Přidej zprávu »
ved: ZA VŠECHNY HRÁČE -PŘIJĎTE POVZBUDIT V NEDĚLI V 16:30 S PORUBOU POSLEDNÍ ZÁPAS SEZONY A TAK DŮLEŽITÝ DÍKY
Ved: Slavičín - Hranice 6:0 (Hořák 3, Švach P., Šamánek, Macek) Sestava: Mendl, Šamánek, Ptáček, Barcuch, Švach M., Vacula, Švach P., Fábry, Hnaníček J., Hořák, Macek. Střídali: Hnaníček T., Samko, Fojtík B., Trochta. Poločas 4:0. Zápas se odehrál na škváře ve Hrádku. Domácí potvrdili roly favorita v tomto utkání a brankami 25,31,33,43,75,80 minutě rozstříleli hostující celek, který si vytvoříl jen 3 šance.
VED: Nehraje se 1 jarní mistr.zápas s Bystřicí odložen na 1.4.09 středa
VED: První utkání jara 2009 sehrajem v sobotu 21.3.09 v Bystřici p.Hostýnem v 15 hodin.Odjezd autobusu ve 12hod.
VED: Zlín B- Slavičín 2:1 (Hořák) sestava: Mendl, Barcuch, Šamánek, Otépka, Ptáček, Švach P., Hnaníček J., Fábry, Samko, Hořák, Hnaníček T.,
VED: OPRAVA - neděle 15.3.2009 zápas se ZLÍNEM B v Luhačovicích 10:15
VED: Slavičín-Kroměříž 3:2 (Šamánek, Fábry, Samko) Sestava: Trochta, Otépka, Šamánek, Švach M., Ptáček, Švach P., Vacula, Hnaníček J., Fábry, Samko, Barcuch, Trochta,. Výborný zápas na umělce v Kroměříži. Generálka na mistrovský zápas s Bystřicí pod Hostýnem(21.3.09) v sobotu 14.3.09 v Luhačovicích se Zlínem B v 10:15 hod.
VED: V sobotu 7.3.09 zápas v KROMĚŘÍŽI v10hod ,ODJEZD V 8:00hod
VED: Zápas s Led.Rovným 3:1(Hnaníček J.,Švach P.-pen,Šamánek) SESTAVA: MENDL,SAMKO,ŠAMÁNEK,MACEK,HNANÍČEK J.,HNANÍČEK T.,FÁBRY,ŠVACH P.,PTÁČEK, TROCHTA,TLUŠŤÁK-vedoucí družstva v útoku Příští víkend přátelák s KROMĚŘÍŽÍ čas a den bude upřesněn.
VED: V sobotu 11:15 poslední zápas na turnaji v Otrokovicích z Led.Rovným, odjezd 9:15