Přidej zprávu »
Coitus Exitus: Zdravím Vás, Chlapi. Prosím, je tu někdo z Ústeckýho kraje, kdo umí nahrát svůj sonk s použitím vhodného programu? Mám poměrně dobrý počítač, plus mi dorazí mikrofon. Rád bych něco zkusil a nevím, jak na to. Kdyby jste mi někdo pomohl, byl bych moc rád. Uplně nejlip zadarmo, ale nebráním se ani finanční odměně. Díky moc za reakci. Lukasrodriguezz@seznam.cz
TeddyBear: Nevidím, neslyším, šlape to, Padám přímo na beton, točí se to, Kolotoč, milion slov, dokola ptám se proč, Kdo jsem já, kdo? Už bylo toho dost, měl bych si kopat hrob, Rade, Rade, dvěstěpade, strašně moc hrabe, výdech a nádech, vítr v zádech, jedeme dále, nahráváme, texty o hovně, prosím tě pochop mě, demente, kokote, všechno je v pohodě, úchyle, debile, tohle je můj sen, já nejsem Eminem, musí to jít ze mě ven, pořád tady stojím, V hlavní roli, dávám all-in, nechte mě bejt, na pokoji, píšu jenom svoji story, už se nechci v hovnech topit, miluju ten pocit, dřív jsem nebyl ready, dělám to jak umím nejlíp, hudba je pro mě nejvíc, nechápeš, vůbec nevíš, každý píše svoje věty, cítím se jako v nebi, a všechno kolem je tak hezký, chápeš nikdo kurva není bez chyb, věř mi, jakože co je? Seru na všechny, a jedu stále rovně, od pohledu jebe tobě, zapni mozek, panebože, mám to v sobě, klidně se zfetuj, bude ti dobře, nejdu vám na pohřeb….
TeddyBear: Nevidím, neslyším, šlape to, Padám přímo na beton, točí se to, Kolotoč, milion slov, dokola ptám se proč, Kdo jsem já, kdo? Už bylo toho dost, měl bych si kopat hrob, Rade, Rade, dvěstěpade, strašně moc hrabe, výdech a nádech, vítr v zádech, jedeme dále, chráme, texty o hovně, prosím tě pochop mě, demente, kokote, všechno je v pohodě, Úchyle, debile, tohle je můj sen, já nejsem Eminem, musí to jít ze mě ven, pořád tady stojím, V hlavní roli, dávám all-in, nechte mě bejt, na pokoji, píšu jenom svoji story, už se nechci v hovnech topit, miluju ten pocit, dřív jsem nebyl ready, dělám to jak umím nejlíp, hudba je pro mě nejvíc, nechápeš, vůbec nevíš, každý píše svoje věty, cítím se jako v nebi, a všechno kolem je tak hezký, chápeš nikdo kurva není bez chyb, věř mi, jakože co je? Seru na všechny, a jedu stále rovně, od pohledu jebe tobě, zapni mozek, panebože, mám to v sobě, klidně se zfetuj, bude ti dobře, nejdu vám na pohřeb….
8man: No, hele, na forexu taková omezení nejsou a docela to funguje(test 2 týdny od nejmenších zlomků lotů , pokud nejde pozice do plusu tak po pohybu nepříznivým směrem o více jak spread znovu otevřít novou stejného druhu a teprve třetí znásobit. Zásadně neužívat stop-loss ale zajišťovst pozicema opačného směru hned jak je saldo pozic v plusu. A pěkně střídat - kurzy prostě oscilují, s tím nic nenadělaj a téhle metodě je jedno, terým směrem se hnou - musí se po čase vrátit - nmohou jen klesat nebo jen stoupat, že.
beat: odkaz »
beaty: odkaz »
Efedra: jo to jses ty , co na mě řveš z dálky , tvý výhružky jsou starý jak story z války , zkus jiný žánry, ,sleduj jak jsme vsechyny love shrabli a přestaň simulovat vyndej ruku z ty sádry a žebrat o sociální dávky,, bože hochu tolik hanby , tak ale balky ,tvůj revír jsou stánky,marš dělat párky ,máš tam frontu a je ti doufám jasný ,všechny love skončí na mim kontu, nebo schytas kulku ,holomku . balky a zbytek cos ulovil v ty kašně dej do obálky , a zavři držku a vyndej ruce z kapes , nebo dostaneš nářez. jo?dostanu přes pičku?tak hlavně až budeš na odchodu ,skontroluj si kreditku, ubohej chlapecku . ještě dovol jednu veticku moje máma je tou karmou , asi budeš mít potycku . na me Kamo nemáš vitaminy ses prej top ,ale porad víc je strop a az si zase budeš leštit stožár nademnou a moji mamou skus aspoň žaluzky zatáhnout
skillaz: pište fejsbuky dame neco tam :D
RapL: Dneska sobota Ale je robota Nebudu dělat chobota Rači skočim do plota Dýlka života Jedna minuta
BALKY: Efedra jdeš? Sorry přes píču dostaneš. Myslíš si, že mě dostaneš. To teprve peklo zažiješ. Já jsem král free stylu. Poslal bych tě s tvým rozumem do černobylu. Nechtěl nasrat karmu, včera večer jsem píchal tvojí mámu. Špatná ani není, ale to pokouření... Zpět k tobě bavíme se o hovně zkráceně o tobě. Tady právě končím jsem jasně TOP tvým stylem si jen vykopeš hrob.
BlueBoard.cz ShoutBoard