Přidej zprávu »
FraGyver: Takže zase recyklát...
ToM: Hele z McC jsem toho měl jen drobek. A z hlavní nabídky snad vše kromě royalu a ryby (a to jsem tam zaměstnanec :D) :)
kavoni: Díky. :) Všechno ještě ne. Z McCafé jsem neměl snad nic (kávu nepiju) a ze snídaní jsem ochutnal tak polovinu. Málokdy se naskytne příležitost si skočit do McDonald's na snídani...
ToM: Pěkné stránky :) Koukám že jsi ochutnal již vše z McDonald's :D :) Jinak se těšte, příští kampaň bude ClubHouse od 27.7. (myslím že od tohoto data)
elfík: Ano je to skutečně tak, rozhodují o tom ženský. A asi to nebude ode mne vůči nim pěkné, ale jejich kreativita stojí za hovno. Ne nadarmo jsou nejznámější světoví kuchaři chlapi.
kavoni: Kdesi jsem videl video z testovani toho "novyho" McCountryho a pani se tam predstavovala, ze ona je ta, co ma na starosti novy sendvice. Takze asi jo. Jinak si ty novodoby pokusy vysvetlit nedokazu.
tomisimi: to fakt tomu velia zenske ? tak to vela vysvetluje
Neuromancer: Včera jsem si dal nejdražší položku v McDonalds, lobster roll za $8.99, již potřetí jako limitid edition v pobočkách v Nové Anglii odkaz » A nebylo to věru špatné ve srovnání s lobster rolls z klasických restaurací.
hana: rozumná žena taky ne, neboť která by stála o hladového muže
kavoni: Protože o tom u nás rozhodují ženský. To zní sice asi dost sexisticky, ale opravdu to je podle mě ten důvod. :) Chlap by to neudělal.
BlueBoard.cz ShoutBoard