Přidej zprávu »
Honza: Dobrý den, v otázce českého dabingu, nechtěli byste jej udělat formou start-upu? Tzn. že byste stanovili hraniční částku a podle přispěvatelů byste se pak rozhodli, zda má český dabing šanci či nikoli. Děkuji
kolemjdoucí: Zdravím, plánuji si koupit KingdomCome na PS4, bude m na ní i nějaká edice se steelbookem například?
Randal: Michal:Ano vím že v RPG jsou statisky ale i tak ... je to divné, a stále mi zůstal nezodpovězený dotaz ohledně toho že když hodíte nepřátele do vody jaktože se neutopí ?
Michal: Randal: Pokud si o tom ještě neslyšel, tak to bude RPG a základem každého RPG jsou statistiky, které ovlivňují vše, takže prostě když bodnutí mečem dává 50 zranění a protivník má 200 hp, tak ho hold musíš probodnout 4x než pojde. Nemyslím si že by tato hra byla zábavná, kdyby hráč (protože hráčova postava by měla následovat stejná pravidla jako NPC) zemřel po jedné nevykryté ráně. Už tak je bojový systém dost náročný na ovládání, obzvláště s myší.
Randalf: +Artuš:Když chcou mít reálnou hru... tak je asi blbost že když seknete 5x do hlavy vesničana bez zbroje a on to přežije tak s prominutím... není to trochu hovadina ? nebo když knockoutujete lidi a hodíte je do rybníka nebo do vody tak se logicky utopí nebo když je někdo v lehké zbroji ne-li v žádné a vy ho probodnete a nerozteče se ani trochu krve tak je to blbost nebo seknete do ruky pořádnou ranou jaktože neodpadne ?
Artuš: to Randal: Jak jako zlepší?
Randal: Myslíte si že se zlepší bojový systém ?
kopejtko: Snad se nedostane na warez scénu dřív než do obchodu, tohle mě nejvíc štve.
raddess: zdravim, je jeste nekde mozne stahnout betu?Hru jsem zakoupil na steamu s tim, ze ji budustreamovat, ale stahnout nelze. Diky za odpoved
Jméno: Budou tam i easter eggy ? A opraví se ty xichty ? Vypadá to hrozně
BlueBoard.cz ShoutBoard