Přidej zprávu »
MM: 23.9.2010, 07:48 K O N E C soutěže Správnou odpověď i jména a počet výherců objevíte na webu v nejbližších dnech. Výhercům ještě jednou gratuluji.
Martina Náhlíková: Stejně jako v předchozích dvou letech se i dnes dostal Bronislav Kotiš do ankety Neviditelný herec. Snažně prosím všechny, kdo mohou, ať pro něj hlasují na těchto webových stránkách: odkaz » Moc všem předem děkuji a pokud můžete, šiřte informaci dál!
MM: 2.7.2010 přidáno do Tisku ohlédnutí Martiny N. za derniérou Zpívání v dešti. odkaz »
Martina: Srdečně zvu všechny do Alfy na Sirup! Hraje se 31.5. a 2.6. a Broňa samozřejmě nesmí chybět!
MM: O titul Evropské město kultury 2015 usilují dva kandidáti, slezká metropole oceli a česká kolébka piva. Vyhrají Plzeňáci, nebo Ostraváci? odkaz »
MM: 18.4.2010 Odkaz na ukázku z dnes zařazeného Kankánu bude funkční během několika dnů. Díky za pochopení.
Martina Náhlíková: Tak co? ;-) Kdo viděl Sirup? Vřele doporučuji - reprízy jsou 19.4. a 31.5. A jinak, rozhodně zvu na pondělí 12. 4. na Obraz do Alfy!
Hašlerka: Nesmutněme z konce Džungle a radši se těšme na Bróňu jako Philease Fogga v Cestě kolem světa! odkaz »
MM: Vstupenky na Sirup v prodeji odkaz »
MM: V dubnu do Alfy na Sirup! odkaz »
MM: Od 27. ledna každý všední večer ve 22,05 hodin na ČRo 2 - Praha desetidílná četba na pokračování: Katapult. Čte...no kdo asi
MM: Děkuji Hašlerce za tip a jako odměnu jí posílám "Rohlíček" odkaz » ale nejen jí.
Hašlerka: Sedmička vyhlásila anketu o kulturní událost roku 2009 v Plzni, hlasovat (např. pro Revizora ) můžete zde: odkaz »
MM: 9.11. v 19,30 Divadélko JoNáš - "Zpívám, tedy jsem", hostem pořadu bude m. j. i Bronislav Kotiš , pořad uvádí Jiří Untermüller. Vstupenky - odkaz »
MM: Přídavek a děkovačka z premiéry Polské krve... odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard