Přidej zprávu »
ladymaja: Nemohu se přihlásit na forum. Dávám znovu po roku zprávu o výplate - May 23 2016 01:34:31 PMlichta1@email.cz6.06Completed
bulinka: mám zdvořilý dotaz, kdy dojde na žádosti z 4.1.2017, standart člen :) děkuji
hanka23: pro admina : poslala jsem mejla ohledně toho převodu z payzy na paypal - jinak díky za výplatu už jdu vkládat důkat - hezký den
kurtcobain: chlapik: taky jsem z toho nasr.... ale píšou že by měli přidat skrill, tak doufám. jinou peněženku si opravdu dělat nehodlám.
chlapik: sice prší ale i tak přeju pěkný den a má dotaz jestli nemá náhodou někdo zkušenosti s PAYTOO. On totiž clixsense přestal spolupracovat s paypalem a to je tragédie.
Pavel: Admin : děkuji za info
hanka23: pro admina vše pošlu o víkendu mám teď tři dny dlouhou šichtu děkuji
admin: Počítejte 2 až 3 dni maximálně - tím ,že máte COMPLETED byla Vaše žádost schválená a je připravená k odeslání - čeká se na jen na uzavření VÝPLATNIC !
Pavel: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá výplata na paypal ? Včera ráno byla moje žádost o výplatu " completed ", ale peníze na paypal ještě nemám. Předem děkuji za odpověď.
admin: Pro Hanku23 : U PayPalu - jsou poplatky ZDARMA ! PayZa - to.je jiná,zde bohužel malý poplatek bude muset být ! Pošlete mě na email ( jejkajp@gmail.com ) rozbor transakcí a Vaše platební adresy - Já Vám obratem pošlu své platební adresy a podrobnosti VÝMĚNY !