Přidej zprávu »
Lažánková Věra: 20. 6. zveme všechny příznivce školy na 16. ročník Vystoupení na schodech dne 28. 6. tradičně od 9.00 a 17.00.
Landová Alena: 15.6.2017 Posíláme poslední zprávu z Černé hory. Počasí nám přeje, trávíme tedy co nejvíc času venku. Všichni se už těšíme domů. Přijedeme zítra 16.6.2017 kolem 12 hodiny ke garážím. Přijďte si nás vyzvednout.
Landová Alena: 14.6.2017 Po výborné snídani nás navštívil člen Horské služby,který nám přednášel o bezpečnosti na horách. Poté jsme se chvíli učili. Po odpolední svačině byl karneval. Den jsme všichni zakončili diskotékou.
Landová Alena: 13.6.2017 Ráno nás navštívily Bosorky s výtvarnou dílnou. Tvoření nám zabralo celé dopoledne. Po obědě jsme hráli orientační hru Šnek. Příjemně nás to zmohlo těšíme se do postýlek.
Landová Alena: 12.6.2017 Za pěkného počasí vyrazily některé třídy na celodenní výlet na farmu Muchomůrka a ostatní se vydali po naučné stezce Černohorskými rašeliništi.
Landová Alena: 11.6.2017 Dnes ráno nás vzbudilo sluníčko. Po dobré snídani vyrazily některé třídy na celodenní výlet do Pece pod Sněžkou nebo do Janských Lázní. Zbylé třídy vylezly na rozhlednu a odpoledne se vydali na naučnou stezku Černohorským rašeliništěm. Po náročném dni jsme se už všichni těšili do pelíšku.
Landová Alena: 10.6.2017 Dnešní den začal zamračeně,brzy se však ukázalo sluníčko. Všichni jsme vyrazili na kratší vycházku a užili si odpoledne plné her. Teď už sníme o tom,co nás asi čeká zítra.
Landová Alena: 9.6.2017 Všechny zdravíme z Černé hory. Dojeli jsme v pořádku,najedli jsme se a teď už ležíme v postýlkách. Jsme napnutí,co nám přinese zítřejší den.
Cholevová Iva: 1.6. Poslední pozdrav ze školy v přírodě. Opět jsme si užili krásný slunečný den. Po výuce jsme se ochladili v bazénu. Odpoledne nás čekala olympiáda, večer opečeme buřty. Už se těšíme domů. Přijedeme okolo půl dvanácté ke garážim pod školu.
Cholevová Iva: Ráno bylo pošmourné, dobře se nám učilo. Po svačině jsme napsali domů, pohráli si a vykoupali se. Odpoledne na nás čekal parník a projížďka. Už jsme zase v bazénu. Večer nás čeká karneval a disco.
Cholevová Iva: 30.5.2017 Ráno nás probudilo sluníčko. Užili jsme si koupání ve velkém bazénu - jak prvňáci, tak páťáci. Obě třídy si zahrály bowling a odpoledne zastříleli na laserové střelnici. Byl to opět krásný den. Už se těšíme na zítřek!
Fajcová Petra: 31. 5. V úterý 30. 5. jsme se zúčastnili soutěže v atletickém trojboji mladších žáků na stadionu Kotlářka. Družstvo školy obsadilo hezké 4. místo. Našim žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Cholevová Iva: 30.5. R
Cholevová Iva: 29.5. Posíláme první pozdrav ze školy v přírodě - Stará Živohošť. Dojeli jsme dobře, ubytování skvělé. Ochladili jsme se v brouzdališti a pochutnali si na výborném obědě. Odpoledne nás čekaly hry v areálu a večeře. Už se těšíme do pelíšků a na večerní pohádku. A zítra hurá za dalším dobrodružstvím.
Peterka Štěpán: 17. 5. Dnešní den byl opravdu typický "s anglickým" počasím, ale nám to vůbec nevadilo. Prošli jsme si Wellingtonu Cathedral a není pochyb, že tato katedrála je řazena k nejimpozantnějším ve Velké Británii. A další skvělá podívaná nás čekala v Glastonburském opatství, kde se nachází první křesťanský klášter, který vznikl na britském území. A samozřejmě se k tomuto místu váže legenda o "údajném" hrobu krále Artuše. A zítra již, jen Londýn.
Peterka Štěpán: 16. 5. A máme za sebou další příjemný "anglický" den! Energii jsme načerpali u megalitických staveb v Avebury a Stonehenge! Odpoledne jsme zakončila v nádherné gotické katedrále v Salisbury. Už se těšíme na zítra!
Peterka Štěpán: 15. 5. Krátká zpráva z poznávacího zájezdu našich žáků do Anglie: Po příjezdu do Anglie jsme první den navštívili město Bath, kde budeme sdílet 3 dny v anglických rodinách, římské lázně a historickou část malé něho městečka. Už se těšíme do anglických rodin na nové zážitky!
Kodet Stanislav: 10.5. Vážení přátelé školy, v sekci "Foto" najdete fotografie z naší nové školní knihovny.
Kodet Stanislav: 27.4. Včera a dnes se uskutečnilo obvodní kolo v recitaci a zpěvu Pražské poetické setkání. T. Poláková z 1.B zvítězila a postoupila na galavečer do divadla, D. Dubenský a L. Brzáková skončili druzí. Upřímně blahopřejeme.
Peterka Štěpán: 19. 4. Dnešní vystoupení žáků na Staroměstském náměstí bylo z důvodu nepříznivého počasí zrušeno.