Přidej zprávu »
Pavka: jedna bleskovka - v pátek 7.4. se představíme na memoriálu Honzy Kubáčka - Kuba 2017 - v restauraci "U Košků" v Pavlovicích od 22:00
Pavka: Krásný nový rok 2017 Vám všem! Omlouváme se za předchozí "kachnu" - majitelé restaurace "U Mlejna" pouze ztratili zájem o živou kapelu a neměli tolik odvahy říci nám to na rovinu!!! Není nad jednání na rovinu!
Pavka: Tak nakonec po několika letech Silvestr doma u televize! Z důvodu velké havárie vody v obci Radvanec nusel majitel restaurace "U Mlejna" zrušit Silvestrovskou nerendu!
Pavka: Ahoooj, tak snad už to všechno "pojede" tak jak má........
Pavka: Přátelé,kamarádi,na obnově stránek se intenzivně pracuje,omlouvám se za poruchu,neni na Vašich přijímačích :-)
Pavka: Ahoj všem, s největší pravděpodobností se dnešní "Václavka" přesouvá do hospody, takže jen o pár desítek metrů vedle! Přijďte, uvidíte!
Hanka: Čarodky jako vždy suprové, děkujeme.
Pavka: Dnes jsme se bohužel dozvěděli krutou zprávu, že nás nadobro opustil dlouholetý fanda kapely a výborný kamarád Jirka Langer, tiskový mluvčí Libereckého kraje. Budeš nám kámo chbět.....
Hanka: Pavle a domove důchodců , moc děkuju za sobotu nejen za sebe, ale i za sokolnictvo a přidružené osoby. Byla to krásná akce. Těším se na společné zpracování "svině" .
Pavka: Moc nás to těší, že se líbilo, hráli jsme zde poprvé moc se nám tady líbilo. Skvělé prostředí, skvělé publikum a vynikající zázemí - děkujeme Petře!!
BlueBoard.cz ShoutBoard