Přidej zprávu »
LIPO: Ahoj mám moc ráda tvůj blog, ale je škoda, že si tady už dlouho nic nedala. Vždy kontroluji jestli tu něco není a nic :(
Rodaw.blog.cz: Ahojky, máš opravdu úžasný web! Rozhodně sem budu často chodit, MOC se mi tu líbí :)
Kniho-lienka: Ahoj, máš pekný blog :) rada si s tebou vymením odkazy :) pridala som si ťa do blogrollu, a aj tvoj button som si pridala do obľúbených :) odkaz »
Paži: Ahoj, máš moc krásný blog . Četla jsem pár tvých recenzí a jsou moc dobré. Chtěla jsem se zeptat jak získáváš tolik recenzních výtisků? Jestli chceš tak jukni odkaz »
alipeli: ahoj, právě jsem ti posílala recenzi na Prokletý dům, ale přišlo mi, že ti to nemůže přijít na mail. Občas mi to ale blbne, tak jsem se chtěla zeptat, zda ti to přišlo
Jane: prosím napiš mi kdyžtak na maila : kokrjana@seznam.cz :)
Jane: můj blog: odkaz »
Jane: Ahojky Eby, už je to nějaký pátek co jsi psala k mému příspěvku na blogu Jane's Books, tak ti píšu sem, protože mi Blogger nepovoluje psát komentáře...a tuto aplikaci neumím dát na můj blog(Tohle psaní zpráv, plís jak to děláš??? :D). mě se také obálka nakladatelství Nava také nelíbí, sice je důležitější děj, ale sama jsi viděla u mého příspěvku, že Nava se vyjádřila jiínak, prý že se originál nehodí k tomuto příběhu...nechápu. jinak máš mocinky hezoučký blog...takový bych také chtěla mít :)Jinak ti sem dám odkaz na můj blog :)(zkouším přilákat nové lidi:DD) děkuji že aspoň někdo píše komentáře :)
Awekki: Ahoj, nedávno jsem si založila blog o knihách ( odkaz » ) a byla bych ráda, kdyby si se na něj někdy podívala. Děkuju :))
Rakla: Ahoj, vím, že to zní divně, ale mohla by jsi mi prosím napsat na mail rakla123@seznam.cz. Děkuju (nemusíš se ničeho bát, jenom bych chtěla s tebou něco probrat) ;)
Luu: Ahoj, blog poznám a sledujem
Eby: Rakla: ahojky, jasně proč ne
Eby: Lady McFly: Ahojky, moc děkuju za pochvalu. Jsem ráda, že se ti tu líbí
BlueBoard.cz ShoutBoard