě hra celou dobu jen vodí za ručičku, pseudohádanky vyřeší průměrně inteligentní jezevčík a části, kde máš zdrhat nejsou ani náhodou strašidelné, ale mimořádně otravné.
Superbo: Tak už jsem se na SH:SM dodíval a nebylo to tak špatný jak Downcoming. Náhodou to bylo i docela hezký.
Superbo: To se musím podívat na LP
Arienai: Tak to buď rád, byl jsi z dobré vůle Night Mother ušetřen :D
Superbo: Nemůžu hejtovat SH:SM, protože jsem to nehrál
Arienai: Nehejtujte Homecoming. Hejtujte Shattered Memories, to je teprve epic fail.
Superbo: Tak to je vidět, že jsi ještě asi nehrál Ferdu... odkaz »
DAN CRAZY: Nonono, aby jste se nepotento Hrál jsem i horší hry jak Háčko. Třeba ta co vyšla par let nazpět: "Kolik se rovná X?" Málem jsem se tehdy u té tabule posr.....
Aldaris: Hnuscoming vzít a vyhodit do koše, to je nejlepší lék na jeho nedostatky.
Superbo: SH:H mám právě rozehraný, ale příjde mi to takový divný. Ta grafika (hlavně v cutscénách) se mi zdá taková divná. A ještě k tomu ty fighty. Strašně blbě se mi útočí , takže mám skoro všechny životy v pr...
bomb: Dříve jsem 4ku celkem dost zatracoval, ale s odstupem času a se zkušenostmi, jako SH:Homecoming jsem názor změnil. Ale to už je dlouho.
Superbo: SH 4 je ještě dobrej. I když jsem to hrál jenom do 1. fightu v metru Zbytek jsem viděl na YT. Já nevím, ale myslím, že ten engine na kterým byly postavený SH 2, 3, 4 byl nejlepším enginem v celé sérii.
Sofka: Hele, hráli ste Silent hill The room (4) ? Já jo a říkám že je mega dobrej!
Superbo: No, na nejrychlejším notebooku mám Linux Mint 16, na starym notebooku Ubuntu 12.04 a na netbooku LXLE :D
bomb: Superbo, ty si taky linuxák? Jakou používáš distribuci? Já mám Linux Mint. Parádní distro.
Superbo: To vážně netuším Já s Blenderem pracoval hrozně málo a Python neumím vůbec
Camper: Rád bych ale nevím jak.
Superbo: Škoda že je to na jenom na Windowsy. Nemohl bys to portnout taky na Linux, když už to máš v Blenderu a Pythonu?
BlueBoard.cz ShoutBoard