Přidej zprávu »
Patoložka: Omlouvám se všem. Chápu, že je to někdy k uzoufání... Nechci psát, že končím, protože prostě nekončím, jen je to prostě složité. Vždycky jsem si stála za tím, že všechno dokončím, no zatím to není pravda, mám tu resty dva. U In Vino Veritas říkám rovnou, že tam se pokračovat nebude. Co se PRachu týče, tam na to stále myslím a trochu se mi i podařilo postoupit. Nechci být ale přehnaně optimistická, mám malé dítě a tak člověk nikdy neví, jak to bude. Jakmile se bude pokračovat, tak se to dozvíte. Mrzí mě, že jsem vás možná zklamala, ale tak to zatím je a kdž to dobře půjde, tak stránka mrtvá nezůstane... Díky, že stále doufáte!
Blangela: Ashes of armagedon - dočkají se konce překladu nebo ne? Většinou nečtu Snarry, ale tahle povídka je proklatě silná...
weras: Už půl roku sem chodím a čekám nejenom na pokračování Armageddonu,ale na jakoukoliv aktivitu z tvé strany. Toto byla dříve stránka,kde se žilo,ale zřejmě všechno jednou skončí.To chápu,ale je mi moc líto těch nedokončených povídek. A snad by to chtělo aspoň napsat,že končíš. Abychom věděli a už nečekali. Ale i tak zůstane tvoje stránka mou nejoblíbenější a pořád se k ní budu vracet!
Eloii: Ahoj všem, chtěla bych se na vás obrátit s prosbou. Mám rozečtené Desiderium Intimum, bohužel se mi nelze registrovat, a autorky nereagují. Ráda bych povídku dočetla, ale některé kapitoly jsou zamčené. Byl by někdo s přístupem ochotný mi kapitolky poslat? Kdyžtak se ozvi na elloii@seznam.cz. Díky :)
Patolozka: grid: Díky moc ;-) Vím, že tu teď moc nejsem, ale budu se snažit to nějak dohnat... časem
grid: Vsetko naj k sviatku , Pat.
Tesska: Paty:Potešenie na našej strane
Patoložka: 4.3. Další kapitola Prachu. A možná už nedoufáte, ale já stále věřím, že ne poslední;-)
weras: Dnes je to rok,co umřel Alan Rickman,představitel Severuse. Kdo čte tyto povídky,nemůže zapomenout.
Patoložka: 10. 12. Už bych to měla změnit;-) Děkuji moc všem, kteří čtou Střípky, jsem moc ráda, že mají takovou odezvu
Patoložka: Kruci! Ono pořád není prvního? Někdy ten čas běží, ani nevím jak a najednou se toho prosince člověk nemůže ani dočkat... :-D
Patoložka: Ze slibované vánoční povídky mi zbývají dokončit už jen čtyři poslední části. Od prvního prosince se tedy můžete těšit
Lady corten: I já tebe. Snad tu zas nějaký ten delší čas pobudeš. Prořekla ses v jednom komentáři, že něco píšeš. Už jsem moc zvědavá. Ani jsem v něco takového už ani nedoufa.
Patoložka: Lady Corten: Tak já doufám, že ne jen na čas, ale uvidíme samozřejmě. Moc zdravím!
Lady corten: Ahoj Pat, jsem moc ráda, že ses vrátila alespoň na čas zpátky k předkládání. Až budu mít chvíli, jistě si Prach ráda dočtu. Tento vzka6ník vypadá vzkutku nadějně. Já ten svůj taky musela kvůli spamům zrušit, ale kniha návštěv místo něj se moc nechala.
Patoložka: Původní vzkazník jsem musela deaktivovat a poté i zrušit, protože byl neustále plný spamů. Zkusíme tedy tento, jestli to vyjde;-)
BlueBoard.cz ShoutBoard