Přidej zprávu »
Aleš: AndreaP je pýča!!
AndreaP.: Zepfyre, jelikož ani má trpělivost není nekonečná, dnešního dne jsem na Vás podala trestní oznámení na příslušném oddělení Policie ČR. S ohledem na to, že nejste až tak anonymní, jak si mylně myslíte, veškeré další kroky už podniknou orgány činné v trestním řízení. Toto je má první a jediná zpráva ode mě pro Vás.
Zefyr: Jste všcihni zmrdi!!!
Zefyr: Táhni do prdele svině i s tou svou kurvou! AndreaP je pýča a kurva.
čarodějka: Nějak nechápu proč si tady nějaký zoufalec léčí svoje ego.Andejko znám tě dlouho a vím že tohle si opravdu nezasloužíš.
Zefyr: Děvko zkurvená!! Táhni k čertu i s kurvysynem a s kurvydcerou.
Zefyr: Andreo seš stará píča! Kurvo jedna hnusná, podívej se na sebe jak vypadáš ty děvko. Táhni k čertu svině i s těma babinetíma kurvama jako je Klubko, Lupina a spol. všechny jste kurvy. Tvůj milovaný Petr
AndreaP.: Dobrý den Ilono, máte asi na mysli kit od Foolpick - Prázdniny na táboře. Fool už nyní design nedělá, zkusím jí kontaktovat, zda je možno se ke kitu ještě nějak dostat, nebo je už propadlý. Dám Vám pak vědět na e-mail.
ilona: Dobrý den, hledala jsem kit na tema letni tabor a nasla v Babinet.ve starých , ale nejdou mi stáhnout. Je možné se k nim dostat nějak jinak, koukala jsem , že jste tam ten kit v 2009 dávala.lubinovai@seznam.cz
pacina: Skvělý nový kabátek,moc se ti povedl.Krásná ločka a moc díky za inspiraci,ráda sem chodím!
BlueBoard.cz ShoutBoard