Přidej zprávu »
pavelse: TPPB - super vzpomínka na Propagandu - díky moc.
Pigi: Z dnešního rána je tam pecka pisnička a chtěl bych jí sliyšet ješte jednou ,díky z dnešního rána
Pigi: Zdravím všechny a prosím kde najdu playlisty DJ Friky on Air FRIKOLORA set 1 a 2
fifo: Dneska rano zase mega narez frikoLOOOOra !!
Colorista: Tak si kup 80s auto (než je zakážou) a poslouchej Color :) Sice to není úplná satisfakce, ale aspoň něco
G.B.: Dan. - ty vole 80' byla super doba :-D kéž bych tak v ní mohl žít a ne v týhle přiblblý psycho době kde hudba a auta stojí za hovno
Vašek Praha: Opět chci poděkovat Pavlovi za super Páteční ysílkání Párty.Opět se ukázalo, že i osvědčené z kazeťáků a kotoučíků má své místo i v eteru Radia. Díky Pavle a vydrž.
Pítrs: Kdepak máme Martina Svátka?
Marty: Opět dobrá práce pana Bárty. Děkuji za páteční večery Color radiu.
Marcel: Ahoj MV, prosím tě tvé anti Babiš vzkazy nikoho nezajímají, to že jsi potencionální volič toho prasete Kalouska, fakticky nikoho nezajímá.Raději to včem jseš dobrý a to mistr DJ
Narozeniny: Je nutné pouštět jako reprízu Svátka stále dokola to stejné? Z toho už není špatně jenom řetitelskýmu, ale i posluchačům...
Honza Martin - COLOR: Cituji část e-mailu od posluchačky Nikoly: "Kvůli týhle upřímnosti a taky teda kvůli tý hudbě mi Color hraje doma téměř non stop." Více v té mé Barevné hodině - ve středu 4. 10., v reprízách nebo v archivu. Díky, Nikolo!
Vladimír: Super. Práce každý den mezi 7. a 10. hodinou mi jde pěkně od ruky. :)
Jakub Melín - COLOR: V Opavě nám minulý týden odešel vysílač, víme o tom a v co nejbližší době se uskuteční jeho výměna. Informaci jsme psali i na našem Facebooku.
Standa: Vážení. V Opavě nejste už víc jak dva týdny slyšet. vysílač vám jede tak na 10 %. Co s tím budete dělat?
Pavel Bárta - COLOR: Vrátiv se z prodlouženého víkendu, nestačím se tady divit. A Kuba zas dostal mě, že jsem ho dostal a to mě moc těší dostat takového specialistu na 70s a 80s to se mi vážně nestává denně, hurá. Všem samozřejmě moc a moc děkuji a slibuji, že se budu snažit ještě víc vyšťourávat nějakou tu raritku co u vás zaboduje.
Jakub Melín - COLOR: Včera Pavel dostal i mě. Hlavně kousek Heart Of Stone byl skvělý, asi to dneska večer zopakuju v Lahůdkářství. Díky, že naše 70s a 80s pořady posloucháte!
Vašek: díky za páteční párty byla super. Pot+ěil jsi mě Pavle.
Libor: Já taky děkuji za Call Me, psal jsem si o ni i o Coconuit Radio. Chci poděkovat i za minule odehranou One Family - Yellow Kangaroo. Škoda, že Taneční párty není delší. Nebo by mohla být častěji opakovaná příp. v jiných časech.
pavelse: CoCo - Call Me - nádherná neznámá skladba díky
pavelse: Díky za Maywood v TPPB - tuhle jsem snad ani neznal :)
Ferda :D: Michal ... -Womack & Womack - Teardrops
DJ minidrak - COLOR: Tak je pozdravujte, Dane.
Dan: Radio - přeladil bych hned a rád, opravdu nemám zapotřebí poslouchat rádobyvtipné příspěvky o šatech z vagíny, bohužel vás poslouchají kolegové v práci...
Jarda: Zdar, bude někdy vysílač na severu čech? docela bych ho tu uvítal :)
Vlasta: Taky moc dík, Jakubovi Melínovi,za jeho úžasnou hudbu,kterou hraje v Lahůdkařství, New Wave a Old school.
Vašek Praha: Ahoj mám otázku co v Lahůdkářství vysílat hitparádu oldies disco music? Myslím si, že by se tu našli hlasy pro, nebo se mýlím. vašek
Vlasta: Díky za páteční párty Pavlu Bártovi. Muzika je úplně skvělá!!!!!!
Pavel Bárta - COLOR: Díky všem co tomuhle pořadu fandí a napsali mi ať sem, nebo na mail. Je to pro mne srdeční záležitost a dělám to jako koníček. Doufám, že je to slyšet. Vážím si toho a každý další ohlas je pro mne inspirací.
Marty: Tak ještě jednou: pana Bártu. :)))))
Marty: Opravuji jméno pana redaktora, Samozřejmě Pavla Bláhu .)
Marty: Děkuji za páteční pořad "párty" s s Pavlem Bláhaou. Za ty roky tuzemských rádií tahle muzika nějak je odstavovaná a hraje se na tuzemských radiích něco, co je zváno hudba. Patří poděkování radiu Color, že myslí i na tradiční radiové posluchače, co chtěj slyšet dobrou hudbu a dobré moderátorské star. Děkuji.
Borec z Jižáku: Ahoj kluci skvělá práce, díky.
Vašek Praha: Děkuji i Jakubovi Melínovi, vydrž a nepolevuj, Pokladnice pop music je nevyčerpaná a díky vám se pomaloučku, ale jistě vyprazdňuje a ukazuje na světle o co všechno posluchačí přicházejí. Doufám, že vytáhneš i zlatá 70sátá jsou tam poklady, netušené. Držím palce a přeji též aby se Lahůdkářství jen tak nevytratilo. Už jsem nedoufal, že najdu rádio, které mne potěší, vám se to podařilo a jsem tomu rád. Tak Radio Color díky.
Vašek Praha: Chtěl bych tímto, poděkovat Pavlu Bártovi za taneční párty, nejen že hraje taneční hudbu, ale hraje i poklady, které jsou dnes zapomenuté, ale kdysi vítězily v hitparádách. Bohužel všechna ostatní radia jim nevěnují pozornost a když už ano tak minimální, že to nestojí ani za řeč. Nevím proč se všichni distancují od Němců, když právě díky Němcům, existuje europop, stačí zmínit jední jméno The Beatles. prostě doufám, že Pavel vydrží a že dostane důvěru v dalších letech. Radio Color Díky.
Annie: Zdravím z Brna. Nějak nám už od včerejška nehrajete. Net to jistí, ale v autě ho nemáme :/
Danny: MUsím se plně distancovat od příspěvku jmenovce Dana,Vrtulník je prostě ojedinělý úkaz v té naší uprděné zemičce a zjevení v rozhlasovém vysílání,znám ho osobně a kdo ho nemusí,tak ať neposlouchá,má svobodný výběr a spoustu "kvalitních"stanic.J8 jsem posluchačem Color radia již téměř čtyři roky a lepší jsem ještě nenašel.Super muzika,jen tak dál a ještě větší grády,zdraví Danny
pavelse: Díky za Racey v Taneční párty - vrátila se mi vzpomínka na "diskotéku" v panelákové sklepní klubovně - kotoučák B700, zahradní lavička, rybízové víno ... to už je skoro 40 let
colorista: Dane, jestli tě štvou skoro všichni lidi na Coloru, doporučuji Spotify. Tam se hraje jen hudba a nemluví se - rádio je ale o něčem jiným. Vrtulník je boží, jeho vysílání si vždycky rád poslechnu a vtipy mne baví, jen by nemusel tolik halekat do písniček. Friky a jeho ranní infos taky pobaví. A i další lidi na Coloru jsou originální a fajn. Mnohem lepší, než "vysmátí" moderátoři na drtivé většině českých rádií. Jestli chceě zažít moderátorské peklo, nalaďte si Kiss v oátek s Michalem Davidem a nějakým tím jeho kámošem. Ten nezamrzl v 80s, ale v normalizaci.
Radio: To Dan? A proč tedy posloucháte naše rádio: samí zofalci.. Nebylo by snad lepší přeladit? To Vám radíme.
Dan: Kdyby vaši "moderátoři" jen hráli a drželi u toho jazyk za zuby, dali byste se poslouchat. Bohužel jakmile Friky nebo Vrtulník promluví, přelaďuji... Frikyho ještě někdy dám, ale to šovinistický ho...., který stále žije v osmdesátkách fakt nedávám. A Svátek by nemusel ani hrát, nebo mu dejte půlnoční vysílání, když musíte plnit normy postižených. Jeho styl muziky je stejně lepší ke spánku než k práci.
funkdvoid: Včera večer naprostá funky paráda. viz např. Chas Jankel - Johnny Funk. Víc funku a míň popových sraček (těch naštěstí hrajete velmi málo:))
radio: Č. Krumlov - opraveno, už běží déle neř 1 rok. Další lokality jsou opravdu umění možnosti nalezení nových kmitočtů, ale také rozumných nákladů na provoz rádia. Pardubice nebo HK by byla určitě dobrá volba, zkoušeli jsme, ale zatím se nám tam zádný vhodný kmitočet nepodařilo najít
myšak: Zdar, ten krumlov běží? že je u něho uvedeno "připravujeme" pokud běží, nemělo by to slůvko zmizet aby to lidi nemátlo? A dále plánujete rozšíření třeba pardubice, liberec a pod? Teda pokud ješte nejaky kmitočet bude.
chronicpop: diky dnes pro 100% Steely Dan. To je neuvěřitelný!
Jakub Melín - COLOR: -> Danny . Díky za ocenění :) Snažím se v New Wave hrát věci, co se tady roky v éteru nehrály a hlavně se jedná o krásnou hudbu (OMD, Ultravox apod., to jsou prostě umělecká díla a ne popová hudba). Z NDW se občas také něco hraje, v příštím díle určitě něco vyberu ;) Příjemný poslech!
Martina999: Ahoj, po letech první rádio které vydržím poslouchat jo než minutu. Držím vám moc palce. Vrtulník Michael V je nejlepší!
Pavel Bárta - COLOR: Díky Evžene, každá pochvala mě potěší a to zvláště proto, že práci, kterou dělám s nadšením a láskou není zbytečná.
Danny: Zdravím Kubu Melína a jeho skvělý pořad New Wawe.Na této muzice jsem dospěl a prožil studentská léta.Tvůj speciál je jedinečný,těším se na každý nový díl a následně si je stahuji z archivu.Pro inspiraci bych rád zmínil například Paul Younga,Adam and The Ants a celkově zástupce Neue Deutsche Welle,třeba Trio.Přeji hodně dalších povedených dílů,nadšený posluchač který zamrznul v 80 letech a je mu to úplně jedno Danny
Pavel Bárta: Ahoj Pavle, díky za uvedení a puštěni písničky na pa přání 25.8.. Udělal jsi mi radost a příjemně naladil na celý den. Přeji hodně inspirace do dalšíhi vysílání, jen tak dál. Evžen
Kristýna Z.: Miluju tohle rádio!!
PČR PRAHA: Ahoj kluci, mohli by jste prsím přemluvit DJ Friky Frikoloru aby psal playlisty na Váš poartál? ♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪
Franta Krbec: FUNK MACHINE MAN - MOOQEE
Franta Vošvrda: Ahoj, prosím o název songu dnes cca 8:56 v songu se opakovalo "Masinne man" Díky Díky Díky
Tomáš: Tak uz sem to nasel...4 roky:-)
Tomáš: Zdravim...moc rad vas posloucham...jen tak ze zajimavosti, jak dlouho Color radio vysila?
Vašek: Taneční párty super a lahůdkářství rovněž. Držte se
Gusy: Mimochodem plánujete koncert JAR s Monkey B. i někde poblíž Brna?
Gusy: :( až teď jsem zjistil, že Zuzana Navarová není mezi námi...
Gusy: ahoj, dnešní playlist zase skvělej, nejraději mám Thievery Corporation, St.Germain, ale dnes jsem poprvé na coloru slyšel KOA Zuzana Navarová - Mladá Boleslav, to byla taková pecka, že jsem přestal řídit a poslouchal...
milda: dneska bude takový horko jako iceventurovy v gumovém nosorožci
pavelse: ALICE - její song "Chanson" jsem neznal a je to dost dobrá pecka, díky
Jakub Melín - COLOR: Díky, mám radost, že si i sami posluchači píší o kousky, které v českém éteru těžko mohli slyšet jinde (a které se i na západ od našich hranic hrají zřídka)
pavelse: velká chvála posluchačce za Boytronic
pavelse: ORS - Fire on The Water ! SUPER, díky Jakube
Jakub Melín - COLOR: Je nám líto, když chcete Color opustit kvůli jednomu hostovi v pořadu rozhovorů, který ani přímo nepřipravuje nikdo z týmu Coloru a výběr hostů (ani jejich názory) neprezentují názor Coloru. Chápu, že třeba danou osobu nemáte úplně nebo vůbec v lásce, ale nikdo Vás nenutí ty rozhovory poslouchat, stačí na tu danou hodinku rádio vypnout/přeladit. Pamatuji si, když po Czechteku na Radiu 1 měli rozhovor s Paroubkem (mimochodem zajímavý a dali mu docela do těla) - což bylo taky kontroverzní a možná divné zvát někoho takového, ale bylo na posluchaři, aby si udělal názor. Přijde mi tedy trochu škoda kvůli tomu zanevřít na celý Color, navíc když z celého našeho programu toto tvoří 1/168 času
Nadina: Majkle díky za TLC, tohle žeru už víc jak 20 let
Tonda: S tím Burešem dnes ve vysílání jste mne opravdu zaskočili. S obsahem části rozhovoru , který ještě rozdýchávám, přímo nasr... Tohle jsem nečekal. Sbohem, po 3 letech pravidelného poslouchání. Uf, uf...
Pavel Bárta - COLOR: Díky Vašku a já jen doufám, že se ti v Taneční párty líbí nejenom Clout
Vašek: Díky Za Clout, super kapela a Under Fire jeden z jejich mnoha
Honza: UŠ POSLOCHAM SKORO 50 LET ČERNOU MUIKU ALE TO CO POUŠTITE OD 8-10 DO TO JE KATASTROFA TO JE NA ZABITI
Jakub Melín - COLOR: Jasně, dáme :) Ale pro přání je lepší využít náš mail nebo Facebook, tady jsem si toho všiml náhodou
hub: můžete prosím zahrát Bronski Beat & Marc Almond - I Feel Love (Extended Mix) ? děkuii moc hub praha3
Vašek: díky za Heartbreaker konečně po 25 letech se dočkala opět českého eteru, Pavle drž se
Had: Myslím, že to je svět podle Majkla. Dobrý výběr, ale každou chvilku dělá pazvuky do hudby. Je to extrémě rušivý a pokaždý přelaďujem jinam. Nedá se to vydržet. (Udělat to naživo v klubu, tak po něm letí půlitr.)
radio: To HadHad: chtěl jsem ponechat bez komentáře, ale můžete upřesnit? Jaký moderátor a kdy Vás tak iritoval? Je to zajímavý postřeh, zrovna v našem rádiu. Hezky den na všech našich EfEm.
Had: Pěkně hrajete, moc hezký výběr. Škoda, že do těch písniček pořád někdo krafe. Dokonce včera mu to kolega i říkal, že "to je neprofesionální". Ano, to je. Měli byste slyšet u nás v práci, když hraje color a někdo zase začne do toho krafat a dělat pazvuky. To je nadávek až bolej uši.
Vašek: Díky Kubovi za Lahůdkářství a Pavlovi za Párty, držte se.
Jakub Melín - COLOR: Co se týče playlistu, pokud běží autorské pořady (jako třeba v uvedený čas ve všední dny Frikolora, v playlistu se skladby nezobrazují a je potřeba buď mrknout do playlistů jednotlivých pořadů (které jsou na té samé stránce pod scrollbarem) a nebo napsat moderátorovi pořadu na mail (které jsou tam taky)
Borec z Jižáku: Mno sice tam něco je ale minutu po minutě uřčo ne. Kluci hodně od pasu teda. Tak že ořezávám propisku a losuju papír aby mi nic neuteklo. :(
Borec z Jižáku: Velká omluva. Pro voči neviděl jsem ten úžasný scrollbar
Borec z Jižáku: Pánové ráno cca 9:21 jela prima věc. Hledal jsem odehryný playlist a nic? Proč? Držím palce a polepšete se. Díky Díky Díky
Šárka: Hezký den, prosím, co dnes ráno hrálo přesně v 9h? Super věc, nemůžu to najít. Díky!
Sabi: Teda Martine .. sorry.. chodila sem do první třídy s Honzou Svátkem .. ono to s tim nesouvisí, to je jedno..
Sabi: Tsíí jo, to sou pecky!! Honziku, hraješ super!!
Vašek: Kluci super, nehádejte se hezky jeden po druhém jste super
Jirka: Zdravím a udělejte už něco konečně s vysílačem ve Znojmě věčně vám to nehraje.
radio: Historie playlistu je přímo v menu palylisty, nebo na home page. JE to tam po minutách rozepsané: voz odkaz »
Tomas Cerny: Zdravím a moc pěkně prosím jméno songu z neděle 4.6. zhruba kolem 16:0+- ( klidně raději i dalši dva okolo ), moc velká paráda ale nebyl jsem schopen ho dohledat.
PB: Díky Vašku, snažím se
Vašek: Taneční párty je super díky Pavle.
Zbyněk: 10-12:00 ve čtvrtrek
JM: Kde se na Coloru hrají sentimentální popové songy a jak velkou část programu tvoří? Dnes jsem za celé odpoledne ani jeden neslyšel
Zbyněk: Až do teď super radio. Musim přeladit , ty sentimenální popový songy mi nedělají dobře.
radio: To Zdeněk: Doporučujeme přeladit v tomto čase na HEY RADIO kde tento pořad s takřka stejným playlistem začíná v 18:00 hodin v úterý a hudba je na pomezí blues, jazz. A to navíc aj se zasvěceným průvodcem, který Vám zahraje všechno co si budete přát... více: odkaz »
Zdeněk: ...jdu přeladit na konkurenci
Zdeněk: Všem známým jsem doporučoval středeční „Rock and BLUES“ od 19 – 20. Zklamali jste mne, že to bylo přesunuto až do pozdějších hodin na úkor dvouhodinové syntetické taneční hudby. Doufám, že tak nedopadne i pondělní latino Dance.
Jakub Melín, COLOR: Za sobotní chybku může zřejmě náš Němý DJ, trochu to pomíchal. Měl jít záznam Lahůdkářství, ale omylem tam vlétla repríza TOP Secret. Už jsme mu za to snížili odměny. A tuto sobotu (20.5.) bude zase Lahůdkářství i New Wave živě ze studia
Valeriun: Proc teď hraje Top Secret?
Ivo Harvánek, COLOR: Honzo P., ještě k tomu, co hrálo kolem 18:53 ve středu 3. 5. Pravděpodobně šlo o Army of Lovers - My Army of Lovers.
BlueBoard.cz ShoutBoard