Přidej zprávu »
admin: Postupovals podle návodu: odkaz » ??
Denny: Ahoj, mám otázečku, proč, když chci stáhnout češtinu do FO: NV (s i bez DLC), tak se mi to podaří stáhnout, ale už to nelze rozzipovat - vyhazuje to chybu. Soubory s češtinou byly odebrány, či?
Tom: Ahoj. Nevi nekdo proc mi postava v nekterych mistech beha desne rychle? Diky.
Karel: Čau chtel bych se zeptat něceho ohledně Fallout New Vegas .. Zničeho nic mi zmizeli dovednosti pro souborej ( střelba,boj z blízka atd ..) nevím jeslti to je nějakým ukolem nemohli byste poradit ?
agena: ahoj jsou nějaké zprávy o češtině?
admin: Opraveno
Petr: Dobré ráno, ve složce Download pro Fallout 4 jak je Nexus mode tak tady mi ukazuje soubor poškozen (winrar) a když stáhnu jinde tak zase ukazuje že nenašel Fallout a módy nemůžu nalézt/nainstalovat... Děkuji za tipy/rady...
Pavel: blaine vratˇsi předchozí ovkadač graf. karty
PeeTee: Blaine, vypni si Ambient Occlusion :) Uplne Off :)
blaine: ahojte, prosim o radu mam season pass Fallout4 a objevil se mi mensi problem. mam prilis tmavy pipboy..cela hra je graficky v poradku ale kdyz zapnu pipboy mam pres jeho obrazovku jakoby stin a i ruka a samotne telo pipboye je prilis tmave..hrat se s tim moc neda :-( ..poradite pls?
Buuf: 1280 x 720 + window mod a nepoznas rozdil .)
Buuf: U mne to resilo hrani v okne, snizil jsem velikost obrazu a dal window mod a jede bez problemu.
admin: Máš stažené všechny aktualizace? Pokud používáš nějaké módy, pak je zkus povypínat...
grfo2: Ahoj.mám problém so spustenim hry,je nainstalovana cez steam ,spusti sa a ked už toči ruleta tak ju windous vipne možete mi poradit prosim.
admin: Ahoj, zkus zapnout konzoli "~" a napsat setstage BoSR04 60
Martin: Zdravím, prosím o radu. Už nějakou dobu po skončení hry hraji questy co mi dává bratrstvo oceli a už nějakou dobu mám dokončit quest kde mám vyzvednout jednoho tipka z brats. oceli a vyzvednout nějaká data z terminálu v Boston Mayoral. Jenomže ten tipek se tam ztratil a bez něho ten quest nemohu dokončit. Nedá se to ani restartovat. Pořád mě to ukazuje tu vlaječku v tom bodě kde mám quest dokončit, ale ten tipek nikde není. Nevíte někdo čím to je, dá se to vůbec dohrát a nějak spravit? Ten quest má název Learning Curve. Díky za rady?
123: Díky moc za radu vše už funguje správně Ještě jednou moc díky
123: Díky moc za radu rozhodně ji vyzkouším.
admin: Problém způsobuje zapnutá čeština do základní hry, je třeba jí vypnout: --------------------- 1) První vypnutí. Závěr questu základní hry VEZMI SI TO ZPÁTKY! , prostor památníku Jeffersonon (poblíž se musí motat Sarah!), před! vstupem do Rotundy - hru uložit, restartovat, spustit přes: "FalloutLauncher.exe", v DATA FILES označit vše, kromě!!! souboru: czech.esp !!! , OK, Play. 2) Základní hra končí videem, načte se BS, proběhne rozhovor se starším Lyonsem, dojde k ukončení questu VEZMI SI TO ZPÁTKY!, načte se quest SMRT Z NEBES a je zadán úkol: Promluv si s písařem Rothchildem. Teprve po!!! skončení tohoto rozhovoru je možné češtinu do ZH zase zapnout. 3) Druhé vypnutí. Závěr questu JEN ODVÁŽNÝ VÍTĚZÍ, prostor satelitního terminálu Mobilní základny. Po zadání úkolu: Unikni z Mobilní základny Enklávy, hru uložit a nahoře popsaným způsobem vypnout češtinu ZH. 4) quest končí rozhovorem se starším Lyonsem a po něm! je možné češtinu do ZH opět zapnout. Ve vedlejších a neoznačených questech se chyba neprojevila a je možné nechat češtiny zapnuté obě. Je-li volen jiný závěr tohoto questu je možné, že toto druhé vypnutí češtiny nebude nutné... (?) Pro obě vypnutí - dialogy obsažené v BS budou česky; dialogy, které si hra "tahá" ze základní hry budou anglicky, včetně úvodní nabídky, je-li anglicky, je jistota, že je čeština vypnutá.
admin: Podobný druh bugů způsobuje zapnutá čeština, zkoušel si vypnout český překlad základní hry?
BlueBoard.cz ShoutBoard