Přidej zprávu »
Keiro: Ahoooj! Jsem tu s malým reportem, jak to se mnou vypadá. Aktuálně mám rozepsanou povídku, kterou Vám snad brzy naservíruji. Zatím sem hodím alespoň, co jsem přečetla, ačkoliv to asi není až tolik zajímavé. Budu ráda za Váš názor, zda jste něco četli a jak se Vám to líbilo. Mějte se krásně a užívejte léto. Vaše Keiro :)
Keiro: Mám pro vás novou povídku. Ano, sama tomu nemůžu uvěřit! :) Jakmile se mi podaří vymyslet jí nějaký název, okamžitě vám ji sem přidám. :) Snad mi zůstal aspoň jeden čtenář. :3 Díky za vaši přízeň.
Keiro: Děkuji, angie. :) Já valentýna nějak moc neřeším, ale dodatečně taky přeji krásný svátek zamilovaných. :)
angie: Šťastného Valentína, Keiro. Snáď ti prinisie trochu lásky a inšpirácie.
Keiro: Už jsem Vám říkala, jak moc jste úžasní? Ne? Tak tedy jste! Lepší čtenáře bych si ani nemohla přát. Slibuji, že se pro Vás pokusím znovu začít psát, protože jste mým hnacím motorem. :3 Děkuji Vám za to.
angie: Keiro, určite nás nesklameš.:) To by sa mohlo stať, len keby si úplne prestala písať. To by bola asi kopa Tvojich čitateľov sklamaná.:) Viem, že je ťažké začať písať, keď to dlhšie odkladáš, niekedy pomôže ísť na to postupne, napíš jeden odstavec. Potom dva. Potom možno zistíš, že 1-2 odstavce sú Ti málo.:)
Keiro: Strašně moc děkuji za podporu! :) To je opravdu balzám na duši. Povídky mě napadají, ale už je hodit na papír respektive do počítače je problém. Ale zkusím to. :)
Vanessa *-*: Věř mi Keiro, že nás ničím nezklameš! . Vím jak je těžké se k psaní dokopat, ale víš co pomáhá mi? , sice jsem amatér, ale když si sednu k něčemu rozepsanému a něco napíšu, klidně po kouscích! Vždy z toho něco vznikne nejhorší je se k tomu přimět, aspoň v mém případě, ale věřím Ti a nikdy na Tebe nezanevřu a určitě nikdy nemůžeš zklamat. Protože každý Tvůj výtvor je slast!
Nekk: A vyzkoušela si treba napsat s někým nějakou spoluautorskou? Ve formě RP mě to třeba od těhle záseku pomáhalo ;)
Keiro: XX - moc se omlouvám, ale SONP nebude. Tímto se moc omlouvám autorům, kteří mi povídky poslali. (všem třem). Wierka - Věř mi, že bych opravdu ráda. Nerada vidím, jak tady nic nepřibývá. Páni, dneska (7.8.) je to dokonce přesně rok, co přibyla poslední povídka. Nicméně, kdykoliv si sednu a pokusím se psát, tak mám v hlavě najednou prázdno. Děsí mě, že netuším, co s tím mám dělat. Ale pokusím se něco napsat. Jen vás nechci zklamat...
BlueBoard.cz ShoutBoard