Přidej zprávu »
Pavlusa: Hezké stránky, koupila jsem dceři 8let letos nerchau slupovačky vánoční sadu, je z toho nadšená,..jsem moc ráda, že jsem nekoupila ty levnější,...akorát by mohly do budoucna zapracovat na dávkování, teče to docela v silné vrstvě, nějakou vychytanější konturu černou by to chtělo na detaily,....ale jinak fakt kvalitní, díky Vám jsem nešlápla vedle,..pa
Magda: Máte krásné stránky!!! :-) Mám dotaz, zda by obrázek vydržel i nepřízen počasí venku, máte s tím nejakou zkušenost? dekuji :-)
Martina: Dobrý den, na stránky jsem zabrousila více méně náhodou, ale nedá mi to a musím Vám složit poklonu za úžasně přehledné a čtivé stránky s komplexními informacemi. Klobouk dolů, na internetu hledám něco velmi často a takto dobře stylově i obsahově zpracované stránky jsou velkou vzácností. Asi začnu malovat na sklo. :-)
babka chňapka: Vážená paní Lucko!Jsem totálně unešená z vašich stránek a musím se přiznat,že mně v mých 61letech okouzlily natolik,že se ,,na stará kolena" pouštím do malování slupovačkama,k veliké radosti vnoučete.Musíte mít veliké a dobré srdce,když se umíte tak krásně podělit o zkušenosti s prací těmito barvami.Vracím se k vám neustále a pořád z vašich rad čerpám.Zatím jsem jinde nenašla tak pěkně-i graficky zpracované-poskytnuté rady na práci se ,,slupovačkama". Vaše duše je velmi krásná...DĚKUJU.
Petra: Ahoj, odkaz na Tvé stránky jsem použila na svém blogu, snad to nevadí. Blog je zde odkaz »
Jana: Kde se daji koupit ty barvy na sklo? ja mam sadu z nemecka..ale to uz mam tak 10 let.. rada bych je koupila pro netere
Katka: Ahoj, prosím tě potřebovala bych radu. Když mám obrázek hotový a nechám ho shnout, tak se v něm vytvoří praskliny a já nevím, co s tím. Dík za radu.
Hanka: Ahoj Lucko, máš úžasné stránky, sama s barvami dělám, tak vím, co je to za dřinu rozkreslovat se s každým obrázkem zvlášť apak to ještě fotit... :-D Prosím prosím o radu. Píšu seminárku na toto téma do výtvarky a sháním nějaké informace z historie této tvorby. Nemáš nějaký tip na (klidně i cizojazyčnou) webovku, kde bych se něco takového dozvěděla? Díky moc za odpověď.
BlueBoard.cz ShoutBoard