Přidej zprávu »
pepino: Dobrej nevi nekdo jak si ve hre zapnout tecku na strileni lukem na nekterych obrazcich a videich ze hry je ja ji tam ale nemam nebo alespon kde se da najit mod prej jich je uz hodne?
Satanův strejda: Zjistil jsem že pokud vás stráže přistihnou přímo při krádeži, stačí se dát na útěk a okamžitě se vzdát, tím se vaše pokuta desetkrát zmenší, protože budou říkat že pouze slyšeli o vaší krádeži :)
CodorCZ: Pokud chcete pokecat o hře případně zeptat se na záseky tak múžete i u mě odkaz »
CodorCZ: Mě ve hře vadí hlavně ty neviditelné textury. Někdy mi zmizí i šíp a jednou hrací kosky :-D doufám že už bude ten 1.3 patch
Milan: Po patecnim update jsem zatim nenarazil na zadny bug, např. mě konečně přestala pronásledovat Tereza po celé mapě a volat na mne stráže při vylamování zámků, hurá, začínalo to být dosti otravné.
Fanda: To mě se např. zatím nepodařilo za celou dobu narazit na jediný exemplář Světlíku (bylinka).
Ferrys97: Zdravím, mám docela zásadní problém. Mám quest kde mam dojít pro posili na Talmberk, ale brána je zavřená a nikdo na mě nereaguje. Řešili jste něco takového? Děkuju moc za rady.
Lubos: Mám problém nejde mi vytvorit ucet.Zkousim to jiz po padesate a porad nic.
Tester: 89 hodin - dohráno. Krom dvou větších bugů, které jsem vyřešil načtením hry znova jsem na nic nenarazil. Bugy tam jsou menší, já je chápu, sám Vávra to přiznal. A vzhledem k tomu, jak to v herním průmyslu chodí a vím o tom, tak před ním smekám. Doporučuji si shlédnout nějaká videa, kde o tom Vávra hovoří, jak se řešili problémy apod. Nelituji ani koruny a doufám, že Act 3 vyjde brzy. BTW: Už existují módy, které jsou velmi snadno dát do hry a stejně tak odebrat. Pokud někomu vadí systém ukládání, doporučuji si stáhnout: odkaz » Určitě nejste tak levý, abyste to nezvládli. Mějte se..
PertacusCz: Hospoda v Úžicích má asi malý futra, projít dveřmi záležitost minut .
BlueBoard.cz ShoutBoard