Přidej zprávu »
Polda18: Zajímavé návody. S dovolením si pár obvodů s využitím Vašich návodů doma postavím, odzkouším (jmenovitě třeba elektronickou hrací kostku) :) Schéma zapojení trochu upravím, a vyhledám vhodné alternativy pro pájení skrze desku (tedy plošné spoje na zadní straně DPS a součástky na přední), přidám vypínač (on/off), abych nemusel vytahovat baterku :)
Miloslav: Jinak barevná hudba opravdu jde na první zapojení, ale podepisuji to, co je v návodu či popisu: ne na každou hudbu to funguje, nejhezčí barevné efekty byly na Mozarta.
Miloslav: Při testování barevné hudby jsem objevil zajímavý on line tónový generátor - odkaz » Velice šikovné a hlavně snadno ovladatelné. Umí i různé šuny...
Belza: Přesně tak, analogová a digi zem se spojí jen na jednom místě. V PE 6/2015 na s. 20 obr. 31 je to u nápisu IC6. Jinak může digitální část tu analogovou rušit.
Henry: Ad Jan: Nedělám s tím. odkaz » Na obr. 15 je to naznačeno, propojit v jednom bodě. DPS bych řešil podobně jako je rozdělení u spínaných zdrojů, jen v jednom místě bude procházet onen spoj.
Jan: Zdravím, ako ste riesili oddelenie/prepojenie digitalnej a analogovej zeme pri obvode PGA2311
Belza: Zde můžete nechat krátký vzkaz. Dotazy (technické) pište raději mailem
BlueBoard.cz ShoutBoard