Přidej zprávu »
Emma: Veru: zřejmě špatný download. :) Zkus nějaký jiný
Veru: prosím, potřebuji pomoct, nainstalovala jsem si do the sims 3 oblečení a objekty z netu, ale ve hře vidím pouze oblečení, nové objekty jako postel nebo gauč tam nejsou; zkoušela jsem novou rodinu a znovu postavit dům, ale pořád nic... prosím, co mám dělat :(
BestSimmers: Sabina: Abys mohla mít štěňátka ,musíš mít psa a fenu, které poté spáříš v domečku
Sabina: Ahoj, mám takovou otázku, v the sims 3 mazlíčci, jsem si pořídila pejska. Je nějak možné aby jsem měla štěnátka ?
Potřebuju radu: Ahojte... teď si v originu stahuju the sism 3 zak. hru a dodatky... jenomže to strašně dlouho trva za hoďku teprv 35% :/ nevíte někdo jak to trochu zrychlit? :)
VeryBery: Můj blog o The Sims v rozjezdu odkaz »
Prostě já: Chci se zeptat proč mi nejde aktualizace v the sims 4?? Nevíte to??
Michelle: Kdo má hru the sims 4? Asi každý co? Já jí nemám :(. Ale mám the sims 3 tropický ráj je to taky dobrý ale máme hroznej počítač tak se to tam seká ale možná sims 4 dostanu a těším se ale tohle vás nezajímá já vím :D ale chci se zeptat jestli u sims 3 jsou cheaty a jsou ůplně stejné cheaty i ve 4?
Bradley: llMU3z odkaz »
Catka: Ahojky. Miluji tenhle blog.Byla bych ráda za zhlédnutí mého nového blogu o sims. adresa: odkaz » Předem děkuji.
Julie: Ahoj, potřebuju poradit..když si něco stáhnu do hry podle Vašeho návodu, neukáže se mi ta lišta. Nevíte čím to může být?
April: Ahoj, chtěla jsem Vás poprosit o přečtení prvního dílu mého nejnovějšího komiksu na mém blogu:-) Byla bych moc ráda! Ahoj ( odkaz » )
Aňulí: Ahoj Dany, děkujeme, že se Ti stránka líbí:) Teď vyšel nový článek, tak si ho přečti a vše tam je!
Danča: Ahoj tahle stránka se mi moc líbí, ale mohly by tu být častější příspěvky. Jinak vážně super!!
Harley: Ahoj... Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte v čem je problém, že když spustím soubor TS3.exe tak to ihned spadne? Ani se to nespustí, prostě to hned přestane pracovat...
Haslerka: Ahoj nevíte, jak v the sims 4 ovlivnit pohlaí nenarozeného dítěte?
April-Kikča: Moc děkuji! A kdyby jsi chtěla vědět můj nový blog o TS tak ho najdeš na adrese simsweet.blog.cz
Aňulí: Grafiku snížíš v nastavení hry :) V levém dolním rohu máš tři tečky (...)→nastavení→ a pak tam máš i tu grafiku :)
Kikča-napady-thesims: Ahoj, chtěla bych se zeptat. Jak si snížit grafiku v TS3? Já mám totiž úúúplně všechny datadisky a určitě chápeš že se mi to hned vypne(takže je to k ničemu). A někkde jsem četla ať se zkusí snížit grafika ve hře. Děkuji za radu:-)
Zuzka: Ahoj luci Když istaluješ více datadicku stačí ti crack jen na ten co vyšel pozdeji takže na isla paradiso a crackuješ základní hru .... odkaz » tady jich je pár.
BlueBoard.cz ShoutBoard