Přidej zprávu »
A.: Platónské tělesa: jak vysvětlíte šesté těleso- merkabu?
KAZOO SINGER: Aho
Fyzmatik:: to Filtom: Tak si to snad zadej tady nahoře do políčka vyhledávání ...
filtom: co to jsou kapilarni jevy? nikde o tom nicnemuzu nait,
Tom k: Objevil jsem další odkaz: Zdálo se mi to boží. odkaz »
Huha: Dobry den, mohu se zeptat
Aleš Liesk.: Ad Stepka: nic nikde nevypínám, v kódu se nehrabu (profesionálně totiž pohrdám všemi programy, které nejsou psané v assembleru nebo nanejvýš v K&R céčku, nemají aspoň jeden hardwarový interrupt a vyžadují více než 16 kB paměti RAM a procesor s více než 16 bity a 20 MHz taktu :-)) Je to všecko přes tuto stránku a na jiných stránkách by to takhle nefungovalo.
MoudrýSamec: Nechápu, proč si jednoduše ten adblock nevypnete... Ta jedna reklama vás jinak neomezuje a máte to hned. Navíc podpoříte autora.
Stepka: Ono je možná snažší vypnout adblock, než hledat v nastavení jak se vypíná JS nebo si hrát ve kodu... nicméně taky rád přícházím na způsoby jak obelstít weby
Aleš Liesk.: Ad reklamy: hoši, a to si neumíte pomoci? (= přečíst si celý text článku, aniž byste museli vypínat AdBlock). Já na to přišel asi po 3 minutách :-)
polar: Zdravim z Brna, jsem phd psycholog se zajmem o vedu a moc se mi libi vas blog - dobra prace, tesim se na pokracovani.
Pro Pavla: Pavle a škemrat po ostatních, aby ti zadarmo dali své vědomosti, abys měl lepší známku není stejné, jako škemrat s kelímkem na nádraží o drobné? :D
omg to omg :D: Omg.... vypadá to, že nemáš žádný vztah k penězů a všechno dostáváš od rodičů pěkně zadarmíčko, aniž bys pro to musel hnout prstem. Rozhodně nevypadáš na dobrotince, který si vezme druhou práci jen proto, aby výdělek z ní rozdal ostatním zadarmo. Ale přesně toto chceš po autorovi článku. Navrhuješ, at si jde vydělat a provozuje web zadarmo bez reklam. Ty bys šel na brigádu jen proto, abys mohl neznámým lidem dát něco zadarmo? Jestli chceš, aby byl web zadarmo a bez reklam, tak se domluv s autorem, že on daruje zdarma svůj čas a ty daruješ peníze na provoz webu. Není fér kritizovat admina, který tu něco dělá pro ostatní ve svém osobním volnu. Můžeš sem vložit link tvého webu, který je pro druhé užitečný a děláš ho zadarmo jen z radosti obohatit ostatní novými poznatky? :D
FYZMATIK: To omg: Tohle mě vážně pobavilo . Prý dávám negativní hodnocení... Nikdo se nepoleze ... Účelem tohoto blogu totiž vůbec není, aby sem každý lezl...
omg: dalsi debilni web otravujici zivot lidem s vypinanim adblocku :P fakt chytre otravovat lidem zivot s reklamou, davam negativni hodnoceni ve vyhledavaci spadne vam hodnoceni a nikdo sem nepoleze ...
FYZMATIK: Tento blog vzniká spontánně a zcela zdarma. Je určen pro mé studenty. Pokud se ti nelíbí reklamy nutné pro běh blogů na serveru PISE.CZ, tak to sděl jeho adminovi a ne autorovi tohoto blogu, který z těchto reklam rozhodně nežije
Pavel: Dobrá stránka, ale AdBlock si kvůli tomu vypínat nehodlám. Takže Admine, jdeš tím sám proti sobě, protože odrazuješ lidi. Pokud nemáš peníze na zaplacení stránek, najdi si brigádu. A pokud se ti nechce makat, nevytvářej si stránky. Škemrat po ostatních ať si vypnou adblock, a vydělali ti kačku je to samé, jako škemrat s kelímkem o drobný na Hlavním Nádraží.
123321: 4268426842685
admin7: dobre pomohla
tom k: Natrefil jsem na zajímavý odkaz- odkaz » Testoval jsem to na chyt. telefonu.A je to o bez stahování!
Nikola Vašíčková: tahle stranka je super muzu se z ni ucit do fyziky
VášStudent: mužem zajít večer na pivo
VášStudent: Děkuji, pane profesore, za dnešní jedničku!
To Astrofyzik:: Když si myslíš, že to tam najdeš...
Astrofyzik: "Pokud si chcete přečíst článek, vypněte blokování reklamy" :) Myslím, že si najdu obsah článku raději v originále, ne wikipedii.
Aleš: Dan: to je to tak těžké spočítat? Když to vezmu z druhého konce, tak obvod koule po rovníku je 2*pi*r. Když zvětším poloměr o 1 metr, tak se obvod zvětší na 2*pi*(r + 1) = 2*pi*r + 2*pi, tj. o cca 6 metrů. A tedy opačně, když přidám na obvodu jen 1 metr (cca 6x míň než v předchozím příkladu), tak se poloměr zvětší taky 6x míň, tj. zhruba o 1/6 metru. Na tobě už je jen zjisit, zda-li myš vysoká 10 cm proleze pod drátem umístěným ve výši 1/6 metru (aneb co je víc, 1/6 m nebo 10 cm?) Stačí? (ach ta dnešní mládež...)
tereza: jak vznikne statická elekřina za letu letadla ?????
brambora: myš vysoká 10cm??? mám strach!
Dan: Potřeboval bych poradit do matematiky úloha zněla takto: pokud by byl okolo celé země řekněme třeba na rovníku omotaný drát v přesné rovině se zemí a k tomu drátu bych poté přidal ještě metr DRÁTU podlezla by ho myš vysoká 10 cm ?
Eliška: Může mi někdo vysvětlit, jak se načrtne těleso složené z krychlí podle symbolického zápisu?
Šimon: Díky moc mi to pomohlo do referátu do Fyziky
hummmer98: ahoj chcem sa opytat ci sa da nejako ciselne vyjadrit ako sa sa zmeni vlnova dlzka alebo frekvencia svetla pri dopade na vlhke oblecenie ? prikladam link kde je to velmi zjednosdusene napisane :) odkaz »
Anonym :D: AHoj :D Jsem moc ráda za tento "tahák" POmohl mi opravit známku na jedničku z fyziky :) MOOOOOC děkuji :)
VPK: Supér tahák
Adam: ale to pismo se mi libi mozna se ho pokusim naucit.
Adam: ja ti s tim pomůžu matematika mi jde.
Honza: fyzika je tu proto ze vetsina lidi neni schopna akceptovat zazrak.
Franta ,: Ahoj, prosím vás je tady někdo kdo by mi pomohl s MAtematickými příklady . .? POtřebuji Help... Díky moc
Jirka: I tu destičku musel někdo vymyslet :D Takový prafyzik :D:D
fyzmatik: Tome: Asi ještě nepoužíváš mobil ani počítač a tuto zprávu píšeš na hliněnou destičku?
Tom: Fyzika je nepotřebná kravina která je k životu na hovno.
fyzmatik: Pro jadernou elektrárnu o výkonu 1000 MW při účinnosti 1/3 je potřeba přibližně 1200 kg uranu izotopu 235.
Coopí: Ahoj. Chtěla bych se zeptat na jednu otázku... mám to jako za úkol a nikde to nemůžu najít.. Jaká je hmotnost paliva potřebného pro chod Atomové elektrárny na jeden rok??
K: to: El Problém bude vždy stabilita toho vláčku. Dělat se seupravodičem na střední, nebo základce je problém, musí se to chladit, nebo sehnat vysokoteplotní, ale ty jsou drahé a nejdou ani snad koupit. Konstrukce by ale musela být podobná jako u skutečného Německého maglevu, jinak se to může přetočit.
FYZMATIK: To El: Pokus můžeš udělat s několika kruhovými neodymovými magnety. Viz odkaz »
El: Dobrý den, měla bych dotaz ohledně supravodivé levitace. Bylo by možné udělat ve škole malý model maglevu na principu supravodivé levitace? Případně jak náročné by to bylo a co by bylo potřeba. Předem děkuji za odpověď.
Karel: Dobrý den, Měl bych jeden dotaz ohledně motorů u nichž je pracovním médiem plyn. Pokud budu do pístového motoru typu parního stroje, zavádět stlačený plyn například z bomby (ev. kompresoru), a ten bude ve stroji expandovat, šlo by takové zařízení využít k ochlazování?
Ilona: 1*
Petr: Aho, tento web je super ! Pomáhá a navíc hodně inspiruje.. Odpusťte, ale využiju tuto příležitost a pozvu vás a vae návštěvníky na náš web -popularizace vědy, to je naše flanker.webnode.cz
To Blondie:: Navrhni nějaký! A návrh pošli na můj email v profilu.
BlueBoard.cz ShoutBoard