Přidej zprávu »
Jituš: Minulý týden jsem viděla v Dačicích v Restartu Kapelu Ocelot a byla jsem totálně překvapená nasazením a energií která jde z kapely. Opravdu super. A zapadli by k vám na fest i stylem Co vy na to???
Káša: Čau Motáci. Tak kultruní odpoledne v Třeběticích je za námi. A bylo SUPER!!!!! Chtěl bych poděkovat Honzovi, Vaškovi a všem kteří se podíleli na uspořádní této super akce. Počasí objednané pěkné, zvuk na obou podiích super. Těžko hledat, která z kapel byla lepší. Hudba Praha zahrála parádně, Čaj o páté super i když Markéta trošku chyběla.Tragedis a vůbec punkový kapely, tak to je energie. Mexické rytmy Los Perdidos rozhýbaly snad každého. No a "nováčci" Alkehol a Harlej pěkně zapadly do večírku . 7.díl Motáku se z mého pohledu velice povedl a už teď se těším na příští rok. Motáci, veliké díky za všechnu vaši práci s tímhle pěkným fesťákem.
admin: Dobrý den, časy zveřejníme zítra nebo nejpozději v pátek. Musíme ještě dostat potvrzení od jedné z kapel ohledně času vystoupení. Jinak kapely, které již mají jisté časy a jsou pro většinu lidí "nejzajímavější". Turbo 18:45 - 19:45, Alkehol 20:50 - 21:45, Harlej 22:55 - 0:05.
Eva: Zdravím, kdy bude prosím časový rozpis? díky.
admin: Zdravím, všechny kapely jsou již vybrané, děkujeme. Jinak email na pořadatele je info@motakfest.cz
Jarda: Zdravím, zajímalo by mne, datum ukončení přihlášení kapely (Garant) na MOTÁKFEST 2017 pokud už není pozdě, popř. další podmínky pro účast a vše co se týče kolem.Odpověd prosím zašlete na mail jardaslavonice@seznam.cz kde jsem skoro denně.Díky.Jarda
Aneta: Ahoooj, pozvěte Brutální Jahodu, jsou božíí
admin: Zde můžete psát své dotazy, přípomínky, pochvaly, názory, zkrátka vše co se festivalu týká i netýka. Jen prosíme slušně a žádné zbytečné reklamy. Díky
BlueBoard.cz ShoutBoard