Přidej zprávu »
krištof Bartek: Pozri si môj kanál a daj like (a nemám obrazok upozornenie)dakujem
FixterTV: odkaz »
RajauCz: Odkaz zde odkaz »
RajauCz: Zdravím všechny, byl bych moc rád kdyby jste se podívali na můj kanál. Najdete tam velice extravagantní tvorbu kterou moc lidí neocení, a to mě mrzí, jen abych Vám ujasnil o čem má tvorba je. Můžete tam najít parodie, ytp a celkově vtipná videa, mimo jiné i videa z cestování, ještě jednou moc děkuji!
Kiwi Girls: AOJ my jsme Kiwi Girls pokud se ti líbí kea nebo síma tak na našem chanelu je video pro keu k narozeninám které měl v sobotu jsou u toho super ohlasy takže mockrát děkujeme jste úžasní a omlouváme se že dlouho nevyšlo video,ale bohužel se nám smazali soubory,ale nebojte už to máme tak se nebojte nezapomeňte se podívat na náš profil na sociálních sítí IG-Kiwi_Girls_youtube ask.fm-Kiwi Girls twitter-kiwi girls děkujeme moc všem
LUNYX TV: CHCEŠ-LI SE POBAVIT A MRKNOUT NA NĚJAKEJ TEN CRINGE!: odkaz » --> Odebírej, Lajkuj & Komentuj Bráško :333
LUNYX TV: CHCEŠ-LI ZÁBAVNÉ VIDEA ZAJDI NA TENHLE KANÁL!: odkaz » -->Budu velmi rád i za Odběr Bráško :3
Vše videa: Pomůžete mi s mím rostoucím začátečnickým kanálem prosím
Jirka Video: Ahoj koukni se na můj vše možný chanel odkaz »
Jirka Video: Ahoj jsem ten co natáčí vše možné na YouTube na mém kanále je vše tak si určitě něco najdeš Odkaz : odkaz »
kubator: dávám odběr za odběr dejte odběr sem a dám vám ho taky: odkaz »
kubator: čus koukněte na můj kanál odkaz »
Kubator: Přijďte se podívat na můj kanál prosím odkaz »
kubator: vyhrajte super ceny! : odkaz »
kubator: pls kouknete a zapojte se do giveawaye : odkaz »
kubator: pls kouknete a zapojte se do giveawaye : odkaz »
kubator: odkaz »
Martin Lenhart: kanál --> odkaz »
shuingvastudioCZ: livestreamy
Deana: Ahoj, pokud je tu někdo, kdo má zájem se mrknout na pořádné speedpainty a občas na nějaký stream na twitchi/picartu. Tak se můžete mrknout na můj kanál - odkaz »
Helpry: Ehm... Chanell najdete zde. :d --> odkaz »
Helpry: Zdravím, nejsem až tak moc začáteční ''YouTuber'', ale můj kanál ještě nedosáhl toho pořádného rozjezdu. Proto bych se tímto článkem chtěl představit. Jelikož natáčím MineCraft, tak si jsem jist, že velkou skupinu lidí nenalákám, ale to mi nevadí, protože chci jen lidi, které bude má tvorba bavit. Má videa jsou spíše chill, proto u mě nečekejte video/a o ničem, ale za to prostříhaná. Jsem člověk, který se raději soustředí na komentování než na postprodukci. Tak rozhodně doražte, díky všem.
TheArsonist: Ahoj, pokud tě baví pokusy které se vznítí nebo explodují nebo také testy střelných zbraní tak přijď budu se těšit Odkaz: odkaz »
Kiwi Girls: Aoj myjsme Kiwi Girls natáčíme vlogy,tagy,challenge,skteche nově i OCHUTNÁVKY budeme rádi za jakkoukoliv podporu v podobě sdilení like nebo odběr videa jednou týdně pokud je někdo z plzeňského kraje tak bychom mohli něco společně natočit. Máme tyto sociální sítě-instagram -ask.fm-twitter-a naše osobní profily upozorňujeme že nemáme nejlepší kvalitu,ale i tak si myslím že to je celkem fajn jsou vtipná a nevulgární a na Vánoce chystámeněco úžasného
StudioAmik CZ: Ahoj lidi skoužím strimovat na youtube odkaz: odkaz » Ale moc lídí tam nehodí.Nekdy doražte bude zabava a sranda :D
Danny_Killer22 CZ/EN: Ahoj !! Jsem začáteční YouTuber, spíše streamuju. Hraju Roblox, Minecraft a občas i GTA SAMP. Tak určitě koukněte akorát do vánoc nebude stream protože RIP sluchátka z mikrofonem :D .. Jinak Channel musíte napsat přesně: Danny_Killer22 CZ/EN . Měl by to být druhý měl sem jeden (ten první) ale zapomnel sem heslo xDD. Tak se stavte. čus!!
KraTessTV: Ahojte som začiatočný YouTuber a prosil by som aby ste sa pozreli na môj kanál. A prepáčte že na videách je zlý zvuk ale idem si kupovať nový mikrofon. A prosil by som o Odber. Dáme ďalších 10 Odberov za 1 mesiac?
GAMA11 GAMA11: Ahoj jsem youtuber začátečník a prosil bych vás o to aby jste se koukly na můj kananál mám zatím jedno video ale budu se snažit. odkaz »
Maresmrd: Ahoj chtělbych kdybyjste mě podpořili mám dobré videa zvukově i kvalitné. Tady je kanál: odkaz »
MusicMarcus: Ahoj , chtěl bych trochu zviditelnit můj herní kanál , a zároveň se podělit o mojí tvorbu , prozatím jen formou streamů , Díky moc za každou návštěvu a případný odběr , PS. Sem hodně v začátcích :) odkaz »
Ondra Atlas: Ahoj, podívejte se na můj kanál. odkaz »
Kikin 8034: Potřeboval b ych se nějak rozjet na mojem kanále, jmenuju se tam stejně jak tady, Mám necelých 30 subs a chttěl bych nějakým způsobem se pohnout vpřed!
Roman Galert: Ahoj dej mi odběr na můj kanál
Fifnec: Čau podívejte se na můj kanál točím videa z různých her na android kanál-- odkaz »
Miratorred: Pojd se kouknout na muj kanal odkaz »
Miratorred: pojdte se kouknout na muj kanal
Mantlik Extreme Vide: ahoj jsem nováček ale byl bych rád za odběr a like! můj kanál je založen na let s playech odkaz »
plaxy roblox: Lidi budu rad za kazdy odber tedka na kanalu nejsem aktivni protoze muj kanal je zalozen jenom na roblox videa a ted mam starej komp na ktery se my vypina roblox
pařič cz: koukněte určo na můj kanál zde klikni --------> odkaz »
falkon: koukni se na můj kanál odkaz »
Falkon: mám kanál na intra.když mi dáš subs a like tak ti nějaký intro udělám :) odkaz » ahoj.na svým kanále dělám intra.když mi dáš odběr a like tak ti na 100% udělám super intro :) odkaz »
Falkon: jsem youtuber co dělá intra :) když mi dáš odběr tak ti udělám intro :) odkaz »
Miner151: Ahoj, já jsem Miner151 z kanálu Team ONE a rád bych si zde udělal reklamu, takže se můžete podívat na můj kanál. odkaz »
Wuzzy: Ahooj, Já jsem Wuzzy a budu rád když do konce tohoto týdna dáme 2500 odběratelů !! Odkaz na kanál : odkaz »
Veringcz: prosím koukněte se na můj youtube chanel :) budu moc ráda : odkaz »
StyleYou YT: odkaz »
StyleYou YT: Ahoj prosím kouknete na náš kanál
NorryTV: ahoj mrkněte se na můj youtube kanál : odkaz »
FlegyMen Cz: Zdravím doufám že se vám moje videa budou vide líbit takže se podívejte na můj Channel odkaz » a můžete na všech videjích zanechat Like super Komentář a taky hlavně subscribe díky :D
Lord_K: Mrkněte : odkaz » a můžete zanechat Like na videích. a taky se přihlásit k Odběru
BlueBoard.cz ShoutBoard