Přidej zprávu »
Hionza Brno: Ahoj super Párty Pavle moc děkuju. Hlavně raritky.
Vašek Praha: Libore na oldiesmusic.cz, si párty můžeš stáhnout a vychutnat celou. sice se 14 denním skluzem, ale můžeš
Vašek Praha: Taneční párty jako vždy super, Pavle dík
Libor: Taneční párty jako vždy super! Ale naučte prosím toho vašeho "Němého DJ", aby nesekal poslední písničky na konci každé hodiny a nechal je dohrát
if: Martin dneska vááááálííí !!! boží :) a navíc do 13hod ! oujé !
Tom68: Michaelovi přeji k zítřejší padesát dvojce spoustu funky pecek a novejch hudebních nápadů, chuť vysílat a dělat bezva muziku, díky T68
honza: už funguje ta severní morava? nebo pořad zatim nic?
Pavel Bárta - COLOR: Takovou smršť ohlasů jsem opravdu nečekal. Je trapné se opakoval, leč musím : DĚKUJI všem i za Kubu. Je to výzva pro příště.
Libor: Taky děkuji za speciál Lahůdkářství. Vydržel bych poslouchat až do rána
Vašek Praha: Díky Jakube a Pavle bylo to super Dobrou noc
Hony+Petr: protáhněte to !!!!!!!!
Jakub Melín - COLOR: Díky všem, společné vysílání baví i nás ;) Zas si to v dohledné době určitě zopakujeme ;)
Vlasta: Díky za Lahůdkařství,je moc fajn!!!!!*04
Hona+Petr: Chlapci nebojte, jsme s vámi do rána, posloucháme stále a budem
Hony: dík za první Italodisco - Helpless
Jára: Dobrý večer do studia.Děkuju za báječnou muziku, která mě potěšila a doufám, že udělá hezký večer i dalším posluchačům.
Hony+Petr: zdravíme krásný pořad Lahůdkářství,popíjíme a posloucháme, skvělé!!!! Pavle drž se!!!
Marty: Super duel, děkuji pánove za sobotní meshup pořadů.
Vašek Praha: Začíná super večer Lahůdkářství speciál poslouchejte všichni bude to určitě stát za to!.
Radek.S: Ahoj, prosím info o názvu skladby co hrála dnes cca 11.28 - 11.30, díky moc. Radek
Dan: Ano, a opět stejná Svátkova repríza, hrajeme ředitelskýmu RedHoty a divákům na všímavost
Vlasta: Skvělá muzika v New Wave, Lahůdkářství,a taktéž v páteční párty!!!!
Pavel Bárta - COLOR: Díky za všechny pochvaly, ano ještě není konec, rozjedeme to třeba s Kubou 25.11.v Lahůdkářství, nebo se těšte na speciály "Vánoce" a "Silvestr", víc neprozradím.
Vašek Praha: Ahoj opět suprová párty pavla Bárty a to ještě není konec.
Vašek Praha: Díky Pavle za Párty, opět super výběr celosvětový pokračuj ahoj
Aneta: Gerharde ses frajer a nejlepsi...tva hudba je lek....color radio nejlepsi radio
Jakub: Vánočné se trochu zajídá, ale z něčeho musíme žít a platit elektriku, kterou sežerou naše vysílače :)
if: Díky, že jste přestali dávat reklamu na Ekofarmu, já už tam fakt chtěla jet, jen abyste ji přestali pouštět :) Jenže teď místo toho Hyundai...já vím, že to musí být, ale proč tak častoooo :( Nebo kdyby alepoň vymysleli více variant té reklamy, ufff....No nic, snad reklama nepojede až do Vánoc :) Jinak dík Martinovi Svátkovi za Holiday Edition, žeru úplně každý kousek, co pustí !
Vašek Praha: To bude Pavel určitě rád :-)), Jinak Párty opět super. Už se těším na Lahůdkářství
Jakub Melín - COLOR: Pavel asi dostane novou zvukovou kartu :)
Libor: To co hraje ted tzv. Němý DJ je ok. Ale právě odvysílaná Taneční párty a i úterní a čtvrteční ranní reprízy byly v monu.
Jakub Melín - COLOR: U jakých dalších pořadů se ta nízká kvalita projevovala? Oldschool v úterý a čtvrtek byl v pořádku (ověřeno poslechem), repríza New Wave v neděli také. Je možné, že byla chybka už na záznamu Taneční párty, prověříme. Technika občas zazlobí...
LIbor: Poslední dobou je zhoršená kvalita zvuku u předtočených pořadů. Jsou vysílané mono resp. jen jeden kanál do obou. Reklamy a live pořady jsou vpořádku. Je to škoda, protože Taneční párty byla opět super! Ale zvuk byl otřesný. Zkuste s tím prosím něco udělat.
G.B.: V sobotu v Akráči Dj Pocoloco, nenene PAN Dj Pocoloco!!! Díky z super párty!!! Snad sme tam nedělali ostudu, zdravíme Jenda a Petr. V úterý se těším na další pořád a samozrějmě na další živou párty!!!!
Libor: New Wave i Lahůdkářství skvělé! Jako vždy spoustu výborných jinde nehraných 80s songů. Díky Jakube.
Vlasta: V páteční párty opět skvělé pecky!! Díky moc!!
Vašek Praha: Hot Shot, Bisquit, Lian Ross tu jsem hledal strašně dlouho, díky Pavle je to fajn. Drž se
Tomas: Poslouchám přes internet a dost často je tam slyšet i asi jiné rádio
friky: co presne se deje ??
Tomas: Frikolora je super ale udělejte něco s tou technikou poruchovější rádio neznám
G.B.: díky za koncert z Mladý Boleslavi, jste páni muzikanti!
milda: a zkoušeli jste napadnout nějakou frekvenci u rrtv jako plýtvání kmitočtovým spektrem? A nebo zkusit jestli by byl kmitočet aspon pro špičák v české lipě, v lbc se da chytat hitradio z lipy.
Jakub Melín - COLOR: Vysílač pro Jablonec a Liberec bychom spustili rádi. Ale vzhledem k tomu, že tam jisté nejmenované hitrádio zabírá hned pět (!) kmitočtů pro obě města, volná frekvence tam bohužel není (nedaleko je i Polsko a Německo a pásmo je tak plné).
milda: Planuje color vysilač na severu čech? Mohl by byt tam co je radio hey v jablonci, snad by se tu nějaky kmitočet našel.
Tom: Gerri poslouchame te ses skvely...Color radio je nejlepsi
pavelse: TPPB - super vzpomínka na Propagandu - díky moc.
Pigi: Z dnešního rána je tam pecka pisnička a chtěl bych jí sliyšet ješte jednou ,díky z dnešního rána
Pigi: Zdravím všechny a prosím kde najdu playlisty DJ Friky on Air FRIKOLORA set 1 a 2
fifo: Dneska rano zase mega narez frikoLOOOOra !!
Colorista: Tak si kup 80s auto (než je zakážou) a poslouchej Color :) Sice to není úplná satisfakce, ale aspoň něco
G.B.: Dan. - ty vole 80' byla super doba :-D kéž bych tak v ní mohl žít a ne v týhle přiblblý psycho době kde hudba a auta stojí za hovno
Vašek Praha: Opět chci poděkovat Pavlovi za super Páteční ysílkání Párty.Opět se ukázalo, že i osvědčené z kazeťáků a kotoučíků má své místo i v eteru Radia. Díky Pavle a vydrž.
Pítrs: Kdepak máme Martina Svátka?
Marty: Opět dobrá práce pana Bárty. Děkuji za páteční večery Color radiu.
Marcel: Ahoj MV, prosím tě tvé anti Babiš vzkazy nikoho nezajímají, to že jsi potencionální volič toho prasete Kalouska, fakticky nikoho nezajímá.Raději to včem jseš dobrý a to mistr DJ
Narozeniny: Je nutné pouštět jako reprízu Svátka stále dokola to stejné? Z toho už není špatně jenom řetitelskýmu, ale i posluchačům...
Honza Martin - COLOR: Cituji část e-mailu od posluchačky Nikoly: "Kvůli týhle upřímnosti a taky teda kvůli tý hudbě mi Color hraje doma téměř non stop." Více v té mé Barevné hodině - ve středu 4. 10., v reprízách nebo v archivu. Díky, Nikolo!
Vladimír: Super. Práce každý den mezi 7. a 10. hodinou mi jde pěkně od ruky. :)
Jakub Melín - COLOR: V Opavě nám minulý týden odešel vysílač, víme o tom a v co nejbližší době se uskuteční jeho výměna. Informaci jsme psali i na našem Facebooku.
Standa: Vážení. V Opavě nejste už víc jak dva týdny slyšet. vysílač vám jede tak na 10 %. Co s tím budete dělat?
Pavel Bárta - COLOR: Vrátiv se z prodlouženého víkendu, nestačím se tady divit. A Kuba zas dostal mě, že jsem ho dostal a to mě moc těší dostat takového specialistu na 70s a 80s to se mi vážně nestává denně, hurá. Všem samozřejmě moc a moc děkuji a slibuji, že se budu snažit ještě víc vyšťourávat nějakou tu raritku co u vás zaboduje.
Jakub Melín - COLOR: Včera Pavel dostal i mě. Hlavně kousek Heart Of Stone byl skvělý, asi to dneska večer zopakuju v Lahůdkářství. Díky, že naše 70s a 80s pořady posloucháte!
Vašek: díky za páteční párty byla super. Pot+ěil jsi mě Pavle.
Libor: Já taky děkuji za Call Me, psal jsem si o ni i o Coconuit Radio. Chci poděkovat i za minule odehranou One Family - Yellow Kangaroo. Škoda, že Taneční párty není delší. Nebo by mohla být častěji opakovaná příp. v jiných časech.
pavelse: CoCo - Call Me - nádherná neznámá skladba díky
pavelse: Díky za Maywood v TPPB - tuhle jsem snad ani neznal :)
Ferda :D: Michal ... -Womack & Womack - Teardrops
DJ minidrak - COLOR: Tak je pozdravujte, Dane.
Dan: Radio - přeladil bych hned a rád, opravdu nemám zapotřebí poslouchat rádobyvtipné příspěvky o šatech z vagíny, bohužel vás poslouchají kolegové v práci...
Jarda: Zdar, bude někdy vysílač na severu čech? docela bych ho tu uvítal :)
Vlasta: Taky moc dík, Jakubovi Melínovi,za jeho úžasnou hudbu,kterou hraje v Lahůdkařství, New Wave a Old school.
Vašek Praha: Ahoj mám otázku co v Lahůdkářství vysílat hitparádu oldies disco music? Myslím si, že by se tu našli hlasy pro, nebo se mýlím. vašek
Vlasta: Díky za páteční párty Pavlu Bártovi. Muzika je úplně skvělá!!!!!!
Pavel Bárta - COLOR: Díky všem co tomuhle pořadu fandí a napsali mi ať sem, nebo na mail. Je to pro mne srdeční záležitost a dělám to jako koníček. Doufám, že je to slyšet. Vážím si toho a každý další ohlas je pro mne inspirací.
Marty: Tak ještě jednou: pana Bártu. :)))))
Marty: Opravuji jméno pana redaktora, Samozřejmě Pavla Bláhu .)
Marty: Děkuji za páteční pořad "párty" s s Pavlem Bláhaou. Za ty roky tuzemských rádií tahle muzika nějak je odstavovaná a hraje se na tuzemských radiích něco, co je zváno hudba. Patří poděkování radiu Color, že myslí i na tradiční radiové posluchače, co chtěj slyšet dobrou hudbu a dobré moderátorské star. Děkuji.
Borec z Jižáku: Ahoj kluci skvělá práce, díky.
Vašek Praha: Děkuji i Jakubovi Melínovi, vydrž a nepolevuj, Pokladnice pop music je nevyčerpaná a díky vám se pomaloučku, ale jistě vyprazdňuje a ukazuje na světle o co všechno posluchačí přicházejí. Doufám, že vytáhneš i zlatá 70sátá jsou tam poklady, netušené. Držím palce a přeji též aby se Lahůdkářství jen tak nevytratilo. Už jsem nedoufal, že najdu rádio, které mne potěší, vám se to podařilo a jsem tomu rád. Tak Radio Color díky.
Vašek Praha: Chtěl bych tímto, poděkovat Pavlu Bártovi za taneční párty, nejen že hraje taneční hudbu, ale hraje i poklady, které jsou dnes zapomenuté, ale kdysi vítězily v hitparádách. Bohužel všechna ostatní radia jim nevěnují pozornost a když už ano tak minimální, že to nestojí ani za řeč. Nevím proč se všichni distancují od Němců, když právě díky Němcům, existuje europop, stačí zmínit jední jméno The Beatles. prostě doufám, že Pavel vydrží a že dostane důvěru v dalších letech. Radio Color Díky.
Annie: Zdravím z Brna. Nějak nám už od včerejška nehrajete. Net to jistí, ale v autě ho nemáme :/
Danny: MUsím se plně distancovat od příspěvku jmenovce Dana,Vrtulník je prostě ojedinělý úkaz v té naší uprděné zemičce a zjevení v rozhlasovém vysílání,znám ho osobně a kdo ho nemusí,tak ať neposlouchá,má svobodný výběr a spoustu "kvalitních"stanic.J8 jsem posluchačem Color radia již téměř čtyři roky a lepší jsem ještě nenašel.Super muzika,jen tak dál a ještě větší grády,zdraví Danny
pavelse: Díky za Racey v Taneční párty - vrátila se mi vzpomínka na "diskotéku" v panelákové sklepní klubovně - kotoučák B700, zahradní lavička, rybízové víno ... to už je skoro 40 let
colorista: Dane, jestli tě štvou skoro všichni lidi na Coloru, doporučuji Spotify. Tam se hraje jen hudba a nemluví se - rádio je ale o něčem jiným. Vrtulník je boží, jeho vysílání si vždycky rád poslechnu a vtipy mne baví, jen by nemusel tolik halekat do písniček. Friky a jeho ranní infos taky pobaví. A i další lidi na Coloru jsou originální a fajn. Mnohem lepší, než "vysmátí" moderátoři na drtivé většině českých rádií. Jestli chceě zažít moderátorské peklo, nalaďte si Kiss v oátek s Michalem Davidem a nějakým tím jeho kámošem. Ten nezamrzl v 80s, ale v normalizaci.
Radio: To Dan? A proč tedy posloucháte naše rádio: samí zofalci.. Nebylo by snad lepší přeladit? To Vám radíme.
Dan: Kdyby vaši "moderátoři" jen hráli a drželi u toho jazyk za zuby, dali byste se poslouchat. Bohužel jakmile Friky nebo Vrtulník promluví, přelaďuji... Frikyho ještě někdy dám, ale to šovinistický ho...., který stále žije v osmdesátkách fakt nedávám. A Svátek by nemusel ani hrát, nebo mu dejte půlnoční vysílání, když musíte plnit normy postižených. Jeho styl muziky je stejně lepší ke spánku než k práci.
funkdvoid: Včera večer naprostá funky paráda. viz např. Chas Jankel - Johnny Funk. Víc funku a míň popových sraček (těch naštěstí hrajete velmi málo:))
radio: Č. Krumlov - opraveno, už běží déle neř 1 rok. Další lokality jsou opravdu umění možnosti nalezení nových kmitočtů, ale také rozumných nákladů na provoz rádia. Pardubice nebo HK by byla určitě dobrá volba, zkoušeli jsme, ale zatím se nám tam zádný vhodný kmitočet nepodařilo najít
myšak: Zdar, ten krumlov běží? že je u něho uvedeno "připravujeme" pokud běží, nemělo by to slůvko zmizet aby to lidi nemátlo? A dále plánujete rozšíření třeba pardubice, liberec a pod? Teda pokud ješte nejaky kmitočet bude.
chronicpop: diky dnes pro 100% Steely Dan. To je neuvěřitelný!
Jakub Melín - COLOR: -> Danny . Díky za ocenění :) Snažím se v New Wave hrát věci, co se tady roky v éteru nehrály a hlavně se jedná o krásnou hudbu (OMD, Ultravox apod., to jsou prostě umělecká díla a ne popová hudba). Z NDW se občas také něco hraje, v příštím díle určitě něco vyberu ;) Příjemný poslech!
Martina999: Ahoj, po letech první rádio které vydržím poslouchat jo než minutu. Držím vám moc palce. Vrtulník Michael V je nejlepší!
Pavel Bárta - COLOR: Díky Evžene, každá pochvala mě potěší a to zvláště proto, že práci, kterou dělám s nadšením a láskou není zbytečná.
Danny: Zdravím Kubu Melína a jeho skvělý pořad New Wawe.Na této muzice jsem dospěl a prožil studentská léta.Tvůj speciál je jedinečný,těším se na každý nový díl a následně si je stahuji z archivu.Pro inspiraci bych rád zmínil například Paul Younga,Adam and The Ants a celkově zástupce Neue Deutsche Welle,třeba Trio.Přeji hodně dalších povedených dílů,nadšený posluchač který zamrznul v 80 letech a je mu to úplně jedno Danny
Pavel Bárta: Ahoj Pavle, díky za uvedení a puštěni písničky na pa přání 25.8.. Udělal jsi mi radost a příjemně naladil na celý den. Přeji hodně inspirace do dalšíhi vysílání, jen tak dál. Evžen
Kristýna Z.: Miluju tohle rádio!!
PČR PRAHA: Ahoj kluci, mohli by jste prsím přemluvit DJ Friky Frikoloru aby psal playlisty na Váš poartál? ♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪
Franta Krbec: FUNK MACHINE MAN - MOOQEE
Franta Vošvrda: Ahoj, prosím o název songu dnes cca 8:56 v songu se opakovalo "Masinne man" Díky Díky Díky
Tomáš: Tak uz sem to nasel...4 roky:-)
BlueBoard.cz ShoutBoard