Přidej zprávu »
DiKMike: podle posledních informací od Kubyho se sraz s největší pravděpodobností v běžném termínu neuskuteční.
Smajla: Já už vím jistě, že letošní sraz pro mě je pasé. Zdravotní stav mojí Leničky bude na delší běh .. Takže si to užijte
DiKMike: Ještě malá poznámka ke srazu. Pokud nebude určen termín do řekněme poloviny června, pak se sraz letos nejspíše neuskuteční. Jak tu psala Smajla, ne každý může odjet na sraz ze dne na den, nehledě na zajištění ubytování a včasné informování ostatních zájemců.
DiKMike: Jestli narážíš na opisování kódu před odesláním příspěvku, tak se jedná o věci, co dělají lidi provozující tuhle nástěnku. Uvědom si, že my všichni jsme jen uživatelé. Mimochodem, účet tam má zřízenej montana (bývalý spoluzakladatel týmu) a já jeho heslo neznám.
wardav: Tos jak soudruzi a soudružky : Miku nechápu na c je tas proti spamovská stupidita. Opravdu to něčemu pomáhá ? Vysvětli mě to jako malému dítěti. Mě to akoát zdržuje a séře. Zase napodruhé, Kua to je kšeft
Shaman: To je jasný Smajlo. Tak já taky teprve uvidím, až bude známej termín :)
Smajla: No uvidím případně podle šichet, ale pokud budu mít v pátek odpolední, tak v sobotu ráno už pro mne nemá smysl jet :-)
Shaman:
DiKMike: To je škoda Smajlo, nicméně termín srazu zatím stanoven nebyl. Tak třeba příště.
Smajla: Dodnes žádné info o srazu, takže svou účast ruším ... Potřebuju to v práci už nahlásit a tady furt nic ... Tak si to užijte
DiKMike: to viš, všichni něco děláme, ty ne ?
wardav: Delate neco ? Nebo jako vzdycky
Shaman:
DiKSirPetr: Shami na sraz, hmmm
Wardav: Musite se vic snazit pane spravce
Shaman: Ouki:)
DiKMike: hoj Shamane, určitě tě rádi uvidíme. Info o srazu bude zavčas tady na webu, tak i ve skupině DiK na steamu.
Smajla: Shaman jedem autem, Tě můžem vzít .. ;)
Wardav: Proste vseci jsou vitani . Byl by dobry i Kolala Olda. IMO
Shaman: Mno, letos bych snad mohl taky dorazit. Budu sledovat dění :)
Smajla: Pojedu s přítelem a s Lucinkou mojí.
wardav: Smajlo, budes mit bodygarda ? :)
wardav i pro Medu: Něco co je vic nez 20 let stare a stale aktualni odkaz » Babicka odkaz »
Smajla: Hoj Dave, přidávám se se srazem, letos též nebudu chybět .. Dokonce nepřijedu sama ...
WarDav: Ahoj kluci ušatí a holky krásné. dlouho jsem tu nebyla nevím, jak mi to půjde dál. Ale jsme stále s Vám a na sraz 2017 urco prijedu pokud nebude nic proti. Takze dretw pozice a buďte na značkách . Váš Dejv
DiKMike: Přeji všem v novém roce hodně štěstí, zdraví a tak, však to známe. O to víc si to umědomujeme, když nám něco z těchto přání chybí. Proto všem nemocným, nešťasným, či chudým přeji, ať se rychle uzdraví, zbohatnou, či se stanou nejšťastnějíší ve svém životě :)
Smajla: opožděně přeji Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok kluci moji
DiKMike: Hujer, metelesku blesku
Hujer: Promiňte, ja se odstehoval do Humpolce.
Pan Hujer: Kluci, neserte Májka
DikMike: nevadi ja na to seriem
nobody: is perfect, ja sa volam nobody :D
DiKMike: Když už ses do toho pustil, tak ti přeju aspoň na ježiška už mít rodinu v teple
DiK Sir Petr: Zdravím ve spolek. Žiji a stále žiji a hlavně přežívám. Tento rok stavím barák, proto sem se nikde neukázal, na nic nereagoval a nikde nejezdil. V zimě se snad ukáži alespoň v TM . Takže znáte to, z práce rovnou do práce, barák si stavím svépomocí, takže sem již zestárnul o 10 let během roka. Do konce listopadu musím bydlet, takže po vánocích se snad ukáži. Kdyby se někdo nudil, může mi přijít pomoci . Takže přátelům co navštivují web a všem DiKům zdar.
DiKMike: Koukám, že v anketě někdo hlasoval, že užívá orgin od EA, proboha kdo ?
DiKMike: fotky už mám vybraný, ono při tom množství to chvíli trvalo. Na web je dodám snad už během tohoto týdne :)
wardav: Halllloooo co se stalo ? Fotky se sem nedostalo ? Makej Miku, Makej
wardav: kdeze su hentaké voalaké fotky
SV18: GRATULUJI DONE!!!!!
DiKMike: skoro jako by soupeřili s rychlostí dodání zásilky přes českou poštu :)
Don57: jj,tak nějak
DiKMike: Po jak dlouhé době se tak stalo Done ? Měsíc, nebo dva ?
Don57: Tk pánové hlásím,že v TmuF jsem opět online.Poslli mi nové heslo. jupííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!
DiKMike: Copak Smajlo, přecejenom to nestihneš ?
Smajla: Také se omlouvám a též se nezúčastním.
Koala: tak bohuzial, na zaklade mojho momentalneho zdravotneho stavu sa nezucastnim.
Skal@Koala: Tesim sa na vas :D
WarDav: Zdar kluci a holky, už se těším na sraz. D"fam, že si ame do nosa. Pro ty kdo neumí Moravacky překládám.... doufám, že si krásně a lině opijem papule.
DiKMike: tobě někdo done ukradnul účet ?
Don57: zdar,jelikož se nemůžu příhlásit do Tmuf,tak pozor kdyby někdo jezdil na můj účet!!!
wardav: Oki Svéčko, pokud jsi to nevěděl, taky beru zpět. Jsem si mysle, že si napučený. Jezdil si a nic. Tak proto. Dav, ale opravdu, nekecám. Ale jestli mi to příště uděláš, tě nakopu do auta. Vidíš moc dobře , kdo se přihlašuje ikdyž jedeš.
DiKMike: v pohodě, přijedu se podívat na ty co znám, s těma co ne dám pivko a panáka, ale vožíračka z mé strany se konat nebude
PEEF Rcc: Miku - píšu tě na seznam přihlášených. A mlč.
PEEF Rcc: Super Miku. Beru tě za slovo. Zkus třeba vzít i někoho dalšího, když se ti to povede.
DiKMike: email na něj nemám, jen mobil. Petřík se taky dá sehnat na Steamu. Na sraz se pokusím dorazit, plánuju jen sobotu, přes noc se mě to nehodí. Uvidím, jestli budu mít auto. V práci bych ten víkend být neměl.
PEEF Rcc: Pavda Miku. Nemáš na něj náhodou mejla? Pokud ano, pošli mi ho. Moje adresa na webu - zelená obálka vpravo nahoře. A rád bych tam viděl i tebe, alespoň na otočku, nemáš-li moc daleko.
DiKMike: Peefe máš recht, na sraz Rcc nemá Petřík žádný výmluvy, že nemůže. Jestli ale dorazí, to ví jed admin, pánbůh a možná i on
Sv18: Nevím kdy a kde jsem tě nepozdravil.Pokud k tomu opravdu došlo(o čemž pochybuji vzhledem k tomu že jsem tě letos nikde neviděl) ,pak se ti tímto omlouvám protože nemám ve zvyku nezdravit.
wardav: O Oldovi beru zpět, co jsem napsal, jsme si to vysvětlili. Dav
wardav: Hele nemáte tam nějakou lepší anketu ? raději nějakou ne nudnou, na takovou anketu si pořídím tenisovou raketu, odpálím ji a půjdu si ji koupit do stone marketu - ne do onliňáku, abych Vás zase rozpálil svým konzervováním. Víš který online je nejlepší ? jmenuje se luline. Sr for bonus. Ne to byl jen rýmovací žertík. Jen doufám, že se zase nenapučíte a bebude dělat nádhery. Chci Vás jen pouze rozproudit a rozveselit. nic víc, nic míň náfukové ( SV už ani nezdraví, trapné a dětinské, MIke mi vyčítá a Olda ten se nafoukl jak prvomájoý balónek ) to je teda zájmový spolek. Chce to vzrůšo a změnu, ale normální, ne senilní. Ano taky Vás má rád.
wardav: Tak jsem slyšel od Mika, že jsem nejnesnetilnější z Týmu. Ale za pravdu se mučí a upaluje. Se divím a topím dřívím pod kotlem některým, že se to tady furt jmenuje DIK TEAM. co se podělo s e super nápadem "Zájmový spolek " ? Tady konzerva hlásá svůj příchod. Každá změna vede k horšímu, je třeba udržovat dobré vztahy i stahy a nevymyslet hovadiny. No to je tak na přivítanou a oživení, proč mě někteří nemaj rádi. Oživení konzervace a konverzace. doufám, že zase nějakou Barbie neserinkam. Už se Těším na pravý turecký KEBAB, to je požráníčko. Mě to ubytko rezervujte od A do Z, tedy od pátku. Budu mít samotku ? :) . A běda vám si brát psiska a podobné hovadiny. Zase Vás budu pérovat. Mám zvířata rád. Takže proto. Kromě falešných koček všeobecně. Dav, co nasral i OLDU.
PEEF Rcc: Zpráva pro DikSirPetra - Dědku - přijeď na náš sraz a žádný výmluvy
DikSirPetr:
Smajla: Tak jsem se právě dozvěděla, že v půlce července mě čeká další operační zákrok .. Lidičky, moc mne to mrzí
DiKMike: zrovna takhle jsem to fakt nemyslel
Smajla: No kvůli prsům ten odvoz ale fakt nemám :-D
DiKMike: víš, holky to mívají snadnější
PEEF Rcc: Smajla je šikula, už má i odvoz na sraz. Tak kdo bude další?
Smajla: Tak co lidičky, nenecháte mě v tom samotnou, že ne? Kdopak se semnou vydá na sraz Rcc ?
PEEF Rcc: Oukej Miku. Jestli se objevíš, dáme alespoň frťana něčeho dobrého a poklábosíme
DiKMike: díky za pozvání Peefe, pokud přijedu, tak určitě ne přes noc.
PEEF Rcc: Smajlo, prostě napiš do návštěvní knihy že jedeš a jestli sebou někoho bereš a jestli tam budeš celý víkend.
Smajla: Kde najdu kde se přihlásit ? :D
PEEF Rcc: Ahoj všichni. Měli by jste chuť se někdo z vás, zúčastnit našeho letošního srazu? Termín je 24,25,26.6.2016 opět na Seči v hotelu Kapitán. Není to o tom, že se sejde jen Rcc, rád bych tam uvítal všechny dobrý lidičky Miku, ujištuji tě, že tam letos budu Pište do naší návštěvní knihy na webu. Ale rychle, ať můžu přiobjednat pokoje.
wardav: NE ! Hutch, výborný stavitel, jezdec a člověk. R.I.P. škoda ho
wardav: Kluci byk je tarck manii Turbo nadšen, ale povadlo to. Je to dle mě moc vyumělkované a moc jýčovitě vyšperkované. Porostě neco tomu sakra chyb. je t kýč, jako prase. A viděls tam českou nebo slovensko vlaju ? Zase hovno. Jsem sprostý, ale mají nedostatky. Takové kecy a komnetáře tupých němců frantíků mě nedostanou. Jsou to amatéři. Hůavně mají své GP a videa. No prostě sprostě řečeno, jsem byl prve nadšen,a le fakt je to kýč. Toť můj originál názor
wardav: Na srazu Vám dám llkci šluhného chování, českého gentlemana !
DikSirPetr:
Smajla: Dnes ráno zemřel TM jezdec a úžasný člověk Fred Hutcheson alias Hutch ... Tato zpráva mne hluboce zasáhla, už proto, jak moc jsme si s Hutchem psali a měla jsem ho moc ráda. Zapalme svíčku za tohoh úžasného člověka. R.i.P
DiKMike: děkujeme za přání Smajlo
Smajla: Gratulaceee k 10.tému výročí, bando
DiKMike: díky za tip méďo, může v podobném duchu být třeba další anketa
koala: A v ankete ti chyba moznost (milujem hylisa, milujem u páj, prípadne milujem ubišrot) nehodiace si škrtnite
koala: Pocuvaj ty admin na baterky zo zvieracou kazajkou ShoutBoard neexistuje. Zkopirujte si z nastaveni knihy novy HTML kod. (ShoutBoard neexistuje. Zkopirujte si z nastaveni knihy novy HTML kod., 10. 10. 2015 2:06) Ktoreho je dnes?
SV18: Ale MIKU jen se nelituj-na polstrovanou celu a svěrací kazajku seš zralej už 10 let. Takže vše nej DiKové a ostatní TMpozitivní
DiKMike: blíží se 10 leté výročí existence DiK týmu. Slavit bude asi každý po svém, já se podívám po antidepresivech, jsem totiž zralej do vypolstrovaný cely a svěrací kazajku
DiKMike: Jsme rádi, že seš na tom natolik dobře, že si na nás v létě uděláš čas :)
Smajla: Hoja hoj, opět se vracím k TM, tak snad se s někým z Vás někde potkám ;) A samozdřejmě jelikož se můj zdravotní stav lepší, dostavím se zřejmě i do České Třebové ! zdárek
Renie: To byly doby, kdy jsem tam taky chtěla a mít na zadku RCC, ale neujela jsem tu jejich trať v žádaném čase. Pak jsem na to nějak zapomněla a koukám, že se snaží povstanout z popela
DiKMike: tým Rcc se pokouší Peef pozvednout z popela. Budiž mu v tom snažení přáno, nebude to mít lehký.
PEEFRcc: Nějak nefunguje odkaz. Tak snad teď - odkaz »
PEEFRcc: Nazdárek Miku a všichni kolem RallyCrossClub je zpět na scéně - odkaz »
DiKMike: na humblebundle je teď v akci za polovinu. Spíš uvažuju o koupi samostně prostředí Lagoon do maniaplanet, než koupit Turbo.
Smajla: pro mne asi nepotřebná, když už tm nehraju vůbec..
DiKPetr: Asi taky do toho půjdu, už by to mohlo vyjít ....
DiKMike: jo, někom vím, ale zatím nikdo z DiKů.
DiKPetr: Tak co, už někdo to turbo koupil ?
Renie: Veselé Vánoce
Koala: Tak vsetkym vam prajem statne a vesele, a hlavne zdravie.
DiKMike: díky Smajlo a nápodobně
BlueBoard.cz ShoutBoard