Přidej zprávu »
Hana: Už se jen 2x vyspíme ! Hurá! Jinak dodatečně jen to nejlepší v roce 2018!
KevSpa: Podívejte se na první fotky ze spin-offu Grey's Anatomy odkaz »
KevSpa: Fotky z epizody 14x09 odkaz »
Lucifrid: Ahoj MarienkoM, myslis sem na vzkaznik? Nebo do fora? A jaky je presny nick? Kdyztak mi napis na lucifrid@edna.cz a zkusime to vyresit :)
Vendula: Ahoj Greysáci, přeji Vám všem jen to nej do Nového roku a hlavně to, abychom byli všichni zdraví :-). A Vám všem, kterí stojíte za touto stránkou moc děkuji za vaši práci. Jste úžasní :).
Adel: i 8. a 9. epizoda:)
Adel: Ahoj, jen chci upozornit - u obsahů z 10. řady máte stejný obsah k epizodě 11. a 12. ale název je u obou jiný (správný asi). Mějte se a hezký Nový rok
ImogenH: Ahoj, přeji všem, kdo se podílí na fungování a správě těchto stránek krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2018. Coby fanoušek bych vám chtěla poděkovat za vše, co pro nás tady v Grey's vesmíru vytváříte, jak se stavíte k dotazům, připomínkám atd. Mám vás ráda a vážím si vaší práce. ImH
Tomik: Je to teďka hrozná sračka... od monstrozního nádoru až do závěru před pauzou
Mell: Jako pardon, ale prijde mi ze tahle serie je totalni sracka..
MarienkaM: Ahoj mám problém - už jsem tu dlouho nebyla a zapomněla jsem heslo. A heslo mi to nechce poslat (mail neregistrován) a nově se registrovat nemůžu (mail už je registrován)... jak z toho ven, pls?
KevSpa: Kaccc: Bude. Až dopřeložíme The Crown, tak budu mít víc času a udělám ho.
Kaccc: Ahoj chci se zeptat na clanek o nathanovi?? Uz na nej docela dost douho cekame v cestine diky moc
mishaneczka: Alrobell: hodně koukatelná reklama
Alrobell: Jackson v reklamě H&M
Adél: Co to je za vikend bez Greys :( :( . :D ne kecam:), dekuji zatim za vsechny titilky jste jednicky a snad siaspon behem pauzy odpocinete od obcasnych chytraku tady :)) i kdyz.. dotazy na to proc sakra neni novy dil tu budou asi brzo :D
pajka: aaaa.. Vím, že jsem jedna z ovcí, ale prostě mám "mléko na mozku" omlouvám se všem chápavým.. :)
pajka: Ahoj!! Jsem úplně marná.. Kdysi jsem stahovala přes torrenty a potom uložto.. Teď se se mnou nekamarádí ani jedno, prosím o radu, kde stáhnu 14 řadu? :) Děkuju!
ter: Lenka: "mám toho dost v novinách a v televizi, tak si chci alespoň u seriálu odpočinout" - to jako fakt? to je teda extrémně hloupoučkej xenofobní pseudoargument, ten ještě neznám. obtěžuje tě informace, že jsou na světě i jiný lidi než ty? oni to s tebou taky musí na tom světě vydržet. (jinak se omlouvám, že živím tuhle marnou diskusi, ale prostě mi to nedalo.)
KevSpa: Tam měl být vykřičník.
KevSpa: Přidán přečas na DVDrip 13. série.
Adél: Úplně vás chapu, ze vzkaznik chcere zrusit, ale mne teda chybet bude.. sama si tu rada ctu :) a vzdycky vam tu rada podekuju za titilky . Ale chapu vas no, protoze resit tady takovy kraviny je vaaazne unavne
Silence: Mně vzkazovník chybět nebude :) Poděkovat můžu v komentářích :)
Honza: Vážené dámy. Klidně to zrušte. Stejně se sem chodí vykecávat chytráci, kterým zřejmě nestačí facebook. O tom kdo a v čem bude někdo hrát rozhoduje někdo ůplně jiný. A ne "chytří a vše znalí češi".
Lucifrid: 1) nad vypnutím uvažujeme už dlouho, protože vzkazník ztratil svou původní funkci a řeší se tu hlavně uložto. V dnešní době už by fakt neměl být problém se naučit stahovat, není to nic těžkého (a ne nemyslím torrenty). 2) "Iditoti z Novinek" je terminus techninus, jen pro pořádek. A ano, nechápeme, že tohle lidi řeší. Je to už únavné to opakovat, nejen tady. V USA nemají kvóty na obsazování LBGQT či podle ras a vyznání. Dělají to kvůli divákům, aby v tom viděli oni sami sebe. Naopak to, že Chirurgové vůbec nezmínili vyznání nové stážistky o něčem svědčí. Nehodlají z toho nic dělat. Třeba to přijde, ale určitě to bude podáno zajímavě.
KevSpa: Tereza: Moment. Pošlu ti sem hodnýho poldu.
Tereza: KevSpa: idioti z Novinek, ubohé poznámky, atd.. ale jasně nenadáváš. Navíc nikdo ubohé poznámky neměl, Lenka slušně vyjádřila úvahu, jestli to je nebo není reakce na nějaké události. Stačilo napsat není, je to v Americe normální a ne ji hned začít osočovat. Příště se zamysli nejdřív nad sebou. Vypínání vzkazníku klasika - paní ředitelku KevSpu něco rozčiluje, tak jim ten vzkazník raději vypneme.
KevSpa: nemámRádKEVSPU: Někdo toho zlýho poldu dělat musí.
nemámRádKEVSPU: nemám tě rád :D si nepřijemná
KevSpa: Jinak už celkem dlouho uvažujeme, že tenhle vzkazník z mnoha různých důvodů vypneme. Pokud se nám tu ještě budou šířit tyhle diskuzní nešvary "idiotů z Novinek" a šíření nenávisti vůči jakýmkoli menšinám, tak k tomu už vážně přikročíme. Jen varování.
KevSpa: Tereza: Nikomu jsem tu nenadávala. Trochu si pleteš pojmy s dojmy. Ale takovéhle ubohé poznámky mířené proti muslimům v seriálu, si rozhodně nezaslouží nic jiného než posměch.
Tereza: KevSpa: Ty jo, tak ještě že se mezi tím nevzdělanci prolezlým českým národem vyskytují i takoví osvícení občané jako ty. Myslím, že se dá reagovat i slušně bez nadávání do nevzdělanců. Tolik k těm "vzdělaným".
KevSpa: Kily: Je pryč. Bude článek. Teď o pauze budu dohánět resty, na které nezbyl čas.
Hana: Souhlasím, mám ten seriál ráda už jen kvůli tomu, že se tam naťuknou zajimavá a důležitá témata. Kdo s tím má problém ať se na něj nedívá, jednoduché.
achjo...: Je to tak :D Ale zarazilo mě, že se někdo pozastavuje nad uvedením JEDNÉ muslimky, když jsou Chirurgové (a vůbec všechny Shondaland seriály) známí tím, že v nich dostávají prostor menšiny. A to je moc fajn, už jen proto, že dostalo příležitost mnoho skvělých herců. A zobrazené homosexuální páry určitě alespoň pár homofobů přesvědčily, že LGBT bývají úplně normální lidi
Kily: Kam zmizel Nathan ?
KevSpa: Honza: Je to tak. V případě Čechů navíc hodně hraje roli omezenost v mnoha směrech. Bohužel většina dál, než za hranice té naší kotlinky nevidí, ale jak říkáš, myslí si, že jsou ti nejlepší a nejchytřejí.
Honza: To Kevspa: To jsme holt mi češi. Věčně kritizujeme, chytří jsme kam se na nás svět hrabe. Autorka seriálu moc dobře ví co dělá.
KevSpa: achjo...: Bohužel, je tím prolezlý celý náš národ. Ale my normlní si tím nesmíme kazit radost.
achjo...: nečekala bych, že se s takovou nenávistí setkám i tady. je mi z toho smutno
BlueBoard.cz ShoutBoard