Přidej zprávu »
Výbor KČT: Probíhá hlasování o park roku, připojme se, máme přece krásný park! Nejprve si přečtěte jak hlasovat - odkaz » a zde pak hlasování: odkaz »
Výbor KČT: Dny zdraví v Ltm - akce pro seniory a rodiče s kočárky - 3. 10. 17. Turistický pochod zpestřený Nordig Wlakingem, ukázkami golfu a strolleringu - odkaz »
Ivan J.: Podobných nadšenců nebude nikdy dost - odkaz »
J.W.+ I.J.: : Dne 23. 10. budeme vybírat Kč 180,- na Adventní výlet, který se koná 9. 12. Podrobnosti v menu vlevo.
Výbor KČT: Stojí skutečně za shlédnutí - seriál Krajinou domova (Landštejn,Telč,Slavonice,Třeboň a hlavně příroda České Kanady) odkaz »
Ivan J.: Muzeum v Mostě vystavuje nyní úctyhodný exponát odkaz »
Výbor KČT: Pozvánka na tur.akci Podzimním Krušnohořím odkaz »
Ivan J.: Kdo byl letos ve Slavonicích,jistě navštívil i toto místo odkaz »
Eva Holubová: Modré čelenky od CK TRIP jsou pro předplatitele od 21.9.2017 k dispozici v lékárně v nemocnici. Přeji hezký den. Eva
Lucie Svobodová: Zveme na Mentaurovský Počin II ve dnech 28-29.10. odkaz » odkaz » odkaz »
Výbor KČT: Má někdo zájem o vstupenky za Kč 50,- (platba v buse) dne 3. 10. 2017 do divadla v Mostě na Den seniorů, kde bude přítomen president republiky a zároveň na muzikál Odysseia? Prosím, nahlašte se co nejdříve na č. 728043958 s č. OP (sebou). Nutno v zájmu bezpečnosti presidenta se nahlásit do 25. 9. Po nahlásení není možno měnit.K dispozici pouze 4 vstupenky.Odjezd ve 13 hod od nádraží Ltm město.
Výbor KČT: Dosud se nepřihlásil ani jeden "obětavec", který by byl ochoten vést v příštím roce alespoň JEDEN turist. výlet! Prosíme o nové nápady a novou krev, to mezi 220 registrovanými není ani jeden jediný (jediná)? Nenechávejte to jen na několika jedincích ...!!! Je to "služba" pro nás všechny. Děkujeme.
Výbor KČT: Vážení turisté,celý výbor "pracuje" na sestavování Kalendáře akcí na rok 2018.Bylo by velkým přínosem,kdyby někdo z vás naplánoval pár výletů (třeba i jeden) na jakýkoliv den v týdnu.Ti, co pro vás výlety plánují, rádi přivítají posilu a "novou krev" s novými nápady a náměty.Nenechávejte to na několika obětavcích. Děkujeme a věříme,že se ještě někdo přiřadí k těm,kteří a většinou již po celá léta, vás na výletech doprovázejí. Případní "zájemci" zavolejte Vlastíku Kinterovi na č. 721 122 423
Ivan J.: Pro příznivce turistiky vychází nový praktický časopis "Turistické listy" odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard